Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Iwona ale gotujesz te parówki a potem rozdziubujesz widelcem?
ja też już muszę zacząć kombinować bo znowu mi się wycofuje z popołudniowej butli
a w tym czasie jemy obiad więc coś tam jej musze zapodawać, uwielbia ziemniaczki gotowane..


Dokładnie tak 🙂 Pastwie sie konkretnie widelcem nad parówka i do dzieła. Wojtek jeszcze nie żuje, ale też nie przeszkadzają mu takie malutkie kawałki, połyka jak kaczka 😉
Mój też bardzo jest za ziemniakami i np sosikiem koperkowym. Aż mruczy sobie jak je.
A Iza próbowałas jakieś serki już? Bo u nas zaczęłam i odpukac żołądek sobie radzi. Polecam z rolmlecza. Jak najmniej przetwarzane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona a ja dawałam danonki ale tyle o tym mówicie że chemia, że chyba coś innego spróbuje..
od dwóch dni dostaje deserek egzotyczny i jest ok
a na początku do deserku dodawałam kaszy manny i też wcinała
ale nasze dzieciaczki rosną i coś trzeba im dawać

ja nawet kanapki zjeść nie mogę w spokoju bo placze i się domaga
a przy obiedzie jakie cyrki?! po prostu chyba już czas..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak jako drugi posiłek 🙂 Teraz mam tak:
Sniadanie na siłe z deserkiem owocowym mleko + manna
Parówki albo serek
Zupka
Owoce
I kolacja
Iza to dawaj kanapki rozdrobnione,inne Twoje jedzenie i obserwuj. Nasze dzieci robią sie już gotowe do "dorosłego" jedzenia. Zaczynaja mieć własne upodobania...Poprostu my musimy sie poprzestawiac juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Boże dziewczyny - czy wyście poszalały z tym pisaniem ? 😉
Dopiero co WAS nadrobiłam a tu znowu naskrobane ...
Marlena - moim zdaniem lepiej maluszkom ni dawać żadnej kostki rosołowej czy vegety bo to same konserwanty i glutaminian sodu i inne sztuczne wsmacniacze smaku ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):
Grudy sie porobily z tej kaszy 🤢. Podgotowalam troche i kluchy jakies wyszly... jak zblenduje to chyba tak moge podac?
Mieszalam caly czas, ale i tak kluchy wyszly 😮


Pewnie że możesz tak podać! Mi tez wychodziły na początku 🙂 Ale mam taki fajny "mieszacz" i teraz już spoko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena ja rozbełtuję żółtko surowe i wlewam do gotującej się zupki 🙂
Żeby Ci się nie robiły grudy z kaszy manny najpierw rozmieszaj ją (tyle ile chcesz dodać) w małej ilości zimnej wody (naprawdę mało wystarczy, żeby się rozmieszało) i dopiero wlej do zupki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam na spacerze znowu, bo tak jakoś cieplutko... wiatr nawet ciepły więc szkoda było siedzieć w domu 🙃
Marysia swoją zupkę zabieloną mąką (która miała być w kluseczkach) zjadła z apetytem hehe taka dobra, że aż jej podjadałam 🤪 teraz wyciąga wszystkie możliwe zabawki z pudeł i rozwala po podłodze, a co! haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...