Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):
Nequitia ja sie z Toba zgadzam, chociaz wydaje mi sie ze 30min dziennie zabawy w chodziku nie powinno zaszkodzic.
Ogolnie nie chodzi nam o to zeby dziecko wrzucic w chodzik na caly dzien dla spokoju, bo ja czesto zmieniam miejsce Adrianowi, to w lozeczku, to na macie, to siedzi ze mna na sofie, to go ponosze, to "pochodzimy" troche, spacerowka, krzeselko. Wojtek chce mu kupic zeby jakos urozmaicic Adrianowi czas, bo ogolnie to on szybko sie nudzi, a przy chodziku tez sa rozne bajery w ktore moze bic raczka, bo on tylko szuka co tu zepsuc, lobuz maly 😁.


ja też jestem przeciwna, już moja mama się ostatnio mnie pytała kiedy ma Julce chodzik kupić, a ja na to ... (to samo co Nequita) ale też jestem tego zdania co Marlena powyżej 🙂 chciałabym jej jakoś urozmaicić czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza napisał(a):
Jak już pisałam przyszły cymbałki, wcześniej nie mogłam wstawić linku, moze teraz się uda http://allegro.pl/edukacyjne-cymbalki-i2107526179.html o jest 🙂 bajerne...a poszłam za ciosem i zamówiłam bębenek I(już odebrałam osobiście ) i bardzo, bardzo polecam....jest super o taki http://allegro.pl/bebenek-edukacyjny-swiatlo-i-dzwiek-baterie-i2095596270.html


hahah, nam dziś przysły dokładnie takie same 😁 😁 😁 😁 😁
a bębęnek też miałam indetycny zamawiać 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Julka już "pograła" i poszła spać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miłoszek ile ma włosków i jakie długie!
Gosia licytowałam ten sam bebenek ale mnie przebili a potem sie uwziełam na bebenek firmy ELC bardzo dobre opinie wiec wylicytowałam.jeszce nie przyszedł. przy okazji ma tez funkcje uczenia po angielsku wiec sie przyda bo anglojezyczny jest. cymbałki widze maja bardzo dobra opinie wiec tez sie zdecyduje 🙂
moj Filip tez lipcowy
Marlena moze nie trafiony antybiotyk. wiesz szczepów bakterii jest duzo sa antybiotyki o szerokim spektrum działania i o waskim na takie bakcyle i na takie.oby to przez zeby.mojej spacetowej kolezanki corka zagoraczkowała 39,5!!!!! stopnia przy zebach.ale tylko jeden dzien.
kislowa zabawa ale Nikoka bedzie miałą ubaw. ja małemu dałąm kiedys pobawic sie kaszka bo juz jesc nie chciał to niech ma. ale maił ja potem na głowie 🤪 wymamlał reką wymamlał i bec na głowke,
Mrlena no taki pchacz juz lepiej mniej szkodliwy.chodziki dopuszczaja bo ogólnie dopuszcaja nawet toksyczne zabawki wszystko dopuszczaja byle tylko kasa szła a nie licza sie ze zdrowiem.
Agata dobre z tym balkonikiem dla staruszków hahaha
Wojtus oczywiscie super ps. pudełko na zabawki mamy takie samo nawet kolor taki sam hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza z ta stronka co zdjecia sie wkleja cos sie porobiło podobno ja nie potrafie jzu wkleic przez nia.dlatego w avatarku zmieniam 🙂 no ale widze ze niettórym sie udaje
lodówka mi sie popsuła...a jutro bedzie królik i byc moze cielecina 😠 musze do mamy zaniesc.cała opieka pojdzie na lodówe. nerw... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja,
Bożżże - dopiero nadrobiłam, a zajęło mi to calutki dzień of kors pomiędzy zabawianiem mojej królewny...
Przez to nadrabianie poczułam się tak jak kiedyś na brzuszku ... oj wted to też było.


GRATULACJE DLA OLIWKI Z POWODU ZĄBKÓW, DLA NIKOLKI !!! DLA MAJECZKI OF KORS RÓWNIEŻ!!!MAM NADZIEJĘ, ŻE NIKOGO NIE POMINĘŁAM !!!
IWONKA- super ten pchacz żyrafka, jak one były w ofercie to miałam jechać do biedrony ale jakoś nie mogłam, szkoda bo fajny a za grosze !!!

Oliwka i Majeczka - duże dziewczynki, jak moja Juleczka ! Mojej jak założę rajstopki to też ma te udziki do schrupania !

ODNOŚNIE NOWYCH ZDJĘĆ :
MILO - świetne ma włoski, jakie długie 🤪 🤪 śliczny, poważnie wygląda, na dużo starszego
WOJTUŚ -słodki niesamowicie, jak grzecznie czeka na mleczko.
FILIPEK BETI - ciacho ciacho i jeszcze raz ciacho !!!
BORYSEK-zmienił się niesamowicie, kawał faceta, blondasek słodki !!
CHŁOPCY PRZEUROCZY !!! SAMA NIEWIEM, KTÓRY NA ZIĘCIA NAJLEPSZY !!!

GOSIA - GRATULUJE ŻŁOBKA, BĘDZIE DOBRZE !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtuś cudny po prostu!!!!
Fajnie, że Miłoszek zaczyna raczkować 😁
Marysia - bystrzacha z niej że ho ho !!
Dużo zdrówka dla Adrianka!!
Gratulujemy i my ząbków Oliwce (a tak przy okazji to mi teściowa mówiła, że tak powinno być że dwa odrazu wychodzą, znaczy jeden zaraz po drugim albo dwa naraz)

U mnie chodzik czy ten pchacz nie przejdzie, nawet gdybym chciała. Mam schody pośrodku domu i się najzwyczajniej w świecie boję. Mam salon niżej niż pozostałe części domu.
A tak wogóle to już myślałam kiedyś żeby foty domku wam wrzucić, ale jakoś nie mam natchnienia. Bo ta nasza chawira to taka perełka jest ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...