Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej Gośka miło że o mnie pomyślałaś 🙂
No podczytuje was troszke wieczorami jak mąż wraca i zajmuje się małym bo od paru tygodni jest nie do zniesienia chyba na te ząbki 😞

O co chodzi z Mikaanką bo szukam jej postu ale nie mogę znalezc? 🙂

I ponawiam pytanie doradzcie mi o tym glutenie???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Monia Mika chce już majstrować kolejnego dzidziusia niebawem 🙂

Co do glutenu to ja dosypuje manny do zupki... więc Ci raczej nie doradzę bo się gubię w tych kaszkach, ryżowych, z mlekiem, bez mleka... masakra jakaś... ja robię tak jak nasze mamy i babcie 🙂



czyli kupiłaś zwykłą kasze manną tak??Bo ja też się nie łapię w tych kaszkach masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja sprobowalam dziś znowu na kolacje kaszke ml-ryż i mega kolka :-(
Padlismy z m i już w łóżku
Ale sie darla bidulka :-(

Ufff znowu musiałam nadrabiac

Ja kupiłam manne z nestle i zaczynam od soboty
Dodam do zupki te 2-3 g na 100 ml chyba
A jak zrobić to jest na pudełku a ja jeszcze nie czytałam ale jutro sie biorę 😁

Co zrobić zeby dziecko po tym jak dostanie butle o 6 rano poszło jeszcze spać?!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki za info łap oklaska za to 🙂Kochana jesteś 🙂Bo ja w tym temacie zielona i zakręcona 🤪
No ja sztucznie karmię więc po niedzieli wprowadze ten gluten bo od 6tego miesiąca mogę 😮

Musze uciekac bo mały się budzi i mleko musze zrobic może zaglądne jeszcze dziś a jak nie to jutro 🙂

Pozdrawiam wszystkie mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka pierwsza moja odpowiedź w myślach na Twoje pytanie " no jak to co? położyć je" hahaha ale to że działa tak u mnie nie znaczy, że zadziała u wszystkich 😉 zależy od dziecka... nie ma recepty, bo przecież jak Nikolka jest o tej 6 wyspana to na siłę jej nie uśpisz 🙂 może jakaś muzyczka łagodna? pozaciągane rolety? żeby ciemniej było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki czerwcówka za odpowiedz też łap oklaska 🙂
Mój smyk tak samo 5-6 rano pije mleko i spac nie ma zamiaru więc mu włączam karuzele i leży i się bawi tak długo aż sam uśnie 🙂Oczywiscie w pokoju ciemno jest a karuzela cicho chodzi mam tam zaklejone tasma by ciszej grala pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia jaa juz od kilku godzin sie mecze z Adrianem. Padl po 20 ok. 22.30 dalam mu ostatnia butle i teraz mi sie budzi co chwila lobuz maly.

czerwcowka u mnie zaluzje zamkniete, ciemno jak w trumnie, o 6 butla i spimy razem dalej. Czasem jak jest rozbudzony to mu zmienie pieluche, a jak od razu spi po butli to go nawet nie biore na beka tylko klade na boczek. Jak sie rozbudzi to klade go kolo mnie, chwile pociumka swoje paluchy, sprawdzi czy mama jest obok i zasnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka z wieczora 🙂
Mikanka szacun dla Ciebie, ja z kolejną ciążą jeszcze poczekam dłuższą chwilę 🙂

Czerwcowka, mój Milo jak zje ok 6-7 też nie bardzo chce spać, więc biorę go do siebie i głaskam po główce, nic do niego nie mówię i zasypia 🙂

Gosia ja też mam ostatnio problem, mały od dwóch dni nie zasypia mi od razu po kąpieli i kaszce... nie wiem o co chodzi, czyżby zęby??

a u nas zupka z brokułami przeszła bez żadnych dolegliwości, jedynie trochę się krzywił 😁 ale zjadł większe pół 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
U nas noc przesiedziana przy cycku... Marysi się coś odwidziało i budzi się częściej... nie wiem dlaczego... może przez to, że w dzień ten remont, często jesteśmy w innym domu, bo a tu do koleżanki, a tu do babci, żeby Małą wynieść z domu jak kurzą bardziej... ech nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki Nequitia za odp. choc musze sie pochwalic że mały juz nie tylko otwiera buzie jak idzie łyzeczka z jedzonkiem co zamyka jak juz jest włożona wiec je jak dorosły 🙂 dzis na tapecie był ziemniaczek i mam niewybredne dziecko bo zjadł bez zadnych dodatków!!! nowy smaczek poznał bardzo chetnie jadł i ciagle by chciał jeszcze. ugotowałam na jutro tez załadowałam do słoiczka i bedzie wygodne odgrzewanie w podgrzewaczu 🙂
Mikaanka jestes Ekstra!!! działaj działaj i pochwal sie jak juz bedzie co 🙂 Oskarek bedzie miał siostrzyczke lub braciszka prawie rówiesnika fajnie.bedą sie razem bawic. to tez jest dobre bo odciąża rodziców 🙂
witaj Monia!!!
co do nie spania po kapieli i jedzeniu u nas od dwóch tygodni i czeste budzenie w nocy. ale u nas zeby na bank bo bardzo trze, a wieczorami to nawet lepiej mu smoczka nawet nie dawac bo go to boli. no i temp wieczorami 37,4. jeszcze w normie ale widac ze podwyzszona co do jego normalnej 36,7-36.9. u nas doszedł wczoraj jeszcze ten etap na boje sie obcych.wczoraj przyszedł moj tata rzadko widzi małego wiec jest dla niego jak obcy, zawsze mały był ciekawy jego a teraz płacz. wiec szybko sie zorientowałam o co chodzi.
Czerwcówka moze spróbuj dodawac kaszki ryzowej ze swoim mlekiem modyfikowanym do którego Nikoka jest przyzwyczajona. bo moze źle reaguje na to mleko w kaszce mleczno ryzowej. ktoż to wie jakie tam sypią. nie kazdemu podpasi.wiadomo jak to z tymi modyfikowanymi po jednych jest kolka po drugich nie. a co do spania u nas jest wstanie o 4-5ej biore do łozka i spi do 6-7. wiec tez rano wstaje a potem dopiero o 9 spi pół godzinki do godzinki. ale skoro pierwsza pobudka ranna jest u was o 6ej to sadze ze mozna jeszcze uspac. moze spróbuj dac mleczko w butli w pozycji leżacej na boczku w łozku swoim, tak by małą byla zabezpieczona juz do spania by jej nie trzeba było przemieszczac.moze usnie przy jedzeniu a jak jest na boczku to nic sie jej nie stanie.najlepiej jakbys lezała obok niej to jeszcze poczuje ciepło i moze usnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...