Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie!
Miłej niedzieli wszystkim życzę 🙂
Mały właśnie ma godzinna drzemkę już 🙂
Noc bez zmian jedynie mój K dziś więcej wstawał a ja pospałam ale dziś moja kolej do wstawania 😞

Kasia tak mi Cię żal normalnie bym cię wysciskała 🙂
Ale rozumiem Cię i fajnie że się wyżaliłaś na pewno Ci ulżyło po to jest to forum 🙂
No i zgadzam się z Beti porozmawiaj ze swoim chlopem o tej sytuacji że juz nie masz sił tak sama itd i idz na wychowawczy na trochę.
Na wychowawczy możesz isc w kazdym momencie to nic że wrociłaś do pracy składasz wniosek na tydz przed planowanym pójściem i idziesz muszą ci udzielic 🙂Trzymam kciuki by Ci się polepszyło 🙂

No a wracając do urodzin to ja będę robic ur.razem z Szymkiem bo ja mam 15tego a on 22 czerwca no i ja 30 🙂a mały roczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo dziewczyny! Tak Was poczytałam z wczoraj i...
Kasienka, nie powiem Ci, ze Cię rozumiem, bo ja-podobnie jak Gosia-miałam przez pół roku przespane wszytskie noce itd.... Męża mam pod ręką, ale leń niesamowity. Jak się zbierze to zrobi wszystko, ale to tak raz na jakiś czas. Mam faktycznie świetnych rodziców, którzy dużo pomagają, mogę zawsze liczyć na tesciową no i w sumie na babcię Marcina, która mnie wkurwia na maxa 😉 Ale powiem Ci tak: co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Przemyśl kwestię wychowawczego- chyba do 3 r.ż dziecka masz do tego prawo. Albo najlepiej, żeby całkowicie nei spłukać się z kasy, zmniejsz jeszcze etat. Ustaw sobie pracę na 2-3 dni w tygodniu! Dasz radę! Ja tam w to głęboko wierzę! A jak mnie zmotywujesz to sama się wybiorę do tej Wawy, wezmę Cię na długi spacer, nażremy się jak świnie żeby wróciły Ci te 4 kg i zalegniemy z dziećmi w jakimś parku na trawie- hahahaaha! (prędzej pewnie zdążę odiwedzić Kraków, więc Gosia, Ty tez się miej na baczności 😉 )
Zrobiłam zupkę Pawełkowi. Mój pierwszy raz. Przy okazji: dzięki Magda! (ratowała mnie smsami).
Dziś obiad u teściów...
Aha...czopek gówno dał 🤢 Pawełek budził się kilka razy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ah! dziewczyny jak było 35milionów do wygrania to totka puściłam i sobie marzyliśmy z R co byśmy zrobili... i się ze mnie śmiał jak mu powiedziałam, że zorganizowałabym nasze spotkanie... tak na tydzień najlepiej w jakimś ciepłym kraju 😁 wynajęła bym nam jakieś apartamenty, w hotelu obowiązkowo musiała by być sala wielka dla dzieci, żeby się mogły wyszaleć a my byśmy sobie dogadzały w spa czy czymś hihi marzenia... marzenia... warto jakieś mieć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Do Krakowa to bym z chęcią pojechała... Cudowne miejsce ... Dwa lata temu mąż
zrobił mi niespodziankę na urodziny w postaci wypadu weekendowego do krk z przyjaciółką, która zrobiła taką samą niespodzinkę swojemu narzeczonemu - on ma imieniny wtedy kiedy ja urodziny 🙂, trzymali to w słodkiej tajemnicy ... było SUPER !!! Mieszkaliśmy przy ul. Felicjanek o ile dobrze pamiętam ...
Kraków piękny ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Ah! dziewczyny jak było 35milionów do wygrania to totka puściłam i sobie marzyliśmy z R co byśmy zrobili... i się ze mnie śmiał jak mu powiedziałam, że zorganizowałabym nasze spotkanie... tak na tydzień najlepiej w jakimś ciepłym kraju 😁 wynajęła bym nam jakieś apartamenty, w hotelu obowiązkowo musiała by być sala wielka dla dzieci, żeby się mogły wyszaleć a my byśmy sobie dogadzały w spa czy czymś hihi marzenia... marzenia... warto jakieś mieć 😉


Magda - graj, graj i oby Ci się udało bo pomysł bardzo mi się podoba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miley witaj, poruszyłaś u nas temat wieku... póki co wychodzi, że jestem najmłodsza hehe a Ty ile masz lat?

No i opowiedz coś więcej o swojej córci 😆

Moja Maryśka śpi już ponad godzinę 😮 byłam z nią na dworku, wróciłam i śpi nadal w wózku, tylko ją poodkrywałam i porozbierałam trochę... no i pewno jak to napisałam to się zaraz obudzi hehe jak zwykle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jutro skoncze 19 lat a moja corcia rosnie z dnia na dzien jest coraz fajniesza co umie i lubi:
raczkuje
siedzi
ma 6 zabkow
mowi tata,dada,nie,nana,nee,krzyczy,spiewa
chodzi za jedna raczke
podnosi sie o wszystko np wstanie trzymajac sie sciany lozka
potrafi sama wstac bez niczyjej pomocy
jak zlapie rownowage to przejdzie pare kroczkow sama
robi tany tany
robi papa
daje buzi
uwielbia sie kapac
robi swinke
ciagle sie smieje
umie sie sama zabawic

Kurcze nie wiem pytajcie to odpowiem ciezko tak pisac 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zapominałam Wam napisać, jaką fazę złapał mój Małż w zeszłym tyg...

on pracuje w miejscu gdzie ma do czynienia z rolnikami... trułam mu już od jakiegoś czasu głowę, żeby skombinował od kogoś jakiegoś wiejskiego kurczaka, czy indyka, może królika... oczywiście zamiast tego zakupił mi 2 kaczki wiejskie.... zaraz po tym przyniósł dziką kaczkę, potem kawałek dzika! a chyba w środę - tu już zagiął mnie normalnie, bażanta!!! - i to takiego z piórami! świeżego, ze śrutem! trzeba było go obierać normalnie, opalać... był taki ładny że szok! moja Mama z Marcinem ugotowali z tego rosół ii zjedli, ja nie mogłam sie jakoś przemóc by spróbować...

z kaczki dla Borysia pocięłam piersi, tak że mały jedzie na kaczusi na razie.

Z dzikiem i dziką kaczkę poczekam chyba na następny przyjazd mojej Mamy, to coś wymyślimy dobrego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak się rozkręcił z tym mięchem że szok.... ja kiedyś jadałam dziczyznę, ale w restauracji, to co innego... trzeba mieć specjalne przyprawy itd... poszukamy czegoś w necie może, tzn. jakiegoś przepisu..


a co do tego dania z hippa, ja jeszcze nie dawałam Borysowi makaronu, ale dziś będzie pierwszy raz, zobaczymy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia normalnie Twój Marcin jak człowiek pierwotny zwierzynę do "jaskini" przynosi haha i to takie rarytasy 🤪 ja to bym wszystkiego spróbowała 😉

Jutro robię Marysi łososia świeżego na parze z ziemniaczkami, pietruszką... nie wiem co jeszcze dodać... poradzcie coś, albo przepis wrzućcie jak macie dobry jakiś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...