Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
u nas na szczęście Milo wcina moje zupki 🙂 jak na razie z brokułami mu nie posmakowała. W poniedziałek zamierzam zrobić z buraczkiem 🙂
monia29 ja gptuję zupki z ziemniaczkiem, marchewką, pietruszką, selerem i masłem, raz zamiast selera dałam 2 gałązki brokuł, ale mu nie posmakowało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti u Nas napięcie było spore ale jak pamiętasz to nas odeslali i po powrocie do neurologa za 8 tyg babka powiedziała ze postępy są ogromne ale napięcie jeszcze jest
Wiec już tragedii nie ma takiej jak była bo nawet przy ubieraniu była walka z zacisnietymi raczkami a teraz płacze ale da sie rozprostowac w lokciach 😁
Stwierdziły ze sposób zabawy i pielęgnacji sie do tego przyczynił
Jaki?! Nie mam pojęcia ale rzeczywiście wtedy spała Max 1 h na raty dziennie wiec musiałam ja czyms zając 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czerwcówka ja od 6-7ej cwicze małego, jesli cos zle robi poprawiam bo tak mam robic, no ale u nas daleka droga do konca rehabilitacji. u wiekszosci dzieci napiecie znika do 3 miesiaca tak mi powiedziała pediatra.u nas nawet sie nie zmniejszyło tylko nasiliło gdy skonczył 3 miesiace, niestety.zobaczymy co powie neurolog.mamy wizyte 28ego.ale i tak pewnie bede musiała cwiczyc do momentu raczkowania lub chodzenia.
Kasiar jak kupowałam chuste to natrafiłam na taki artykuł bo którys sprzedawca dawał linka przy przedmiocie sprzedawanym.i dotyczy to i chusty i nosidełek.
http://www.chustomania.pl/online/chustomania/CiS-web2_chust.nsf/Inhalt/Noszenie_twarza_do_swiata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia mały wstaje o 6ej a karmienie łyzeczką działą usypiajaco przed 9a 🙂 wiec daje mu o 8.30.i potem cyc i spi, przynajmniej nie musze kołysac. wczoraj dostał rano jabłuszko a wieczorem o 17ej ziemniaczka z marchewką. po południuu sie nie da bo spi i spacer,rehabilitacje musze jakos wtrynic a on i tak musi cyca dostac po tym 🙂a wszystkie nowe produkty i tak sie daje rano by reakcje sprawdzic. a Ty jak dajesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja koło 13 daję obiadek a koło 17 deserek... ale różnie to wychodzi, bo tak jak wczoraj Mała nie chciała dyni z ziemniakiem to dałam jej zamiast tego jabłuszko... właśnie zdziwiło mnie, że tak wcześnie dajesz mu zupkę 🙂 ale faktycznie masakra dzień zaplanować z tymi ćwiczeniami, a jeszcze na spacer trzeba wyjść 🙂 ja teraz w ogóle nie ćwiczę z Maryśką... od wtorku zaczynam działać ostro, bo w poniedziałek może (bardzo może) ściągną jej te szelki, albo przynajmniej tylko na noc będą zakładane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy w niedziele, my wstalismy 40 min. temu 🙂 pierwsza pobudka o 6 , zjadla 80 ml mleczka i poszla spac. 🙂

Co do chusty i nosidelka, ja mam chuste i nosidelko, te nosidelko tutaj sobie chwala, nawet lekarze... moze i dlatego w PL kosztuje takie duze pieniadze (prawie 550zl O_o )

Osobiscie co do artykuly plecy mnie nie bola, mala nie jest przestraszona i potrafi tak usnac 🙂
A lubie uzywac nosidelka np. na lotniskach, czy hali gdzie latwiej i szybciej mi jest ogarnac sie samej 🙂

http://allegro.pl/nowosc-babybjorn-nosidelko-miracle-i1928393830.html to nosidelko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewczyny 🙂 Kasiar odnosnie lotniska bo cos wspomnialas chcialam sie zapytac bo bede leciala w grodniu do polski jak to jest z jedzeniem dla maluszka mozna mleczko zabrac ze soba i co z wozkiem nadaje sie go jako bagarz czy jak to jest prosze napisz mi bo ja sie nie orietuje pierwszy raz lece z malym samolotem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wozek to zalezy od lotniska, niektore pozwalaja zabierac az do samolotu a na niektorych nie... ja zawsze oddaje na bagaz specjalny 🙂 my latamy norwegianem wiec dostajemy wozki na wozek (to tez zalezy od lini lotniczych) tez na niektorych lotniskach ( u nas np. mamy wozki lotnioskowe dla dzieci z ktorych mozna korzystac az do samolotu 🙂 ) - u nas w PL sie nie spotkalam.
A w samolocie no to dzidzia siedzi na Twoich kolanach i dostajesz dodatkowy pas 🙂

co do jedzenia dla dziecka mozesz zabrac 🙂 od lotniska tez zalezy czy beda kazac Ci sprobowac czy nie 🙂
Ja mam zawsze przygotowane w butelce mleko i kaszka, a w termosie mam wode, herbatke/soczek, no i deserek w zapasie 🙂 deserku/obiadku nie kaza probowac bo sa zamkniete, kaszki tez nie 🙂 tylko wode i herbatke/soczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I tez od lotniska zalezy , np. u nas w Pl wolaja do odprawy osoby z dziecmi pierwsze, tez dostaje sie miejsce na poczatku i do samolotu prosza jako pierwsi 🙂...
tu w Norwegii uwazaja ze dzieci to nie wyjatki (chociaz zalezy od lotniska) bylismy na innym lotnisku i nawet do kontroli byly osobne dla dzieci, ochroniarze pomagali itd. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to rzeczywiscie porzadne to nosidełko 🙂
Nequitia nie zawsze zupke daje 🙂 czasem owoc tylko w ciagu dnia.zalezy co mamy na tapecie 🙂 kurcze chciałabym by tych cwiczen było mniej bo naprawde ciezko rozplanowac cokolwiek,bo a to jest po jedzeniu i tego i tamtego nie mozna zrobic. a on tak czesto je...
mały plusik to moj synek zjadł sobie dzisiaj swojego paluszka u stópki 🙂 ale nie na leżaco, nie nie jeszcze nie, był u mnie na kolanach i nie da rady on sie zgina jak człowiek guma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...