Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kochane mamusie wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta!!! Dużo cierpliwości, przespanych nocy i zdrowych, radosnych dzieciaczków:***


Beti no pływa ten mój Paweł...On w tym zawodzie jest dość świeży i musi zapracowac sobie, zdobyć doświadczenie, zrobić kursy, które awansuja wyżej a co za tym idzie musi miec wypływane ileś tam czasu aby móc przebierać w krótszych i opłacalnych finansowo kontraktach. Narazie kasa nie jest aż taka żeby mógł siedzieć w domu i przebierać bo za dużo mamy zobowiązań, np kredyt mieszkaniowy...ehh życie...więc podkulamy ogony,marudzimy, alemusimy wytrzymać. Jest niefajnie....żal mi Wojtusia który ma tatę tak rzadko i mnie mi żal też hehe bo jak wraca to zanim sie przyzwyczaję do niego od nowa to znów wypływa....wszystko mam na głowie sama, najgorzej jak Wojtuś choruje, goraczkuje, a ja sie boję, nie ma mnie kto wspomóc, pocieszyć....dobra tyle 😁

Monia, Jeśli je i pije to dobrze, nie odwadnia się. Ma może jakiegoś wiruska, ale jak widac narazie dzielnie sobie z nim radzi. Nie martw sie na zapas, obserwuj, nawadniaj. Myślę że nie bedzie źle. Pamiętaj że rota każda kolejna nie będzie już taka ciężka jak pierwsz, bo organizm ma przeciwciała i coraz lepiej będzie sobie z tym radzić. A że dzieciaczki non stop coś brudnego biora do buzi to nie ma bata żeby jakaś wirusówka się nie przydarzyła no nie?

Dziewczyny czyli widze że apetytowe problemy to norma u naszych brzdąców...to dobrze że to nie wyjątek u nas 🙂


O i tak to jest jak za dużo na raz przeczytałam postów 😁 Amnezja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Gosiu witaj, brakowało nam Ciebie 🙂
Monia, u nas też jakaś wirusówka była w tamtym tyg, czyściło wszystkich , mnie i dzieciaki jakoś ominęło na szczęście, Majka tylko wymiotowała jednej nocy ale to bardzo porządnie
Iza powiem Ci , że nigdy mi się nie podobały metalowe łóżka a po tym Twoim zmieniłam zdanie, super jest, bardzo fajnie wygląda.
Agatka jak w PL ?
Kawka, e papierosek i za chwilkę na zakupy...ie mam pomysłu na zupę...Podpowiedzcie coś, bo pomidorowej, rosołu, krupniku i ogórkowej mam już dość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
spóźnione życzonka i buziaki dla wszystkich Mamusiek 🙂
Małgoś super że już jesteś z nami,
Iza, trzymam mocno kciuki aby obeszło się bez operacji, a czas w gipsie upłynął jak najszybciej.
Myszka, już wszyscy zdrowi?
Może pieczarkowa, koperkowa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotka , dziś odstawiamy antybiotyk, Kubuś już w przedszkolu a jutro jedzie na pierwsza w życiu wycieczkę poza Łódź i to bez mamy ...buuuu...ja już się martwię, a dziecko się cieszy 🙂
Iza ja w zeszłym tygodniu ćwiczyłam tylko 2 razy, teraz mam masę spraw na głowie i nie wyrabiam, ale mam nadzieję , że dziś uda się coś " trzasnąć "
Zupę robię jednak warzywną, ale dzięki Dorotka za pomysł, dawno koperkowej nie było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny a ja tak z innej beczki:
1. mam bzika na punkcie ładnego zapachu w domu, co stosujecie u siebie?
2. w związku z cudną pogodą za oknem zaczęłam poszukiwać piosenek do słuchania przy czynnościach domowych, jakie są Wasze ulubione? czy macie takie które mimo słuchana po raz setny powodują ciary na całym ciele?
3. w co się bawicie z Waszymi Szkrabami jak za oknem leje? mi się pomysły wyczerpały 😞

Zmykam robić domowe odświeżacze powietrza, ciekawe czy wyjdą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeny!!! Leje i leje caaaały dzień, Wojtek kota dostaje a ja razem z nim:/ Już nie wiem co wymyślić do zabawy...jemu sie nudzi a jak próbuję coś z nim porysować to tradycyjnie bierze kredki i próbuje nimi rysowac wszędzie byle nie na kartkach:/ Ja nie wiem kiedy on do tego dojrzeje....ciastolina i plastelina odpada bo non stop bierze do buzi a moje "nie wolno" ma gdzieś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się 🙂
Pogoda paskudna , leje i leje, nie puściłam Kubusia na wycieczkę bo nie ma sensu w ten deszcz, tym bardziej , że jest po antybiotyku.
Miałam nadzieję, że pojedziemy a działkę na długi weekend a tu d...a. Chyba , że coś się zmieni w pogodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo,
nie chodzi mi o odświeżacze bo one są dobre na 5min, ale może ktoś ma jakieś naturalne sposoby na ładny zapach 🙂
Myszka podrzuć parę tytułów, chętnie posłucham może spodoba mi się coś nowego.

Jejku jak u nas wieje, mało głowy nie urwie. Do tego pada deszcz, jest szaro wogóle go wyrzygania. Na termometrze 10st. Znowu to samo jak długi weekend, trochę wolnego to pogoda do dupy...eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie!

Mam dosłownie sekundę.

Iza, super druper łóżko dla Niki 🙂)

Dorotko, może spróbuj świeczek/wosków z Yankee Candle?
Ja "włącza" podgrzewacz w kominku, dodaję nieduży kawałek wosku i ostatnio moja mama była zachwycona bo pachniało ciastem waniliowym, ale delikatnie 🙂
Ale! Nie stawiam kominka w pokoju, tylko w kuchni...bo to dość neutralnie miejsce a do pokoju dochodzi już łagodniejszy zapach.
http://www.pracowniasnow.pl/
Ewentualnie [i to jest też sposób na komary] na kominek wylej olejek do ciasta o zapachu wanilii!

Pogoda jest po prostu do D u P y !

Myszko, martwiłam się jak tam Wasze choróbsko! Ale dobrze, że już wróciliście do żaywych!

Podczytuję Was ale nie mama jak odpisywać 😞
Alanek zaakceptował w 20% butelkę, czasem ją dostaje.
Daję mu obiadki ale z marnym skutkiem.
Mamy megaaaaaaaaaa kłopoty z kupką....zbita, gęsta i nie chce wyjść 😞
Zaczęłam przepajać delikwenta i podaję śliwki, jabłka [sama je też jem] ale na niewiele to pomaga...
Widocznie taki typ!
Lenka srała [wybaczcie] za siebie i za Alanka więc limit się wyczerpał 😁 😞

Gosiu, super, ze już jesteś!
Odpiszę Ci na FB jak dorwę się do laptopa, na iPad nie lubię pisać elaboratów....

No i już po czasie, Lenka wzywa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...