Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej dziewczyny, synus juz w domku. Grzeczny byl, zadowolony, chyba mu tam lepiej niz w domu. dzieci pelno, tylko nie wiem czemu kazdemu dziecku wisza smary az po sama szyje 😮. Ja mu zaraz nosek tez wyczyszcze, bo ma tam troche marchewki 😮. Ogolnie dobrze, spal az 3 razy. Raz nawet 1,5 godz 😮 co nigdy nie zdarza sie w domu.
Moze nastepnym razem bede spokojniejsza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć 🙂
Dziękujemy razem z Wojtusiem 🙂
Marlenka dzielna z Ciebie babka! Adi nie da sobie w kasze dmuchać 😉 A za Ciebie trzymam kciuki! Nie daj się!
Beti nie wiesz czemu nie dali jeszcze chirurgów?
Doris ucałowania dla malutkiej:*
Gosia zdrowiej szybko!
Ania męża do biedronki wysyłam hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MArlenka dzielna z Ciebie kobieta. Adi też. co do uwazania by sie dziecko nie obudziło to bys sie zgrała z moim T. on to nawet na laptopie nie pozwala mi pisac bo obudze dziecko stukaniem 🙂 hahahaha ale faktycznie jest taki przeczulony ten Filipek że potrafi sie obudzic ale ja i tak swoje bynajmniej na wieczor 🙂 bo idzie oszalec.co do kubka to jak pytałam na marcówkach i lutowych mamach to np z tomilee ten inny od 6 miesiaca nie kapie, z aventu nie kapie ale jakis z nuka czy canpolu niekapek tez cieknie ciurkiem..wiec nie rozumiem tez tego..
mój malutki dzis powiedział poraz pierwszy ME. 🙂
krzesełko mam po siostrze drewniane tzn bede miec jak przyjedzie z nim 🙂 wiec nie szukam ale nie ma zadnych kółek. u mnie kuchnia i jadalnia to jeden pokoj wiec mi nie potrzebne 🙂
biedronka na biegunach haha ale czad musze to zobaczyc. jutro kierunek biedronka. Buterfly jak przyjdzie krem na zime to daj znac nazwe.
Chirurdzy kurcze a myslałam dzis obejrzec a tu nie ma... nie wiem czemu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie myslałam jeszcze o mikołaju... zresztą ma kupionych tyle zabawek na 6 miesiecy ze daruje sobie mikołaja i tak nie wie jeszcze o co chodzi.sanki mamy bo kupowałam chrzesniakowi na gwiazdkę jak był w PL i zostały u dziadków.a teraz czeka mnie jednak wydatek na kombinezon bo kupuje jednak kombinezon spiworek- sto procent ze sie zmiesci tzn mam mozliwosc wymiany bo pytałam, ciepło i szybko sie ubiera i rozbiera, jak sie obudzi w sklepie gdzie klima to mozna szybko go rozsunąc by sie nie ugotował. bo mam dosyc darcia podczas ubierania, a najgorzej na rehabilitacji jak jestesmy, to rozbieranie ubieranie jest stresujące w takim wrzasku.
http://allegro.pl/cieplutki-spiworek-polski-ostatnie-sztuki-r-74-i1930205171.html
http://allegro.pl/nowy-spiworek-coccobello-74-i1934435520.html
o cos takiego mniej wiecej, ocieplany polarkiem wewnątrz, aby kaptur sie sciagał 🙂 tylko ze w hurtowni kupuje bo rozmiary an allegro jak pytam o te wewnetrzne to nie wiem czy sie zmiesci, a duzo za duzy to tez bez sensu i problem z wymianą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Małgorzatta, coś pisałaś że jakaś dziewczyna która z nami pisała jest w drugiej ciąży, ale wspomniałaś też o Mikaance, czyżby ona również?
Kurcze tak czytam wyrywkowo, nic na czasie nie jestem.
Przeraża mnie powrót do pracy. Małgorzatta, czy jesteś w stanie w kilku zdaniach wyjaśnić mi (i może innym) jakie mamy prawa i możliwości po powrocie jako młode mamy. Pamiętam raz już Cię męczyłam o to i pięknie mi wyjaśniłaś a prawo się zmienia non stop. W necie szperam ale boje się że coś jest nieaktualne... . Kurde nie mogę odgonić od siebie myśli o pracy... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti, odebrałam dzisiaj ten krem- to jest PENATEN. Super konsystencja, choć próbowałam tylko u siebie, bo u Pawełka sprawdzimy dopiero przed następnym spacerem. Kosztował 16,50.
Byliśmy dzisiaj oglądać mieszkanie nowe. Tzn. nowe dla nas 😉 Ale dwupoziomowe i takie jakbym chciała, tylko nie spodobała nam się miejscówka, kiepsko skomunikowane, wokół żadnego przedszkola i szkoła dośc daleko... W ogóle jakieś dziwne osiedle... A już się napaliłam... 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonka - całuski również dla Wojtusia 😘 😘 😘
Ależ ten czas pędzi, normalnie nie mogę w to uwierzyć, że to już 5 m-cy !!!
Zatrzymałam się na 3 !!!

Moja Julka na wieczór była masakrycznie marudna. Raz się śmieje w głos, zaraz płacze jakby ją coś bolało, nie mogłam jej uspać, płacz przy cycu, łzy okropnie jej leciały. Wydaje mi się, że ZĘBY IDĄ ! Ssie cyca i musi przerwać żeby się podrapać po dziąsełkach, znów ssie i płacze, potem znów musi przerwać i włożyć paluszki, bidulka moja... W końcu zasnęła po godzinie usypiania - nosiłam ją a potem cyc, znów nosiłam i znów cyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasienka - ja też drżę jak myślę o powrocie do pracy ale nie ze względu na pracę bo mam fajną a na myśl o pozostawieniu Julci, o tęsknocie (jak Marleny), boję się czy dam radę ją karmić tylko rano i po pracy, czy będzie chciała jeść w międzczasie jakieś mleczo modyf., wogóle sobie tego nie mogę wyobrazić narazie. Ja wogóle mam patową sytuację, normalnie to bym poszła na wychowawczy na 2 lata ale jak urodziła się JUlka to firma męża została sprywatyzowana i nie przedłużyli mu umowy bo zwalniają ludzi, od tamtej pory cały czas szuka, chodzi na rozmowy i nic ciekawego nie ma dla niego, więc wychodzi na to, że będę musiała wrócić niedługo. Planuję na 2 miechy iść na wychowawczy ale potem już muszę wrócić no chyba, że coś konkretnego znajdzie ale nie chce brać byle czego na chwilę bo to nie ma sensu, jak już szuka to lepiej poczekać na coś lepszego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...