Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ivi1984 napisał(a):
Hej mamusie!

Mam dosłownie sekundę.

Iza, super druper łóżko dla Niki 🙂)

Dorotko, może spróbuj świeczek/wosków z Yankee Candle?
Ja "włącza" podgrzewacz w kominku, dodaję nieduży kawałek wosku i ostatnio moja mama była zachwycona bo pachniało ciastem waniliowym, ale delikatnie 🙂
Ale! Nie stawiam kominka w pokoju, tylko w kuchni...bo to dość neutralnie miejsce a do pokoju dochodzi już łagodniejszy zapach.
http://www.pracowniasnow.pl/
Ewentualnie [i to jest też sposób na komary] na kominek wylej olejek do ciasta o zapachu wanilii!

Pogoda jest po prostu do D u P y !

Myszko, martwiłam się jak tam Wasze choróbsko! Ale dobrze, że już wróciliście do żaywych!

Podczytuję Was ale nie mama jak odpisywać 😞
Alanek zaakceptował w 20% butelkę, czasem ją dostaje.
Daję mu obiadki ale z marnym skutkiem.
Mamy megaaaaaaaaaa kłopoty z kupką....zbita, gęsta i nie chce wyjść 😞
Zaczęłam przepajać delikwenta i podaję śliwki, jabłka [sama je też jem] ale na niewiele to pomaga...
Widocznie taki typ!
Lenka srała [wybaczcie] za siebie i za Alanka więc limit się wyczerpał 😁 😞

Gosiu, super, ze już jesteś!
Odpiszę Ci na FB jak dorwę się do laptopa, na iPad nie lubię pisać elaboratów....

No i już po czasie, Lenka wzywa 😮



Ivi ja od urodzenia mam problemy z kupą u Szymona aż do teraz na niego nic nie działa żadne jabłka,kiwi,suszone śliwki nawet napar robiłam masakra zbilansowałam jego dietę i dawałam mu mało rzeczy jeśc które powodują zaparcia jak był ok roczku bardzo pomogła nam i do dziś pomaga ale doraznie już (laktulosum mip) są różne rodzaje tego laktulosum różnych firm nam pomaga to co w nawiasie napisałam nie wchłania się do przewodu pokarmowego tylko prosto do jelit i tam rozluznia kał dzięki temu od paru miesięcy bezboleśnie sam się załatwia.
No i od ok 4miesiecy już mu nie podaje tego.Sam się załatwia 🙂Wiesz jaki to dla mnie był stres a teraz się cieszę jak gwizdek HE 😁
Aha Jak był mniejszy raz na jakiś czas dostawał czopek glicerynowy jak na prawdę nie mogła wyjśc ale za czopkami nie jestem bo szwagierka z jej małą przecholowała i jej córka obecnie 7lat do dziś ma problem ze zwieraczem odbytu po prostu nie czuje jak zrobi kupę w majtki tzn trochę popuści.I coś tam jeszcze ma uszkodzone 😞
Ja konsultowałam to laktulosum z pediatrą i neurologiem i kazali tak długo dawac aż sam zacznie robic i kupa się unormuje i u nas działa.Mały zapomniał o bólu jakim jest zrobienie kupy i co najważniejsze to by twój mały dużo pił!! 🙂
Pisze trochę bez ładu i składu ale spieszę się bo maż chce laptopa.Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂

udanego dłuuugiego weekendu!
( ja mam długi, bo w pt dali nam free, ale za to za tydz w sobotę będę musiała dymać, chyba że wezmę urlop 🙂)

Ja dzis zaliczyłam fryzjera, tym razem kolor wyszedł spoko, ale cięcie nie po mojej myśli... jutro umyję włosy, ułożę po swojemu i zobaczymy co z tego będzie...

a propo długiego weekendu, to ja się chyba przez niego rozwiodę.... nie mogliśmy się z Marcinem dogadać co do niego już od paru dni, wczoraj i dziś to już nastąpiło apogeum normalnie, M już do mnie normalnie nie mówi tylko się drze.... wyjdzie chyba na to że M jutro jedzie sam z jego siotrunią a ja z Bo będziemy rządzić się sami w krk... szkoda gadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo,
Ivi, Ty Dziewczyno chyba kopalną wiedzy jesteś 😉 dzięki za namiar na świeczki
Trochę nie kumam jak Ty to robisz, tam gdzie wlewa się olejek kładziesz trochę wosku? Jaki zapach ew polecasz? Ja lubię owocowe ale nie słodkie zapachy świec, najlepiej cytrusowe.
Małgoś cóż Ci poradzić z Chłopem. Nie wiem bo sama z Tyną też kwitnę w domu.
M oczywiście do pracy pojechał- co będzie wolny dzień rodzinie i odpoczynkowi poświęcał 😠 .
Jedyne co możesz zrobić to zaplanować weekend tak żebyście nie myśleli o nieobecności Tatusia. Swoją drogą co z tymi Chłopami jest nie halo że czasem trzeba na siłę ich do domu ciągnąć? nie chcą pobyć z dzieckiem? nie kumam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny... długo nic nie pisałam.
u nas wszystko okey prawie 😜
R miał ostrą grypę jelitową... ja w tym samym czasie dostałam kataru i mam zawalone gardło i struny głosowe i chrypię... teściowa standardowo podłapała wszystko, Marysia na szczęście zdrowa... tzn. ma katar już miesiąc, ale nic więcej zero kaszlu, kichania, gorączki tylko katar, więc to pewnie alergiczne... ja zresztą też nie wiem czy przez alergie takie mam objawy ...

ech długi weekend a R jutro do pracy 😞 i tyle z weekendu 🤨 zawsze tak mamy...
Jutro pojadę kupić Marysia kalosze chyba bo szkoda mi dni kiedy pada deszcz, ale jest ciepło...

Ostatni szał ciał u nas to kreda i sztuka uliczna 🤪 kredę polecana na blogu Klocek i Kredka, zakupiłam i ja i jestem mega zadowolona 🙂 a przede wszystkim Mary jest zadowolona 🤪 poniżej link z kredą jakby któraś z Was chciała "popaczać" 😉
http://www.mamagama.pl/duza-kreda-z-uchwytem-20-sztuk.html

Gosia oj jak dobrze, że jesteś z powrotem 🙃 😘

wczoraj byliśmy na panieńsko- kawalerskim, ale był na działce a że padało to niezbyt się udał, było milion osób chyba więc staliśmy na dworze, ale ogólnie sympatycznie... tylko dziś jakby więcej kaszle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Co do facetów to ja już mam dość mojego P , od tygodnia już nawet rozmawiać ze sobą nie potrafimy,jakiś gówniany czas...ale mam nadzieję , że minie.
Pogoda się poprawia,jadę jutro z dzieciakami na działkę, mam nadzieję , że będzie ciepło.
A propo facetów i ich dupności w rzeczy samej...Moja koleżanka mieszka z mężem i dzieckiem w mieszkaniu,które nie jest ich własnością, mają podpisaną umowę najmu, z administracją, umowę podpisywał mąż i ta kanalia ciągle przy okazji jakiejś kłótni straszy Izę , że ją wymelduje. Gosiu jak w świetle prawa wygląda taka sytuacja? Chodzi mi o to czy gdyby doszło do rozwodu faktycznie mieszkanie by jej się nie należało?Dziewczyny orientujecie się jak to jest w tych całych administracjach czy on tak sobie może wymeldować żonę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miłego weekendu dziewczyny, łapać słońca ile się da a facetami sobie humoru nie psuć !!!
Ja to nawet bym sie i pokłóciła byleby był tu z nami hehe Więc weekend spędzamy sami i raczej bez atrakcji, ale co tam odbijemy sobie jak Paweł w końcu wróci 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaa zapomniałam że nasz weekend w sumie poza dniem dzisiejszym prawie cały będzie samotny. Jutro rano robota, później załadunek z wystawą Lego więc nie będzie Go cały dzień i noc, wróci w sobotę to pewnie będzie odsypiał i niedziela ponownie trasa do Łodzi zabrać wystawę no i znów noc samotna. Zjawi się dopiero w pon ok 18/19 pewnie zje i znów odsypianie- więc jest mega fajnie.
A nic mi się dziś nie chce, miałam Małej ubrania ogarniać bo w domu pokitrane mam wszystkie od urodzenia, no i swoje przejrzeć trzeba również. Na razie tylko moskitierę powiesiłam bo much mi się najeb... no a oczywiście inwencji M do jej zawieszenia brak od blisko 2tyg bo tyle czasu jest naszykowana do zawieszenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maryna nie może ten koleś wymeldować jej z mieszkania jeśli tam mieszka! gdyby się wyprowadziła, to wtedy tak, nawet bez jej zgody. Skoro mieszka to nie, bo nie nie można kogoś wyrzucić na bruk w świetle polskiego prawa. Mógłby to jedynie zrobić przez sąd - nakaz opuszczenia mieszkania, ale sąd raczej matki z dzieckiem nie wyrzuci z mieszkania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny! uwaga robię teraz reklamę naszej Ivi i amwayowi!!!! polecam Ivi jako sprzedawcę i produkty które oferuje z czystym sumieniem!!! są świetne! a w szczególności płyn do czyszczenia łazienek, którym ja jestem mega zachwycona!

http://www.amway.pl/product/109861,l-o-c-bathroom-cleaner#.UacwoP6ESwQ


kamień, zacieki takie co ich niczym już kompletnie nie mogłam usunąć zniknęły i to bez większego szorowania!!! no i zapach fajny, nie śmierdzi jakimiś wybielaczami czy chemią, ale pachnie tak jakoś cytrynowo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia moja siostra dostała Furbiego jak miała chyba 5 lat albo i mniej...ale to było 15 lat temu 😁 I bardzo fajny jak na tamte czasy był, niby miał sie sie uczyć mówić ale ogólnie powtarzał wciąż te same słówka 🙂 Mimo wszystko fajny był i ona go traktowała jak jakies prawdziwe zwierzątko hehe Tn aktualny Furby to pewnie udoskonalony i jeszcze fajniejszy tak myślę 🙂
A ten Furby mojej siostry jeszcze żyje 😉 Tylko trzeszczy cały mechanizm hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...