Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
Ania najważniejsze ze Pawełkowi smakowało 🙂 Ania a z jakiej firmy masz słoiczki??


W planach miałam wszystko na początek podać z Hippa, ale wszyscy zaczęli przynosić co popadło i mam wszystko chyba już skompletowane... Ale do tej pory cały czas dawałam Hippa, dziś BoboVita pierwszy raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hahha, Butterfly - pocieszę Cię, że moja teściowa mieszka od nas 2 ulice dalej i wpada co 2gi dzień i najgorsze jest to, że dzwoni do mojego męża i pyta czy może przyjść, a jest to pytanie retoryczne bo on jej nigdy nie powie, że nie - wiadomo, tylko, że ona dzwoni niemalże spod naszej bramy ! albo dzwoni spod apteki tuż obok i się durnie pyta. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kiedyś jak tak zadzwoniła prawie spod domu to miałam ochotę w majtkach wyjsc do niej bo co z tego, że NIBY UPRZEDZA O SWOJEJ WIZYCIE jak nawet nam czasu nie daje na JAKIEKOLWIEK przygotowanie się TYPU UBRANIE SIĘ po intymnej sytuacji (oczywiście żartuję 😜 bo my nie jesteśmy aż tacy spontaniczni) ale powinna też brać tę możliwość co nie ? chodzi mi główie o ogarnięcie chaty
Co do sloiczków to ja też mam już wszystkie firmy - podostawałam więc nie będę narzekać 😉 ale póki co zauważyłam, że marchewka + jabłko BOBO VITA jest jakaś rzadka jak sok kubuś prawie 😮 zobaczymy jak z resztą będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja kaszki ryzowej uzywam jeszcze do zupki, jako zageszczacza.
Gosia Na poczatku sprobuj moze swoje mleczko w butelce podawac. Najwazniejsze zeby sie nauczyl i polubil pic z butelki, a smak modyfikowanego to pozniej.
agatka mnie tez juz kusi na spacerowke, bo siodelko jest juz male, a z gondola mi niewygodnie. Mysle tez ze jak skonczy 5 miesiecy, moze 5 i pol.
Moja kolezanka od wczoraj lezy na wywolaniu na porodowce. 38 tydzien ciazy. Dzidzius ni cholery nie chce przyjsc na swiat hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dla mnie sam szpinak jest ble jesli jest niedoprawiony wiec nie dziwie sie ze tak smakuju. Iwonka tez pisała że mały jej to wcinał tak że szok. to dobrze bo też to mam 🙂
Doris jak nie masz zamiaru odciągac to lepiej kup mleczno ryżową albo mleczno ryżową z jabłkiem to zabije troche smak mm, i spróbuj łyzeczką chyba ze ci je z butli . ryzową samą tylko starszym dzieciom mozna podac z wodą tak pisze bynajmniej na opakownaiu z bobovity.ale ma mało witamin taka sama ryzowa bo tylko cyba witaminę b1.ja narazie jeszcze nie dawałam.
Czerwcówka no poród tez miałas straszny i jego konsekwencją jest niestety napiecie u Nikolki, a wszystko wina lekarzy.cud że tylko napiecie.
Agata gratulacje obrotow. co do gondoli to ja mam opcje podnoszenia zagłowka wiec jak mały bedzie marudził to podniosę, juz dwa razy podniosłam jak było ciepło to jakos dotarlismy do domu mały sie cieszył.wiec poki co to sadze ze dwa miechy jeszcze da rade.a w spacerówce mojej akurat sie jeszcze topi.jakas wielka jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
38 tydzin i juz jej wywołuja? u nas by było do 42ego czekanie..
ps dziewczyny moj artysta walnął dzis taką kupę że szok. z góry przepraszam wszystkich spozywajacych teraz posiłek hihih. pierwsza byłą ludzka i ta druga tez a po niej jak go przewijałam to trysnął taką miekszą na mnie na przescieradło nawet w sudokremie miałąm ejj pełno..normalnie kosmos, ja sie posikałąm ze smiechu tyle tego było najlepsze ze probowałam łąpac w pampera a ten zrobił wystrzał na cały metr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szkoda, że mi tak szybko nie wywołali porodu... może Marysi byłaby zdrowa wtedy... albo że chociażby mi mogli pozwolic rodzić w tym maju jak trafiłam do szpitala... ech...
Wiecie co nie mogę się chyba pozbierać po tym porodzie... niby nie rozpamiętuję ale czasami mnie tak łapie, "co by było gdyby"... no i jeszcze jedna rzecz, której nie mogę zwalczyć to blokada psychiczna przed jakimkolwiek zbliżeniem z R... a jak wiadomo chłop, to chłop... i ciągle próbuję się przełamać i nie mogę... i mam jeszcze wyrzuty sumienia... i to sprawia że jeszcze bardziej się zamykam i tak w kółko... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequita - ja nie mam takich przeżyć jak Ty i Czerwcowka z porodem, bo miałam super poród, wszystko zaplanowane i dużo lepsze niż sobie wyobrażałam a i tak nie mam ochoty na zbliżenia, a nawet jakbym miała to nie mam już na koniec dnia siły ... więc wcale Ci się nie dziwię.Musimy być dobrej myśli -to musi w końcu kiedyś minąć. Może do tego czasu nas faceci nie kopną w dupy. haha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena gratulujemy kupek Adiego! 🙂

Nequitia u mnie poród był w miarę ok - wywoływany, nie mogę powiedzieć, że bezbolesny, no ale normalny, bez żadnych przygód... i też moje libido jest równe zeru... i też mam do siebie żal, bo wiadomo facet jak facet-ma potrzeby... a ja po prostu nie mam ochoty no i jak Doris napisała, wieczorami marzę tylko o prysznicu i spaniu.. miejmy nadzieję, że wszystko do normy wróci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny 🙂
Dzidziunio śpi, mąż grzecznie waruje przy tv, więc chwilę się wyrwałam po wywołaniu przez Nequitię 🙂 Przeczytałam ostatnie strony, więc tak na temat w miarę się postaram napisać ze dwa słowa.
Oskarek papki też wcinać zaczął, póki co jabłko, jabłko+marchewka, marchewka, no i kaszkę mleczno-ryżową, mleko modyfikowane z bebiko spróbowałam dać i zadowolony był 🙂
Ubranka nosimy najmniejsze na 74cm! 🙂 i dwa dni przed czwartym miesiączkiem siadł sobie pierwszy raz 🙂
A co do seksu, to pomimo hardcorowego porodu nie narzekam.... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena gratuluje kupki

Malgorzatta czekam na odpowiedz w kwestii parzenia

Co do sexu to 3,5 mca miałam blokadę i to poważna bo wymyśliłam sobie ze mnie to boli....
Pieszczotki tak ale sex rzadko
No i przyszła krysia na marysia
Wypilam winka potego tamtego i bzykanko na całego ;D
Okazało sie wszystko super i ze to tylko w głowie było
I od tamtej pory prawie co wieczór coś kombinujemy ;D


M wrócił z pracy o 17 zdążył siąść przy stole i tel ze musza jechać do wrocka... 400 km w jedna stronę... Zgodziłam sie ale pierwszy i ostatni raz
Teściowa już mi dziecko obudziła
Wściekła jestem jak wściekła krowa
Usypiam i sącze wino
A papieroski w garażu a teściowa na dole 😞

Kto wymyślił teściowa?!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...