Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny. Moje dziecko znalazło sobie nową zabawkę- pustą butelkę. Trzyma i z niej ciągnie choć nic nie ma... Pewnie nałyka sie powietrza, ale jak zabiorę to jest wrzask. A jak dam my herbatkę to zasysa tak mocno ten smoczek, że aż go wciąga i się śmieje jak szalony...Nie wiem, o co mu kaman za bardzo 😉
Ocia w ciąży...no to się porobiło... 😉 My w przyszłym roku zmieniamy lokum i też stwierdziliśmy, że na początek 2013 już powinno być następne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Małgorzatta kuruj sie!
co do niekapka z tommilee od 4 miesiecy to wychodzi ze mam zepsuty...bo leci ciurkiem 😞 jak w kubku treningowym a nie niekapku 😞 no ale made in china... choc ja mam chyba pecha bo z aventu butelke kupiłam wiekszą i tez zepsuta. siostre nawet prosiłam wez mi to zakrec by nie leciało a ona aventa miała, ale lipa.. 😞 pech to pech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Powiem wam ze masakrycznie sie czuje, nie moge sie na niczym skupic, glowa mnie boli i odliczam czas zeby go odebrac. Czuje sie normalnie jak wyrodna matka ze go oddalam w obce rece. Dzwonilam 2 razy i wszystko jest niby ok, ale mimo wszystko to sa ciezkie chwile 🤢

beti82 tak patrzylam na ten filmik i moze on jednak klocka dusil ze tak stekal, ale dziwnie bo juz kilka razy tak robil.
Z tego niekapka faktycznie leci ciurkiem 😮 o co kaman? moze tak ma byc?

Co do fotelika, to ja nie lubie sie dlugo zastanawiac, pojde, sprawdze jakosc, zeby wygladal w miare i byl wygodny i juz. No a zamierzam kupic dopiero jak Adrian naprawde bedzie dobrze sam siedzial.

Buziaczki dla 5-miesieczniaczkow 😘 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris ja myślę to krzesełko kupić, ale muszę jeszcze poczytać opinie, póki co to mi się podoba 🙂

http://www.argos.ie/static/Browse/ID72/14417601/c_1/1|category_root|Nursery|14417537/c_2/2|14417537|Feeding+and+bathing|14417596/c_3/3|cat_14417596|Highchairs|14417601/r_001/5|Brands|MyChild|1.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No jeszcze niecala godzinka i ide po niego.
Tragedia dziewczyny, nie zycze zadnej mamusi zeby musiala sie rozstawac ze swoim maluszkiem.Troche mnie kolezanka uspokoila bo tez ma tam synka 8 miesiecznego i jest w zlobku od 4go miesiaca. Mowila ze jest bardzo zadowolona i dziecko nauczylo sie samo zasypiac. Mam nadzieje ze nam tez sie uda, bo mi juz ciezko go lulac do snu.
Cicho jakos dziwnie w domu, normalnie co chwila mnie na placz zbiera. Dobrze ze do konca tygodnia mam go jeszcze dla siebie.... w zyciu tak za nikim nie tesknilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamusie 🙂
Wszystkiego naj dla 5miesięcznych maluszków jak ten czas leci łał 🤪
Nequitia dzięki za porady i przepisy 🙂
Marlena jesteś dzielną babką wiem że ci ciężko na początku tak będzie ale potem będzie ok zależec będzie jedynie od Adiego jak znosicbędzie rozłąkę z tobą.Łap oklaska na poprawę humoru 😜

Gosia kuruj się kobietko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny! W Biedronce sa fajne zabawki. Moja mama dziś kupiła. Jest biedronka, slonik, hipcio albo żyrafa. Moja mama kupiła wlaśnie żyrafę. Jak się hją przytuli to się śmieje tak jak nasze dzieci, jak się pociągnie za ogonek to pierdzi i można nagrać siebie- jak minutę dziecko marudzi, bonp, się przebudzi, to się włącza nagrany dźwięk. Jeszcze nie widziałam tego, tylko słyszałam przez telefon dźwięki, ale mama mówi, że się ludzie zabijali o to 🙂 Pawełek dostanie na Mikołaja.

Syn mi się tak rozgadał dzisiaj, ze szok! Może dlatego, ze mój tato wymyślił sobie nowe auto i poprosił, żebyśmy z Marcinem przejrzeli oferty i coś wybrali, a Pawełek siedzi ze mną i się napala na brum brum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam dziś dosyc mojego synka taki marudny jest i mam problem z jego usypianiem ostatnio co się najęczy macha rączką i ryczy jestem wykończona a wcześniej zasypiał szybko to go pogłaskałam po nosku ,po policzku i zasnął raz dwa a od paru dni jest tragedia w nocy jest tak samo obudzi się o 3 i do rana stęka nic nie pomaga nawet spanie w naszym łóżku 😞 😞 😞
Nie wiem czy to na te ząbki czy skok przechodzi ale powoli wymiękam 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata - bardzo ładne to krzesełko, ale nie ma kółek, nie przeszkadza CI to ?
Ja właśnie szukam z 4 kółkami i ciężko znaleźć bo większość z 2 jest a czytałam mnóstwo opini, że jednak jest o wiele wygodniej z dzieciem "podjechać" z jadalni do kuchni zamieszać w garze czy coś ...

Marlena - wyobrażam sobie co czujesz bo ja tęskniłam jak się z Julką na 4 godziny rozstałam jak na badanie jechałam z pracy. Uściski na pocieszenie 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia29 chyba zabki mu dokuczaja, albo ma jakis kryzys. Moj Adi czasem tak daje popalic, a najgorzej jest pod wieczor, nie da spokojnie posiedziec. Zmeczony jest ale ni cholery nie chce zasnac, a juz na pewno nie jak go poloze w lozeczku. Chwile sie popatrzy na karuzele i zaraz w ryk.
Jestem ciekawa czy ten projektor go w ogole zainteresuje, cos tam zawsze na suficie bedzie wyswietlal, jakas muzyczka bedzie grala.... no nic trzeba cos probowac zeby sam zasypial, bo ja wysiadam z tym lulaniem.
Jak juz spi i moj Wojtek trzasnie niechcacy drzwiami albo talerz odlozy do zlewu to chodze taka wkurzona ze nie pytajcie, zeby mi tylko nikt go nie obudzil 😮
Od niedzieli zmieniam jadlospis. Po poludniu nie bedzie dostawal mleka tylko obiadek pozniej podwieczorek i na wieczor mleko z kaszka. Skonczy 5 miesiecy, trzeba sie pozbyc 1 butli. Zobaczymy czy damy rade, bo on na mleko to az sie trzesie doslownie, raczki mu lataja jakby mial Parkinsona jak juz widzi ze ide z butla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...