Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no tak dziewczyny, tylko ja zyje w dziwym kraju jesli chodzi o sluzbe zdrowia. Bez recepty chyba nie dadza mi probiotyku. Kolezanka dostala ten sam antybiotyk, zadzwonie do niej czy cos jeszcze dostala.
Mozliwe ze jednak od tego te kupki i spokojnie wymadrzajcie sie, po to tu jestesmy zeby ewentualnie sobie cos doradzic, ciesze sie ze myslicie razem ze mna 😁.
Dobra dzwonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! Dopiero Was nadrabiam, ale będę pisała na bieżąco, bo potem połowy zapomnę.
Ja też, podobnie jak Gosia, nie znoszę wzorków typu autka itd... Tapeta Basi na pierwszy rzut mi się nie spodobała, ale jak zobaczyłam potem "dekor" to sobie to wyobraziłam i SUPER! Ale ja to w ogóle jestem skrzywiona, bo mnei się marzy dom cały w bieli tylko z mocnymi akcentami jakimiś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku.... wiecie co... przeczytałam Was... i nie wiem co mam napisać...
Byłam na rehabilitacji trochę się podłamałam bo myślałam, że już jest duża poprawa... tak mi się wydawało, a tu dupa... niby lepiej ale trochę... na spacerówkę mam Małą przesadzić co najmniej za 2 miesiące 😞 jak siada to ją kłaść, ma nie siedzieć i już! o stawaniu nie mówię... oj smutno mi teraz, bo wydawało mi się, że Marysia robi postępy fajnie, że siada sama, że raczkować próbuje, że wstała sama raz... a niestety nie ma to odzwierciedlenia w mięśniach, kręgosłupie... napięcie się wzmogło, w jedna nóżka sztywna bardziej... ja to ślepa jestem, że tego wszystkiego sama nie widziałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Jejku.... wiecie co... przeczytałam Was... i nie wiem co mam napisać...
Byłam na rehabilitacji trochę się podłamałam bo myślałam, że już jest duża poprawa... tak mi się wydawało, a tu dupa... niby lepiej ale trochę... na spacerówkę mam Małą przesadzić co najmniej za 2 miesiące 😞 jak siada to ją kłaść, ma nie siedzieć i już! o stawaniu nie mówię... oj smutno mi teraz, bo wydawało mi się, że Marysia robi postępy fajnie, że siada sama, że raczkować próbuje, że wstała sama raz... a niestety nie ma to odzwierciedlenia w mięśniach, kręgosłupie... napięcie się wzmogło, w jedna nóżka sztywna bardziej... ja to ślepa jestem, że tego wszystkiego sama nie widziałam 😞


😞 badz dzielna!Maryś jest mocna,da rade!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja kolezanka tez nie dostala zadnego probiotyku, jej mala tez czysci caly czas, z tym ze ona dopiero od wczoraj przyjmuje.
Ja tutaj nie widzialam zadnego probiotyku, zreszta juz po ptakach chyba? teraz to nie ma raczej sensu podawac chyba. K**wa co za kraj, strach sie bac.


Nequitia pewnych rzeczy my nie jestesmy w stanie zobaczyc, wiec sie nie obwiniaj. Nie martw sie ze wszystko sie troche opozni, zobacz jak do tej pory wszystko dobrze sie ulozylo, tyle juz przeszlyscie. Wazne ze sa chociazby male postepy a nie tyly :*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena ja dostałam tutaj ten probiotyk bez recepty, babka tylko na kartce mi nazwę napisała.

Madzia nie daj się! już tyle przeszłyście, że i to Was nie złamie. Dacie radę! MAryś jest super dzielną dziewczynką, a Ty superankcą, odpowiedzialną mamą! Mery ma szczęście, że ma taką mamę! poza tym Ptysia jeszcze będzie miała dużo czasu na siadanie, wstawanie 🙂Głowa do góry!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór mamusie 😎

Ja dzis zabiegany dzień miałam. Od urzedu do urzedu...Wojtek z tesciową został pierwszy raz i spoko było 🙂 Troche sie bałam bo ma juz 66 lat i nie to zdrowie...

Jej jakie fajne zdjątka zobaczyłam!!! Ptysia fajowa! Takie dużo oczy ma!!
Nikusia mała modelka i takie ma mądre spojrzenie!
Oj Gosia bedziesz odganiac dziewczyny od Borysiątka 🤪
A Kubus i Maja jakie brazowe oczka!!! Nie mogę sie napatrzć 🤪 Sliczne dzieci Martyna! Ale co sie dziwic jak zobaczyłam mamę 🙂

Nequitia Nie łam sie babeczko...grunt że troche ale do przodu...
No i właśnie! Dzis rano jak zobaczylam Twoje ciacho to kupiłam jabłka i tez będe pichcić 😁

No i zapomniałam co tam jeszcze pisałyscie....ale wole jak tak dużo do nadrabiani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
Ania fajne te projekty niektóre!

dom trójkątny mi się podoba 🙂


Gosia, a dom z kapsułą to jest dom, który zaprojektował dla swoich rodziców. Mnie się generalnie baaaardzo podobają te pomysły, ale jakbym budowała, to pewnie coś zbliżonego do domku Basi. Wiem, że rodzice tego architekta mieli przewalone- miliony osób przyjeżdżało, żeby zobaczyć ten dom, fotografować itd.
Magda, bierz się za siebie i się nie dołuj! A co Ty myślisz? Przecież nie jesteś rehabilitantką ani lekarzem! NIE MASZ OBOWIAZKU WIDZIEC WSZYSTKIEGO! Kuźwa...Ty i tak widzisz więcej niż przeciętna matka! Więc bierz się w garść i mi się tutaj nie mazać! 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...