Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Miałam się pochwalić loczkami... aparat trochę prześwietla jej te włoski ale coś tam widać 😉

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1500/571e885de00f08cbmed.jpg[/IMG][/URL]

No i trochę świątecznych zdjęć 🙂
To co Marysi smakowało najbardziej ze stołu 😁
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1448/d6dd18adbc39f90amed.jpg[/IMG][/URL]

Mały tuptuś 🙂
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1436/179bd44c3623bf47med.jpg[/IMG][/URL]

Aaa PSIK!
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1454/affa346087de3e1dmed.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1448/df06e9464e08191cmed.jpg[/IMG][/URL]
Mama, teraz TY 🙂
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1500/891961a420bf691cmed.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja złośnica 🙂
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c45b5d34a18ee673][IMG]http://images42.fotosik.pl/277/c45b5d34a18ee673m.jpg[/IMG][/URL]
Moja alladynka 🙂
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a5de2d381e067da8][IMG]http://images37.fotosik.pl/1454/a5de2d381e067da8m.jpg[/IMG][/URL]
Modeleczka pod prysznicem 🙂 Lenka obecnie bierze prysznice jak dorosły :P
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d7cc0e60aa80a8e7][IMG]http://images42.fotosik.pl/277/d7cc0e60aa80a8e7m.jpg[/IMG][/URL]
Skate 🙂
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=20d1d2043e92c29f][IMG]http://images50.fotosik.pl/1500/20d1d2043e92c29fm.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny,
u nas święta nawet w miarę. na wiele rzeczy postanowiłam przymykać oko i się udało.
U teściowej było spoko, dość mocno załatwiłyśmy się obie w niedziele i wczoraj zdychałam do 15 godz.
U moich rodziców też ok, pogoda tylko do bani była, zimno itd. Mała spisała się świetnie, tylko tradycyjnie bała się mojego taty bo jest siwy. 😁
Psa zostawiliśmy o moich na tydzień, więc mam troszkę spokoju.
U nas też się zdarza, że się licytujemy kto ile zrobił i kto ma tym razem przebrać małą. Ale nie zwracam na to uwagi. Mam tylko jeden problem, psuje mi się z moim pięknym bo ja zupełnie nie mam ochoty, znów..... źle się z tym czuje ale cóż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kupiłam Marysi garnuszek na klocuszek i szaleje 🙂 w szpitalu jak byłyśmy to na łóżku obok był chłopiec i go miał, Marysia po prostu dostawała jakiegoś ataku jak zaczynał się nim bawić 🙂 a jak była mniejsza i w Legnicy byłyśmy to nie reagowała aż tak entuzjastycznie 🙂
Teraz mam czaso zajmowacz, bo bawi się sama i to nawet 30 minut 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris tu masz body z kołnierzykiem na długi rękaw http://allegro.pl/body-dlugi-rekaw-kolnierzyk-biale-maly-haft-80-i2241316229.html

a nie możesz ubrać jej np. body na ramiączkach i na to koszulki z długim rękawem? bo koszulki mają nieraz śliczne kołnierzyki w zarze widziałam, takie koronkowe cudeńka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!
Nie odzywałam się, bo miałam full roboty, do tego nerwy przez moją starą rurę zwaną oficjalnie teściową i kiepskie samopoczucie- senność i nudności 🤢
Może i brak seksu jest przyczyną problemów? przy długiej przerwie jest już inaczej w życiu codziennym nawet, konflikty się rodzą, chociaż żadne nie miało zamiaru się krzywdzić, zaczynają się ciche pytania- już go nie interesuję? coś się dzieje? źle się czuje?... ma do mnie żal? itp. i zamykanie się w sobie.... bo bliższego kontaktu niż seks jeszcze nie wymyślili 😁
Jeszcze bym z chęcią popisała, ale już ma teścióweczka się domaga mojego towarzystwa...
~~ Oskarek nic nie dostał od nikogo- jest wyjątkiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...