Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Iwona ale gotujesz te parówki a potem rozdziubujesz widelcem?
ja też już muszę zacząć kombinować bo znowu mi się wycofuje z popołudniowej butli
a w tym czasie jemy obiad więc coś tam jej musze zapodawać, uwielbia ziemniaczki gotowane..


Dokładnie tak 🙂 Pastwie sie konkretnie widelcem nad parówka i do dzieła. Wojtek jeszcze nie żuje, ale też nie przeszkadzają mu takie malutkie kawałki, połyka jak kaczka 😉
Mój też bardzo jest za ziemniakami i np sosikiem koperkowym. Aż mruczy sobie jak je.
A Iza próbowałas jakieś serki już? Bo u nas zaczęłam i odpukac żołądek sobie radzi. Polecam z rolmlecza. Jak najmniej przetwarzane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona a ja dawałam danonki ale tyle o tym mówicie że chemia, że chyba coś innego spróbuje..
od dwóch dni dostaje deserek egzotyczny i jest ok
a na początku do deserku dodawałam kaszy manny i też wcinała
ale nasze dzieciaczki rosną i coś trzeba im dawać

ja nawet kanapki zjeść nie mogę w spokoju bo placze i się domaga
a przy obiedzie jakie cyrki?! po prostu chyba już czas..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak jako drugi posiłek 🙂 Teraz mam tak:
Sniadanie na siłe z deserkiem owocowym mleko + manna
Parówki albo serek
Zupka
Owoce
I kolacja
Iza to dawaj kanapki rozdrobnione,inne Twoje jedzenie i obserwuj. Nasze dzieci robią sie już gotowe do "dorosłego" jedzenia. Zaczynaja mieć własne upodobania...Poprostu my musimy sie poprzestawiac juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Boże dziewczyny - czy wyście poszalały z tym pisaniem ? 😉
Dopiero co WAS nadrobiłam a tu znowu naskrobane ...
Marlena - moim zdaniem lepiej maluszkom ni dawać żadnej kostki rosołowej czy vegety bo to same konserwanty i glutaminian sodu i inne sztuczne wsmacniacze smaku ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):
Grudy sie porobily z tej kaszy 🤢. Podgotowalam troche i kluchy jakies wyszly... jak zblenduje to chyba tak moge podac?
Mieszalam caly czas, ale i tak kluchy wyszly 😮


Pewnie że możesz tak podać! Mi tez wychodziły na początku 🙂 Ale mam taki fajny "mieszacz" i teraz już spoko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena ja rozbełtuję żółtko surowe i wlewam do gotującej się zupki 🙂
Żeby Ci się nie robiły grudy z kaszy manny najpierw rozmieszaj ją (tyle ile chcesz dodać) w małej ilości zimnej wody (naprawdę mało wystarczy, żeby się rozmieszało) i dopiero wlej do zupki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam na spacerze znowu, bo tak jakoś cieplutko... wiatr nawet ciepły więc szkoda było siedzieć w domu 🙃
Marysia swoją zupkę zabieloną mąką (która miała być w kluseczkach) zjadła z apetytem hehe taka dobra, że aż jej podjadałam 🤪 teraz wyciąga wszystkie możliwe zabawki z pudeł i rozwala po podłodze, a co! haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...