Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
monia29 u nas tak samo co do rozwoju ruchu. No tylko tyle ze sie przesuwa na boki, dzis musialam go z 5 razy dawac na mate bo on bokiem bokiem i zaraz na panelach jest. uwielbia bic raczka w panele. Moj Wojtek sie smieje ze sa nierowne i Adrian dobija.
Wrzuce filmik jak niezdarnie sie porusza 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doris ajć bo kurde powaliło mi się wszystko... nosiłam aparat, jak się okazało źle ustawione, mam przez to pogorszony słuch i straszne zawroty i bóle głowy, czasami nie mogę na nogach ustać... i jednym z rozwiązań jest pójście do szpitala na 10 dni na kroplówki ale to się wiąże z tym, że musiałabym Marysię odstawić od cycka no i bym jej nie widziała... oprócz kroplówek miałabym serie badań rezonans, abry i w ogóle byłabym królik doświadczalny, bo nikt nie potrafi powiedzieć czemu tracę słuch...
Ale opcją którą się ratuje jest ponowne skonfigurowanie aparatów pod nowe badania i zobaczyć czy objawy się cofną... oby to się udało...
Pani doktor myśli nad skierowaniem mnie do Kajetan i wpisaniu na listę oczekujących na wszczepy ślimakowe, ponieważ z tego co mówi jestem idealną kandydatką... ale co z tego wszystkiego wyjdzie to nie mam pojęcia... zobaczymy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly napisał(a):
Gosia, a może mleko, które dajecie Borysiowi na noc jakoś mu nie leży? Zagęszczałaś to jakoś?


Ania daję bebilon, ale to nie od mleka raczej, bo jak dam mu pierś to jest to samo...
A mleko zagęszczam kaszką, jakąś z nestle albo z bbpbovity, co tam mam pod ręką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Barbara tak, słyszałam bym jak każdy człowiek, który ma normalny słuch...

Małgorzata no jeśli będę miała szanse to się zgodzę, ale przeraża mnie fakt że podłączą mi coś do mózgu 🤢 wywiercą dziury w czaszce i umieszczą elektroniczne ustrojstwo na całe życie... niezbyt przyjaźnie brzmi, nieprawdaż? 😁

Marlena ja wczoraj dałam jogurt z nestle i dzisiaj zielona kupa była... w tyłku mam, po zwykłych danonkach i danio nic jej nie było, a po tych specjalnych jakieś dziwne akcje są... i z tego co czytam to u prawie wszystkich naszych dzieciaczków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Filip to tak wpierdziela danonki że szok! Nawet nie wiem kiedy zje cały.... A kaszke to meczy , że hej 😎

Próbowałam te danonki i nie są takie słodkie jak zwykłe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czytam was do tyłu ciezko nadrobc.u nas nocek powtórka co chwila nawet nie co godzina jest wrzask i oczy otwarte.i juz druga noc znowu spi ze mną.i wiadome juz dla mnie ze o zeby chodzi bo nie da dotknąc dziaseł ale jak ziewał to jedną maskare widziałam dwójki dolne i jedynki górne wychodzą naraz wszystkie k...wa 6 chcą wyjsc.nie dosyc ze dwie jedynki parą wyszly to jeszce reszta sie spieszy do kompletu. w dzien dziekuje Bogu za telewizje bo mały był mało nauczony jej i dlatego go interesuje i teraz w tak marudnym okresie włączam mu czesciej i zapomina ze go boli.dentinox nie pomga bo to raczej pomaga jak jeden ząbek wychodzi.a smaruje mu kilka dni musze go trzymac i na siłe otwierac dzioba bo sie nie da posmarowac.i jutro juz nie dam bo to tez nie mozna długo non stop stosowac.no i z jedzeniem jest kiepsko.laktacja mi wrociła i odciagam jak nie zje.ale niestety nawet nie mrożę bo ku...wa mi sie lodówka zepsuła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Doris nie mam pojecia co ile mozna.Czerwcówka podawała to pewnie Ci odpowie.
Nequitia wpisac sie mozesz wpisac na liste i tak szybko chyba nie załatwi sie tego, ale brzmi to strasznie i tez bym sie bała wiercenia w głowie.
Monia jestem ciekawa jak tam po hippie bedzie u was!
Doris kaszka Humana podobno nie jest taka przesłodzona jak bobovity.to prawda? miałąs okazje porównac? ja dodaje teraz ryzowe do ,mleka modyfkowanego co prawda ale te ryzowe tak samo słodkie jak te mleczno-ryzowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja oczywiście dopiero podczas usypiania
Viburcol nam kazała pediatra (Niki miała ok 3mcy) dawać raz dziennie w stanie najgorszego niepokoju
Czyli u nas przed kolka
I u jednych działa u innych nie...
U nas są napuchniete na maksa i w niektórych miejscach jakby w poprzek popekaly dziasla...
Na noc daje calgel ale i tak sie budzi

Druga dawka pneumokokow za nami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny,
Doris a viburcol kupilas bez recepty? U nas jest wyłącznie na receptę
U Oliwki sprawdza się Nurofen na te bóle no i dentinox.
Ja Wam powiem, że jestem tak wykończona, zdołowana i w ogóle dużo złego wokół, że nie mam siły wstawać do małej w nocy no i nie wstaje jak się budzi w nocy. Płacze czasami po 15 minut potem zasypia, za godz. znów ale ja się nie podnoszę bo na samą myśl mam odruch wymiotny i trzęsą mi się ręce. Mam nadzieje, że mi wybaczy ale nie jestem już w stanie
Magda to uważajcie na te schody.
Oliwka raczkuje po całym mieszkaniu, uchyla sobie drzwi,
U nas po jogurtach nestle tez był cyrk, je danonki i jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
doczytałam
Andzia polecam ambtny film w wersji dla mam - Bobasy.słow prawie brak.moj ogladał razem ze mną myslał ze bedzie głupi i nudny a potem obejrzelismy drugi raz i wstyd przyznac ale smialismy sie bo jedno dziecko było niesamowite i w ogole kontrast jak traktuje sie dziecko w roznych miejsach.tu dziecko ma wszystko bawi sie tym i tym a gdzie indziej bawi sie mrówkami.
Ivi na fotkach no masakra jaka duza dziewczynka i widze ze pudełko najlepsza zabawka, pamietam jak Andzia tez wkleiła zdjątko..oj chyba musze jakies poszukac
ja sie wkurzyłam piraz setny bo od miesiaca próbuje wygrac bedenek muzyczny i lipa kupie nowy. a zaraz wam wkleje co zakupiłam ale nowe jednak bo takiego nie było uzywanego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O Oliwka raczkuje! wow!
KAsienka szkoda ze te noce jestes sama bo noce to najgorsze są. ja byłam długo sama do listopada ale teraz jak T. jest to ciezko jak na nocke idzie do drugiej roboty.a Ty non stop sama w nocy.ja bym wykitowałą juz nawet nie wazne ze mi nie pomaga ale sama swiadomosc psychiczna ze jest i ze w razie wu zawołam jak nie dam rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://allegro.pl/show_item.php?item=2103600353
o to zakupiłam małemu.u nas nagłą zmaina zainteresowan jesli chodzi o zabawki. było ok i nagle zaczał sie nudzic wszystkimi rzeczami.oprocz tych poza zabawkami.pewnie przez zeby.no ale chyba juz czas zmienic mu je.
co do raczkowania u nas tez juz długo pozycja jest i prostowanie nóg pupe w góre mocno wypnie taka mini piramidka i spowrotem na kolanka bo nei wie jak ruszyc...hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...