Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beti - pocieszę Cię, że u nas też kosmos z zębami. Mam nadzieję, że to tylko zęby i dlatego tak się zachowuje ... 😮 Wszystko ją drażni, dotnie głową do zabwaki i ryyyk !!! jakby się niewiadomo jak uderzyła ! Spałam ze 4h z przerwami ... (w sumie jestem też sobie sama winna przez to, że z kumpelą siedziałam ☺️ )...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj, u nas też nocka w dupkę jeża 😉 3 pobudki.I naprawdę nie wiem,o co chodzi. Tzn. domyślam się, że już końcówka przebijania się tych dwóch górnych dwójek. Ale jeszcze nic nie odtrąbie... Ale powiem Wam, że zęby rosną w oszalałym tempie. Dziś zauważyłam, że jak Pawełek się uśmiecha to już mu wystają te górne jedynki! Wiecie jak to śmiesznie wygląda?! Taki kasowniczek te dwa dolne i dwa górne!
Cześć Milej!
Nic mi się nie chce.........
Gosia, a Borys pije wodę? Samą, bez niczego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
Butterfly - pije. Czemu pytasz?

u mnie jedynie soki nie przechodzą te gęste... nawet próbowałam rozcieńczać, ale nic z tego..

No to u nas na odwrót-rozcieńczone soki owszem, sama woda nie.
Pytam odnośnie tych Waszych nocek. Próbowałaś mu dawać wodę samą? Żeby wiedział, że nie ma się po co budzić, bo cyca i tak nie dostanie?
Ja Wam powiem,że ostatnio przeszłam na metodę taką, że jak Paweł się budzi w nocy to dostaje trochę mm zagęszczonego. Szybko zasypia. Dopiero jak się nad ranem przebudza to dostaje cyca.
Wczoraj zauważyłam jedną rzecz: w pracy niezbyt mam czas, żeby cokolwiek zjeść, to fakt. Zdarzyło się ostatnio, że wróciłam do domu o 16 i zdałam sobie sprawę, że NIC nie jadłam cały dzień. Wypiłam tylko rano kawę z ekspresu (a to i tak tylko dlatego, że szybko się robi). Dałam Pawłowi cyca wg planu, czyli po powrocie z pracy. Zjadł oba cyce i był nieznośny. Nie wiedziałam co się dzieje, ale cały czas chodziło mi po głowie, że on jest chyba głodny, choć wcześniej się to nie zdarzało po cycu... Zrobiłam mm i..wduldał jeszcze 120ml! Zdałam sobie sprawę, że przez 3 dni, odkąd pracuję, nie jadłam zbyt wiele. Tzn. tylko obiad ok.17:30. I chyba z mleka zrobiła się "woda". Dlatego muszę się za siebie wziąć, jak chcę jeszcze karmić, bo to tak być nie może przecież...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania działaliśmy już z wodą też w nocy...ja zauważyłam że to nie o głód chodzi chyba. Czasem wystarczy tylko tyle żeby go przytulić. Po prostu on śpi i się drze! Czasami śpi, podnosi głowę i z zamkniętymi oczyma czegoś szuka, zaczyna tak postękiwać a za chwile ryk.... normalnie jakiś koszmar chyba ma!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butterfly napisał(a):
Malgorzatta napisał(a):
Butterfly - pije. Czemu pytasz?

u mnie jedynie soki nie przechodzą te gęste... nawet próbowałam rozcieńczać, ale nic z tego..

No to u nas na odwrót-rozcieńczone soki owszem, sama woda nie.
Pytam odnośnie tych Waszych nocek. Próbowałaś mu dawać wodę samą? Żeby wiedział, że nie ma się po co budzić, bo cyca i tak nie dostanie?
Ja Wam powiem,że ostatnio przeszłam na metodę taką, że jak Paweł się budzi w nocy to dostaje trochę mm zagęszczonego. Szybko zasypia. Dopiero jak się nad ranem przebudza to dostaje cyca.
Wczoraj zauważyłam jedną rzecz: w pracy niezbyt mam czas, żeby cokolwiek zjeść, to fakt. Zdarzyło się ostatnio, że wróciłam do domu o 16 i zdałam sobie sprawę, że NIC nie jadłam cały dzień. Wypiłam tylko rano kawę z ekspresu (a to i tak tylko dlatego, że szybko się robi). Dałam Pawłowi cyca wg planu, czyli po powrocie z pracy. Zjadł oba cyce i był nieznośny. Nie wiedziałam co się dzieje, ale cały czas chodziło mi po głowie, że on jest chyba głodny, choć wcześniej się to nie zdarzało po cycu... Zrobiłam mm i..wduldał jeszcze 120ml! Zdałam sobie sprawę, że przez 3 dni, odkąd pracuję, nie jadłam zbyt wiele. Tzn. tylko obiad ok.17:30. I chyba z mleka zrobiła się "woda". Dlatego muszę się za siebie wziąć, jak chcę jeszcze karmić, bo to tak być nie może przecież...


Właśnie dlatego ja przestałam karmić 😞 Nie miałam pokarmu - znaczy leciała woda, i Filip był ciągle głodny, non stop przy piersi, nie dałam rady 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malgorzatta napisał(a):
Ania działaliśmy już z wodą też w nocy...ja zauważyłam że to nie o głód chodzi chyba. Czasem wystarczy tylko tyle żeby go przytulić. Po prostu on śpi i się drze! Czasami śpi, podnosi głowę i z zamkniętymi oczyma czegoś szuka, zaczyna tak postękiwać a za chwile ryk.... normalnie jakiś koszmar chyba ma!


MOże Wam to się wydać dziwne, ale mi się wydaje, że dziaciaczki Mam szukają! Filip wystarczy, że poczuje mój zapach jak się przebudza tak w nocy i już odlatuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie!

Witam również nową Mamę 😉
Nie wiem dlaczego miałybyśmy CIebie nie zaakceptować?
Ja też się czuje Młodą Mamą 😜 😎

Właśnie dziewczyny, ile macie lat? Chyba że nie chcecie, to nie piszcie - ja mam ... zaraz policze 😜
25 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia ja mam 24 lata 🙂 więc też młodą mamą jestem i wiekiem i duchem 🤪

Oj dziewczyny szał po sklepach z teściową, odebrałam soczewki pozostałe...

W kauflandzie kula v-tech po polsku ze zwierzątkami po 4 dychy, jak któraś z Was nie ma to polecam 😉 bzyczy, kręci się, odgłosy zwierzątek wydaje, wesołe melodyjki wygrywa i zachęca do zabawy 🙃
Jakbym nie miała tej simby to bym ani chwili nie myślała... ale mam i nawet trochę żałuję, a kupować drugiej nie będę...
Aha! W rossmanie promocja i w kauflandzie też (w kauflandzie taniej o zeta) 6cio pak chusteczek nawilżanych pampersa (wszystkie rodzaje) za 27zł

Teściówka kupiła Marysi lwa skoczka, pluszowy lew (świetny) w środku ma nadmuchiwaną poduchę... są też takie autka... zrobię może foto to wrzucę bo nie wiem czy mnie zrozumiecie 😉 okey to tyle póki co, musze ogarnąć pokój bo syf jak nie wiem, ale pewno szybko wrócę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie no, wzięłam się za siebie. Właśnie szukam przepisu na jakąś fajną sałatkę to zrobię jutro i zabiorę do pracy na 2 dni wstawię tam do lodówki i będzie.
A mnie się wydaje, że Pawel dzisiaj obudził się aż 3 razy, bo wczoraj w pracy żłopałam kawę w zbyt dużej ilości...
Co do wieku, to ja mam 28...tzn. w maju skończę 😉
chyba muszę iść do Kauflandu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BarbaraK napisał(a):
Malgorzatta napisał(a):
Ania działaliśmy już z wodą też w nocy...ja zauważyłam że to nie o głód chodzi chyba. Czasem wystarczy tylko tyle żeby go przytulić. Po prostu on śpi i się drze! Czasami śpi, podnosi głowę i z zamkniętymi oczyma czegoś szuka, zaczyna tak postękiwać a za chwile ryk.... normalnie jakiś koszmar chyba ma!


MOże Wam to się wydać dziwne, ale mi się wydaje, że dziaciaczki Mam szukają! Filip wystarczy, że poczuje mój zapach jak się przebudza tak w nocy i już odlatuje...


Ja mówię że Borysio ma potrzebę przytulenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja w sierpniu 29 skoncze 🤢
no tez sadze ze chodzi o mamusie. jednak u mnie nawet lulanie nie pomoze, tylko cycek działa.bynbajmnije u mnie jest to takie darcie, wrask jakby go ze skóry obdzierali i on juz nie spi otworzy oczy i sie dalej drze, nawet lulanie go nie uspokoi musze mu wepchnac cyca do buzi dopiero przestaje.ale przerobiłąm to. i ejsli po 7,5 tygodniach potrafił wrocic do 3ech pobudek i spania u siebie bez zadnego problemu to sadze ze tym razem tez tak bedzie.jakby była dłuzsza przerwa tego lepszego czasu to sdze ze by nawet dwie pobudki wróciły.no ale cóz. nie zatrzymam zebów.
pol dnia nic nie je. ani łyzeczka ani cyca ani nic. potem nadrabia. spi albo raz w dzien pół godziny albo dwa razy po pół godziny. nawet na balkonie nie usnie, ani na dworze jak byłam tez nie zasnął. 😞
dziewczyny wklejam linki licytacji jakby ktos chciał bo jednak nie skorzystam bo za duzo zabawek to tez nie za dobrze
http://allegro.pl/fisher-price-uczona-sluchweczka-po-polsku-i2102880723.html
http://allegro.pl/elc-muzyczna-orkiestra-pianino-trabka-mikrofon-i2102111990.html
http://allegro.pl/fisher-price-warsztat-z-narzediami-sklep-124zl-pl-i2096152335.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - ciekawe jak Kasia... 🤔

A co do telefonów to FIlip ma z 7 - przyniosłam mu z pracy atrapy 😁 NIe dzwonią , nie świecą, ale podobne do mojego i to mu się podoba 😜

Bierz się za siebie Ania, bierz! Jedz dużo zup!
Mój Brzdąc nauczył się robić ku ku! 🤪 Bierze pieluche, czy kocyk, rączki w górę, patrzy czy nic nie widać, i hyc! w dół! ale tak szybko.. No i my krzyczymy ku ku! a On się śmieje, że mało nie oszaleje!! 🤪 🤪
Mamy radochę dziś z niego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...