Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no u nas też tatuś usypia aktualnie bo Julka obudziła się godzinkę po uspaniu, Ja popijam karmi rozrobione pół na pół z tyskim, a tatuś włączył sobie mecz na tvp 1 a Julka obudziła się z wrzaskiem, mówiłam, ze mogę pójść (już po barwach szczęścia) ale zaproponował, że on pójdzie - to niech śpiewa ... hahha - ma swoj sposób na usypianie - śpiewa repertuar Dżemu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale fajnie Adi bawi się z tatusiem !

Ja jutro jadę na badanie kontrolne z pracy - byłam długo w ciąży na zwolnieniu więc teraz przed udzieleniem urlopu muszę zrobić badanie w pracy, jadę na 7:30, Julka z tatusiem zostanie, niewiem jak to logistycznie wypadnie, boję się z deka bo jak znam życie z butli nie będzie chciała. Ustaliłam z m. , że poda jej jakieś żarełko łyżeczką żeby ją troszkę zapchać ale jak znam życie to i tak zdąży zgłodnieć zanim się dotelepię z powrotem, przygotowałam butlę ale pewnie nie tknie ... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to rzeczywiscie fajowy repertuar 🙂 Doris a dajesz picie juz jakies odkad dokarmiasz? ja dawałam ale teraz znów kiepsko bo ręce mu lataja i kubka nie wezmie a z butli wypił 20-30 ml.i sie zastanawiam czy musze dawac. ps. ja mam słoiki z bobovity głównie, to np marchewka była gesta bo z dodatkiem ryżu, jabko samo tez było ok.moze zalezy jaka seria..jbłko marchew jedne były ok a dzis jakis taki własnie rzadszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris, u mnie też czasami bylo co 5 dni- dopóki Małej nic nie jest to się nie martw. Kupa przyjdzie 🙂))
Co do libido...ojojoj...Magda, mój poród był całkiem całkiem, ale nie zmienia to faktu, że mam taaaaką blokadę. Ale robię powoli jakieś kroki do przodu i zaczęłam brać Azalię. Pierwsze opakowanie jeszcze chcę przeczekac dla pewności.
Wiecie co...ja jeszcze żadnej kaszki nie wprowadziłam... jakoś za dużo dla mnie tego wszystkiego... chyba muszę się jakoś zaopatrzyć..
MAM PYTANIE Jakiego kremu na mróz macie dla Maluszków? Zauważyłam, że Pawełek ma ostatnio bardzo czerwone poliki i wydaje mi sie, że to od tego, że dostatecznie nie ochraniam ich przed zimnem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania -ja też jeszcze kaszki nie daję, dziś zrobiłam wywiad na ten temat.Może jakoś na dniach kupię. Ja jeszcze sama nic jej nie ugotowałam, tyle mam tych słoiczków !

Ja miałam lekki poród bo cc a w dodatku lajtowo ją zniosłam i też mam jakąś blokadę psychiczną do do zbliżeń, jaka pokręcona jestem albo to te hormony - podobno jak się karmi i jest dużo prolatyny wydzielane to tak może być więc może jak skończymy karmić to się coś zmieni... 😮

kremu używamy BAMBINO do buźki i pupki - ten w blaszanym opakowaniu. chyba jest o.k.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No tak.... a pozniej wysypka i zgadnij od czego. Jak sie podaje 2-3 dni to samo i do tego jednoskladnikowe jedzenie to latwiej rozpoznac.
Dlatego tez wole sie trzymac tej zasady.
Ja kaszke zalewam woda, ale i z mlekiem modyfikowanym. Super sprawa ta kaszka jako zageszczacz, bo ogolnie nic w niej takiego nie ma, wiec samej nie da sie jesc, ale mozna np. dodac zbledowanych owockow 🙂.

Gosia ja tez zapominam tych cholernych pigulek, nie moge sie przyzwyczaic.

beti82 Adi tak codziennie sie smieje, czasem nawet bardziej.... laskotki ma straszne na dodatek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja robie tak że robie małemu przejsciówke 🙂 np zaczełam od jabłka potem jabłko marchew wiec juz byłą wprowadzona marchew potem sama marchew wiec juz kontynuacja marchwi a pojutrze w ostatni dzien marchwi dodam ziemniaka. a ziemniak bedzie na rózne sposoby bo sam, z mlekiem moim, a to z marchewką, po 4-5 dniach dodam pietruszkę 🙂 dzieki temu poznaje wiele smaków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...