Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam w piękny słoneczny dzień 🙂

Gratulujemy małej Mery odkrycia słodkiej nóżki 🤪
Agatka no to Milo ma podobna wagę jak Wojtuś 🙂 I widze te same wytyczne co do glutenu 🙂 A mięsko?
Mój Wojtuś znowu spi po ok 10 godzin w nocy!!! A dziś wstał o 6-tej bo moi rodzice wyjeżdżali i położyliśmy sie razem znów o 7:25. I szok!!! Wojtuś spał ze mną do 10:30 🤪 Jestem taka wyspana jak za dawnych czasów!
Wczoraj dostał słoiczek między innymi z winogronami 🙂 Tak sie z niego ośmialiśmy bo az go trzęsło tak mu smakowało 🙂 Teraz czekam z 3 dni na reakcje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly napisał(a):
Hej! Ja już zaliczyłam zakupy z mamą- w Biedronce jest promocja na huggiesy 😁 Kupiłam Pawełkowi rajstopki na zimę grube 🙂
Powiem Wam, że po tej kąpieli w mące ziemniaczanej wysypka trochę wyblakła, nie jest aż tak czerwony jak był wczoraj. Dzisiaj na pewno robimy powtórkę. No i Maluszek bardzo zaczyna trzeć dziąsełka na dole...a od 3 nocy budzi mi się o 3 i 6 regularnie, więc chyba coś sie zaczyna tam dziać...


A dady nie sa w promocji? 😁
U nas pchają sie trójki!!! Ale może zanim sie przebiją to wyjda jedyneczki...Także bidulek czasem sie męczy bo ponoc najbardziej bolące są trójeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivona55 napisał(a):

A dady nie sa w promocji? 😁


Ja normalnie używam właśnie Dady, ale będę musiała przejść już na 4, a Huggiesy były naprawdę tanie (różne przedziały, ale ja wzięłam 8-14), bo za jedna sztukę wychodziło 0.40gr! Nawet Dady 4 juz wychodzą 0.50 😉 Ale i tak nie odpuszczę sobie Dady, bo sa świetne.
Umówiłam sie dzisiaj z kolezanką na shopping. Może kupię Pawełkowi taki smoczek masujący dziąsełka... Może to już czas na to, choć jak dla mnie to tam nic nie widać, żeby ząbki szły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM!

U NAS PIĘKNIE 🙂 zaraz na zakupy śmigany 🙂

co do pieluch, my już od tyg na 4 pampersa śmigamy 🙂

Ivonka co do mięska to po piątym powiedziała, tzn zacząć gotować zupkę na wywarze z mięska, a mięsko pewnie po 6 miesiącu podam... jako pierwsze chyba cielęcinkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do pamperów mi zostały 2 paczki trójek jedna dady druga babydream (tu plusik bo myslałam że są takie same jak dwójki a dwójki były strasznie grube i miały taką siatkę która sie odgniatała na pupci a trójki są cienkie i ok ). huggisów nie polecam. dwójki przeciekały,trójki są ok ale jak to ktos pisał kiepsko chłoną siku i czuc ręką jak się przyłoży.czesto trzeba zmieniac.no wiec my tez juz przejdiemy na 4ki. mam tych 4ek mnostwo :dady, babydream, pampers active i sleep and play, huggisy jedna paczkę i bella happy. 🙂 nie mówiąc juz o zapasie chusteczek...ah te promocje 🙂 z chusteczek zdecydowanie wygrywają nivea pure and fresh oraz pampers zielone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja używam babydreamów trójek, a chusteczki tylko bambino...
smoczek masujacy spoko, ale Marysia sie jeszcze bardziej ślini jak go ciumka 🙂
głowia mnie tak boli ze szok... masakra, najchetniej bym sie położyła i umarła... a Mała jak na złosc marudzi, płacze i nie może kupy zrobić 😞

właśnie włozyła sobie smoczek na odwrót do buzi i trzy palce z obu rak... wszystko na raz... siedzi na kolanach i patrzy w monitor wesoło popierdując 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 😁

Filip ma katarek znowu... Dziś w nocy mi się dusił.. ale ładnie mu spływa, i myślę ze szybko przejdzie. Ale kochany jest, bo nawet taki zmęczony, zasmarkany cały czas się smieje 😁

JA Filipcia już na chwilkę nawet samego zostawiać nie mogę: chce siadać- naciąga się tak, że szok! Obraca się z plecków na boczki i na brzuszek (tylko że na brzuszku jeszcze nie umie rączki spod brzucha wyciągnąć i wtedy tak fajnie kwili ) 😁 Piszczy, i tak charczy - bo nie gaworzy tylko tak jakby charczał i mi się wydaję ze wtedy strasznie cobie struny głosowe męczy, ale on chyba tak ćwiczy. Do buzi bierze wszystko co ma w zasięgu ręki, a to czego nie ma też weźmie - tak się skubany obraca w kółko w kóło aż dopełznie gdzie chce.
A rączkami i nóżkami tak się bawi, że hej! Jaknogi zobaczy jak leży i mu się spodobają to się tak chichra! A lusterku,( ale tylko takie duże na niego działa zeby sie cały widział) tak się smieje, że wczoraj się aż popłakałam ze śmiechu 🙂
Dobra, ależ się rozpisałam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo Małgorzatta!!
Basia to spryciarz z Twojego Filipka.moj dzis dwa razy sie obrócił sam na brzuszek wiec na koncie ma juz trzy obroty.raczke udaje mu sie juz wyciagnąc.ale niestety na plecki co juz powinien jest do tyłu. on to na odwrót robi wszystko.no ale to przez złą pozycję na brzuchu. jeden jedyny raz sie obrócił z brzucha na plecki dawno dawno temu. no i dzis poraz pierwszy dwa razy sie obrócił na bok 🙂 bo tez tego nie robił.jak hurtem to hurtem. cwiczonka pomogły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzisiaj pierwszy raz zostawiłam Pawełka na 4h z dziadkami i pojechałam z koleżanką na shopping i klachy. I tak cały shopping to były zakupy dla Pawełka, ale ona ma 9miesięcznego synka to biegałyśmy po dziecięcych jak nakręcone. W Realu kupiłam deserki Bobovity 2szt. za 3,69. Ale i tak na razie nic nie daję. Pytałam w aptece o coś na te dziąsełka i dwóch aptekarzy poleciło jedną i tą samą rzecz. Kupiłam, a potem moja koleżanka mówi mi "wiesz, wszyscy mi gadają o tym, żeby na ząbki podawać Camilie", a ja właśnie to kupiłam! No więc zobaczymy. Fajna cena, bo tylko 15zł. No i kupiłam tez takie coś do gryzienia i masowania dziąsełek. Wygląda jak smoczek,ale jest kompletnie płaskie i z wypustkami i takie jakby gumowe. Pawełek krzywi się na to, ale jak tylko zobaczy to łapie i wpycha do buzi, a zaraz potem strasznie się ślini.
a jak wróciłam do domu po tym wszystkim to dziecko oszalało! Rany... nie wiedziałam, że taki maluszek może tak tęsknić za mamą! No dosłownie szok jak się chichrał jak mnie zobaczył! I nie dał spuścić oka, cały czas zaczepiał! Niesamowite!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti ja daje małemu herbatki jakieś pół godzinki po zupce 🙂 i czasami jak widzę, że ma jakby to powiedzieć gęstą ślinę.
Ania ja też dzisiaj kupiłam kilka deserków BoboVity właśnie, jakoś tak herbatki mam z tej firmy, kaszki też więc i deserki kupiłam 🙂 z dynią i czymś jeszcze, jagodami i jabłkiem, z marchewką, bananem i brzoskwnią i coś tam jeszcze z winogronami 🙂 jabłuszko, gruszkę czy banana robię sama 🙂 dziś zrobiłam mu jabłko z gruszką, ale wcinał 🙂

Ale mój Miluś miał dzisiaj dzień krzykacza 🙂 gadał, piszczał i krzyczał 🙂

ja też muszę się wybrać na zakupy dla mojego Miłoszka, bo z bodziaków i pajaców do spania mi wyrasta 🙂 a nie lubię jak jest zbyt skrępowany, muszę kupić luźniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata pocieszę Cię, mówiąc że Mary nawet na bok się nie potrafi gibnąć ? 😉
Milo ma jeszcze czas, spokojnie...
Dzisiejszy dzień to był istny armagedon dla mnie... dla Małej też... taka maruda, że szok... ja w końcu 2 apapy łyknełam bo głowe mi rozsadzało... Mała dusiła kupę, dusiła i nic nie wyszło z tego duszenia... zobaczymy co będzie jutro, oby się uspokoiła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia może podaj jej jabłko w te dni kiedy ma te problemiki z kupką.
Agata nie martw się, na brzuch to dopiero za jakis czas mają się gibac. owszem niektóre dzieci juz to robią ale nie wszystkie. ja małego cwiczę więc jest inna bajka. ale my pare rzeczy mamy do przodu parę do tyłu 🙂 dla równowagi chyba hihih
dzis Filipek dostał samą marchewkę.smakowało mu jak nie wiem.to juz trzy smaczki poznał.jabłko, marchew i mix 🙂 na ten miesiac mam zamar wprowadzic w sumie tylko 8 rzeczy.jeszcze ziemniak,szpinak,pietruszka,por, kleik ryżowy i melisa w herbatce z jabłkiem.w piątym bedzie wiecej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak moje dziecko nie może usiedziec, nóżki go interesują, troche niewyraźne zdjątka ale szybko robione
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/228/dscn1191j.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7174/dscn1191j.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/265/dscn1186m.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/2183/dscn1186m.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti, super jest Filipek 😁
Agata, nie martw się tym obracaniem. U nas tylko raz się udało na brzuszek, ale już sie tym nie przejmuje- na każdego jest czas.
Wiecie co? Od trzech dni jestem u rodziców i w ogóle nie mam problemów z tym brzuchem! Rodzice mnie trochę odciążyli przy Małym i, co najważniejsze, nie nosze wózka w ogóle, więc nabieram przekonania, że ten ból jest z przeciążenia... I ten fakt mi się nie podoba, bo i tak i tak muszę to robić 😮
Uczulenie zniknęło całkowicie. Może dzisiaj podam samo jabłuszko. Mąka ziemniaczana, wapno i rumianek- wszystko podziałało perfekcyjnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata nie ma co sie martwic moze jest malutki leniuszkiem ... Nathan też sie nie obracał a teraz nie mozna go na sekunde samego zostawic bo takie obroty trzaska i wygina sie na wszystkie spooby .. a jak go kłade spac do łozeczka to za nim zasnie jeszcze z 20 razy do niego ide by go ułozyc normalnie bo co chwile w innym miejscy jest .

moj mały wczoraj podczas obiadku jak siedział w foteliku to miał skarpetki w zupce , bo najpierw była łyzeczka zupki a potem stopa to buzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...