Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kASIAR12, Ty chyba pisałaś że Twoja mała odrzuciła butelkę. U nas wcale jej nie chce, idąc dalej mam kilka pytań. Czy nadal karmisz ją piersią? Jesli nie to w jaki sposób dostaje mleko modyfikowane? Ja na razie radzę sobie poprzez zagęszczenie modyfikowanego kaszką/kleikiem ryżowym. Ale nie wiem czy to wystarczy? Czy jest możliwe obyć się bez piersi i bez butelki. A przepajanie soczkami itp.? w jaki sposób. 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasienkaks- ja nie karmilam piersia, bo mala nie potrafila sie nauczyc i nie chciala (urodzila sie bez odruchu ssania), takze u nas byla butela caly czas do momentu jak zaczelismy podawac lyzeczka nie chce butelki.
Tak wiec rano czesto przejdzie butla... pozniej dostaje deserek, kaszke, obiadek i kaszke i idzie spac 🙂 w miedzy czasie jeszcze surowego banana 🙂

Soczki/herbatke to pije z butelki, ale ma z innej firmy niz ta do mleka (wiec mysle ze tylko dlatego). 🙂

Wiem ze jeszcze sa z medeli takie kubeczki (wyglada to jak kieliszek) i przez to daja mleko dziecia (moja Zuzia dostala tak pierwsze po porodzie, pozniej miala sonde)

Ivona, moja Zuzia tak wazy teraz 🙂 ubranka tez juz ma na 74,80... i te na 74 np. body ma za krotkie w ciele :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
Ja sie nawet nie rozkrecam, bo padam wiec ide spac poki Adrian spi.
Dzis znow byl cyrk jak wieczorem wyszlam do sklepu, wrocilam to juz mial spazmy, u mnie sie uspokoil. Masakra jakas 🤢, nie wiem jak to bedzie w zlobku. Wydaje mi sie ze on tak za mna tylko wieczorem teskni.... oby 😮.
No i 2 dni dostal jablko i nie ma wysypki, wiec ufffff dobrze ze to nie jablko uczula, bo bylby problem.
Wczoraj kupki nie bylo, a strasznie sie meczyl, dzis tez strasznie dusil, ale uwzielam sie ze 3 dni go przetrzymam i nie dam syropu. W koncu jakos zrobil kupke, ale pozniej jeszcze probowal.
Jutro zupke mu zrobie znow z kurczaczkiem.
Jedziemy na caly dzien do Niemiec, mam nadzieje ze bedzie grzeczny.
Ostatnio cos marudny... czyzby zeby sie zaczely? Narazie widze tylko doleczki tam gdzie maja wychodzic zeby ale nie ma specjalnie bialych plamek.

Milego weekendu wam zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Taaa odpoczne 🤢 z Adrianem... mhmmm.
Ja nie mam pojecia czemu on tak ryczy, jakby go ze skory obdzierali, powiem szczerze... gorzej niz jak mial kolke, bo przy kolce rownomiernie plakal a tu sie drze i po chwili normalnie spazmow dostaje, jakies trzesawki, caly goracy... no przerazajace to jest 😞.
Mysle ze w dzien to co innego.
To jest wlasnie blad ze on ciagle jest ze mna.... non stop. No ale co zrobic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena u nas cała nic i cały dzien masakra
Płacz rączki i tylko mamusia i tukenie na raczkach
Kręgosłup i kolana wysiadly!!!
A teraz wróciliśmy z knajpy (2 coronki ) i zakrecona jestem;D
Szplile zalozylam ale przy schodach kolana prawie pekaly :-(

Niki na szczęście śpi od 19:30 grzecznie
Wiec teraz co nieco i spać :-)
Dziś w nocy m ma dyżur!!!

Jej ale Zuzia już wyrosła!! A pamietam jak ciągnęła z sondy bidulka
Buziaki od Nas!!

To już 5 mcy
Czas ucieka co?

Buziaki dla Fifiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona ja też próbowałam mu wciskać tej zupy z brokuł, ale kiepsko mi to szło, dzisiaj zrobiłam znów ziemniak, marchewka i dodałam troszkę selera i jadł, oczywiście owoce wcina chętniej 🙂
Marlena miłego weekendu życzę 🙂 Adi tak kocha swoją mamusię, że nie lubi jak ona wychodzi 😜 ale tak poważnie, mój mały też ze mną spędza 24h na dobrę, a tatę widzi po pracy, potem, tata jedzie na siłownie, jak wraca to w zasadzie kąpiemy maluszka i spanko i tyle maluszek widzi tatę. Raz była sytuacja w zeszłą sobotę, że wychodziliśmy na spacer, Łukasz wyszedł już wcześniej z małym, żeby się maluszek nie zagotował, a ja doszłam z psem za 10min, wyobraźcie sobie, że mały się darł, a jak tylko ja doszłam i mnie zobaczył to się uspokoił i zasnął... 😮

Czerwcowka
ja to wieki temu szpilki (takie z prawdziwego zdarzenia) miałam na nogach 😁

Co do marudzenia, mój Milo też jakiś nie taki.. dzisiaj miał wybuchy płaczu i to takiego dość mocnego, leżał na macie bawił się i nagle wrzask... i tak kilkakrotnie w ciągu dnia... może to jakiś kolejny skok.. zaraz poszperam kiedy jest kolejny.

BUZIAKI DLA FILIPKA! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam...
męczę śniadanie, chce mi się coli i słodyczy 🙂
Mała się z nóżkami rozbujała ciągle łapie stópki, wczoraj było fajnie u znajomej Marysia zagadała Karolka (jak prawdziwa kobieta) a on tylko leżał i się w nią wgapiał... ogólnie Karol jest 5 dni młodszy od Marysi, ale ani nie sięga po zabawki sam, ani nóg do góry nie podnosi... nic... i śmiesznie Maryś przy nim wyglądała tak ruchliwa, pełna energii i ciągle się uśmiechała, dopiero jak położyłysmy ich na brzuszki twarzami do siebie to Karol się "rozruszał" i rozgadał 🙂 czekam aż fotki mi prześle znajoma to coś wrzucę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...