Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agatka sliczny ten Twoj bobasek 🙂
Adrian godzine po zupke 150ml mleka je. Masakra. Ja wiem ze on tyle nie powinien jesc, ale on naprawde jest wiecznie glodny.
Chyba wpowadze podwieczorek, tylko dowiem sie od czego wysypka, raczej nie od jablka bo juz 2gi dzien znow dostaje. Surowego troszke dostal, gotowanego i kompocik oczywiscie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękujemy wszystkim za zyczonka :-)
Nikolka dostała w prezencie od mamusi pobieranie krwi i rehabilitację ...
Noc przeplakana, tylko rączki pomagały :-(
Cały dzien marudzila i tez tylko rączki wyciagala

Dopiero usiadlam a i tak już słyszę ze sie obudziła
Kolejny skok albo sama nie wiem co :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny ,dawno mnie nie bylo, ale mala rosnie i czas spedzam na zabawie, spacerach i karmieniu 🙂

Pierwsze co to gratulacje dla Nikolki 🙂 czas szybko leci, my za 4 dni bedziemy miec pol roczku 🙂

Co u nas, tak po skrocie, mala odrzucila butelke, czasami tylko przejdzie rano 🙂 tak to jest lyzeczka, zjada 5 posilkow na dzien 🙂 spi od 18 do 5-6:30 zje i idzie znow spac , wiec wstajemy po 9 🙂.

W srode czeka nas kolejne szczepienie 😞 ... a w poniedzialek ja ide zakladac wkladke Mirene- stosowal ja ktos??

A tu moja smieszka 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamusie!
Melduje sie i ja 🙂 dzis bylam pierwszy dzien w pracy. Jutro tez ide.ogolnie moze byc, ale tesknie bardzo do Filipa! Ogolnie to pisze z tel a nie lubie, wiec napisze wiecej jutro.
Sliczne te nasze dzieciaczki!!! Filip tez lubi zupke z brokulem 🙂

gorace buziaki dla 5-miesieczniakow!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamusie!
Melduje sie ja 🙂 dzis bylam pierwszy dzien w pracy. Jutro tez ide.ogolnie moze byc, ale tesknie bardzo do Filipa! Ogolnie to pisze z tel a nie lubie, wiec napisze wiecej jutro.
Sliczne te nasze dzieciaczki!!! Filip tez lubi zupke z brokulem 🙂

gorace buziaki dla 5-miesieczniakow!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kasia 🙂 No nie zapominaj tak o forum 😉 Ale Zuzia "wydoroślała" 🙂 I jak ładnie siedzi!
Iza, u nas też jakiś skok chyba...płaczek z tego mojego Wojtusia...jak już jest śpiący to jak chcę go uśpić robi mi sceny że ho ho, aż sie zachodzi czasem:/ No i wczoraj co pół godziny sie budził z płaczem tak gdzieś do północy, potem spokój 😮
Jak Nika zupka? Przeszły brokuły? Agatka u mnie podobnie...krzywił sie,pluł ale jakoś wcisnęłam mu prawie 150ml. Muszę przecież dawać mu nowe rzeczy bo potem nie będzie chciał mi wszystkiego jeść 🤔
Marlena Adi mnie rozbraja hehe tyle zupki 🤪 Szok!
Agatka Miłoszek wygląda normalnie na starszego i wygląda jakby chodził hehe
Wiecie, jak dziś nakarmiłam Wojtusia, to zauważyłam jakieś plamki czerwone na brzuszku 😮 Jak go rozebrałam to na całym brzuszku miał tak jakby pokrzywkę! A potem jakoś tak po 15 minutach nie było śladu 🤔 Co to mogło być?Dziwne co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamusie!
Melduje sie ja 🙂 dzis bylam pierwszy dzien w pracy. Jutro tez ide.ogolnie moze byc, ale tesknie bardzo do Filipa! Ogolnie to pisze z tel a nie lubie, wiec napisze wiecej jutro.
Sliczne te nasze dzieciaczki!!! Filip tez lubi zupke z brokulem 🙂

gorace buziaki dla 5-miesieczniakow!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór. Pawełek nyna, Marcin na urodzinach kolegi. Bylam z nim jakieś 1,5h, ale wróciłam wykąpać synka 🙂 I dobrze, bo tam się rozkręcało karaoke i nie mogłam niektórych ochotników zdzierżyć- moje muzyczne wykształcenie niestety nie pozwala mi cieszyc sie fałszami 😉 A poza tym to tęskniłam do synka.
Gosia, jak tam Borysek? Przespał noc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BarbaraK napisał(a):
hej Mamusie!
Melduje sie ja 🙂 dzis bylam pierwszy dzien w pracy. Jutro tez ide.ogolnie moze byc, ale tesknie bardzo do Filipa! Ogolnie to pisze z tel a nie lubie, wiec napisze wiecej jutro.
Sliczne te nasze dzieciaczki!!! Filip tez lubi zupke z brokulem 🙂

gorace buziaki dla 5-miesieczniakow!!


O i Filipek już 5 miesięcy ma!!!Buziaczki od forumowej cioci i Wojtusia:*
Basia napisz jak Filipek zachowywał sie bez Ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamusie!
Melduje sie ja 🙂 dzis bylam pierwszy dzien w pracy. Jutro tez ide.ogolnie moze byc, ale tesknie bardzo do Filipa! Ogolnie to pisze z tel a nie lubie, wiec napisze wiecej jutro.
Sliczne te nasze dzieciaczki!!! Filip tez lubi zupke z brokulem 🙂

gorace buziaki dla 5-miesieczniakow!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje dla Filipka (spoznione ale szczere) 🙂

Ja sie z mala nie rozstaje 🙂 jak narazie. Ja i mala bedziemy sie musialy rozstac z tatusiem na prawie 3 tyg. bo wylatujemy wczesniej do polski 😞 😞 😞...

Co do zupek i obiadkow u nas mala je wszystko co przeznaczone dla jej wieku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...