Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A co do chusteczek 🙂

Ja Filipowi daje takie wyciagane zwykle i on jedną i druga ręką drze z pudełka,,, jak się cieszy 🙂 a my mówimy "dawaj go" a on smieje się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, napiszcie mi, co Wy dajecie jeść dzieciom w ciągu dnia...U wszystkich widzę są już 3 butle, a u nas ciągle 4. W tym jedna to kaszka- Wy po prostu podajecie ją łyżeczką czy jak?? Nie umiem się zmobilizować do zrobienia czegokolwiek dodatkowego Pawełkowi...jakaś jestem niedorobiona.
To była reklama naszej firmy, dla klientów zagranicznych i na targi. Nie nie nie, nei gram w reklamach 😉
Dzisiaj dostałam takiego wkurwa, że myślałam, że wyskoczę przez okno. Wróciłam po pracy do domu, a mama mi mówi, że przylazła tu babcia Marcina. Mama jej otworzyła drzwi, a ta tekst "do dziecka przyszłam". Mama ją oczywiście wpuściła, a ta chwyciła Pawła na ręce i mówi do niej, zeby sobie wcześniej do domu jeździła, bo ona sie może zająć dzieckiem! O żesz kurwa mać!!! Moją mamę aż w ziemię wcisnęło i powiedziała jej,że system, który wypracowała ze mną wszystkim bardzo odpowiada. I pewnie jeszcze by ta stara siedziała, ale przyjechal mój tata i się speszyła i poszła. No co za jędza! Cała się trzęsę jeszcze teraz. Zaś jej coś odpierdoliło! Powiedziałam Marcinowi i już mu ręce opadły też, ale oczywiście nic jej nei powie. Za to ja nie omieszkam przy okazji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Hello!

Spakowani i lo pracy m w drogę!!!
Mamy wekend w jakim dworku nad Sanem ;-)
Cisza... Spokój...



)


Iza,mam nadzieje,ze to nie jest dwor Wapowce..o koszmarnejreputacji wsrod przemyslakow!wyspecjalizowali sie w imprezach terenowych,maja fajne zaplecze(konie itp)ale wlascicielka oszczedza nawet na wodzie na herbate..no chyba ze sie cos od ubieglego roku zmienilo!jak to jednak Wapowce-daj znac-to tylko 10 km ode mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,
nawet WAS nie nadrobiłam bo nie mialam kiedy ...
Dzień pełen wrażeń bo mieliśmy dziś wycieczkę po fotelik...
Przymierzyliśmy i decyzja zapadła . ROMER KING PLUS .O taki :
https://www.tomi.pl/szczegoly/12631
ssstrasznie mi się podoba 🙂 już go zamówiłam i czekamy...
A Julka wyglądała w nim na zrelaksowaną i zadowoloną ...
Mam nadzieję, że u WAS wszystko dobrze - zwłaszcza u Marysieńki, może zdążę jeszcze przed snem poczytać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JEzuuu
Andzia to dwór wapowce...
No nie ma tu czajnika :-(
Zobaczymy jak z ta woda bo przed 22 musimy pójść po wrzatek hehe
Rzeczywiście pokój nie zachwyca, niby podwyższony standart a dupa
No ale ja wybredna jestem
Taka księżniczka hehe
Zapomnialam wydrukować papierka i być może będę do ciebie jutro uderzyć gdzie to mogę zrobić..
Zobaczymy jakie będzie podejście

Niki szczęśliwa i tu jest dywan więc raczkuje po całym pokoju!!! Wreszcie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivona55 napisał(a):
I jeszcze jedno!

Czy Wasze dzieciaczki też juz śpią to na boczku, to na brzuszku? Co go położe na pleckach, przychodze do niego sprawdzić a tu już wędrówka była i spanie w innej pozycji 🤔 Czy to juz ten czas na takie rzeczy?


No pewnie, że czas !
U nas już od dwóch miesięcy Julka decyduje jak śpi - najlepiej jej spać na brzuszku więc tak ją odkładam ale jakieś 2 miechy temu jak ją odkładałam na plecki to się obkręcała na boczek / brzuszek - jak jej wygodnie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj rozkładać mnie zaczęło 😞
Katar i ból gardła... i okropny stan podgorączkowy... już wolę mieć gorączkę niż 37.2 😞
ech..
Maryś śpi sobie... nie rzęzi... katarek jakby jej zelżał... oby jej przeszło...
słuchajcie... ja ją chyba za bardzo napychałam, jadła 5 posiłków dziennie i cyca kiedy chciała... dzisiaj zjadła na śniadanie butle z kaszą, cyce, obiadek po 14, cyce i dopiero o 20 kolację ale tylko 100ml... była cały dzień wesoła i uśmiechnięta, spała trzy razy... a może to jakiś jadłowstręt... ja już nie wiem, zobaczymy jutro jak to będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona - nie przejmuj się tym brakiem apetytu na mleczko !
U nas była faza - około 2 tyg. na nie jedzenie obiadów !
Widocznie dzieciaczki mają takie fazy ...
Nie wciskaj na siłę bo będzie gorzej - u nas tak było z obiadkami ...
Stwierdziłam, że robię przerwę bo nie chcę jej zrazić ...
i pomogło ...
Może ta manna mu nie odpowiada już ?
A może zamień te "dania" i np. jeśli kaszkę dawałaś rano a mm na noc to zrób odwrotnie ? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Czy Wasze dzieciaki jak dorwą się do chusteczek nawilżanych to wyciągają wszystkie i je liżą? 😮 jak Marysi zabiorę taką chusteczkę to jest płacz jak nie wiem co


hahah, moja Julka też lubi "bawic " się chusteczkami jak ją przewijam i nieraz łapię ją na 🤪 lizaniu 🤪 kleju przy zamknięciu chusteczek .... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mały śpi, ja zrobiłam trzy zaległe lekcje z angielskiego, a to przy piwku na miodzie gryczanym 🤪 Jutro idę na 4h do pracy 🤢 Jakoś musze przezyć. W każdym razie pogoda super, a Pawełek chory i dupa ze spacerów.
Iza, na pewno będzie fajnie i wypoczniecie. A skoro już z Andzią macie tak blisko to się spiknijcie 😁 Pierwsze spotkanie babeczek z forum by było. Ja na maj planuję kupno spacerówki i od razu jedziemy do Kraka, wiec Gosię wyciągam choćby nie wiem co z Borysiem na jakieś dobry deser do Wentzla- czy Ona chce czy nie chce 😜
Jutro robię kisiel. Na Bobofrucie. Zobaczymy co mi to wyjdzie.
Spadam się przespać, bo nigdy nie wiadomo co wymyśli mój synuś w nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
IZA!!zycze udanego wypoczynku!dobrze,ze pogoda sprzyja 😁,nie bedziecie skazani na siedzenie w murach 😉moze wam ubrania nie przesiąkną 🥴
w razie problemow dzwon-nr wysylam na pryw.
tam maja dostep do neta i drukar ke(Lenka ze mna pisze,wiec moga byc literowki 😜)gdyby baba robila wstrety-pokaz charakterek!!!
moze jutro podjedziemy do was!dzis odpada,bo jedziemy ogladac dom .na przyszlosc polecam fredrowski palacyk w Dubiecku-20 km dalej,a od jesieni Arłamow-z kortami ,konikami,basenem kupa dzikiego zwierza dookola i wyciagiem narciarskim zima 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, a ja w pracy. Własnie dojechałam. Na szczęście tylko do 13. W kazdym razie nocka była spoko, ze 4 pobudki ale tylko na kilka sekund. Przez katar zasycha Pawelkowi w gardle i potrzebuje się napić. Trochę mnie to wkurza, bo się przyzwyczaja, że jak się obudzi to zaraz sobie coś musi pociumkać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...