Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jeeej do 11-tej!!! A o której Borysek poszedł spac?

Ja to w ogóle lubie tak planowac do przodu, choc pozniej i tak wychodzi inaczej 😉
Na pewno wiem, ze jak mnie bedzie stac i beda miejsca to zapisze Wojtka do przedszkola anglojezycznego 🙂 Fajna sprawa! Koleżanki w UK dały do przedszkoli i teraz dzieciaczki władaja angielskim jak polskim! A maja po 3-5 lat 🤪 Juz sprawdziałam i w iem że w Piasecznie jest takie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po spacerze, Maryś śpi, ja robię jej tego łososia na parze, wrzuciłam ziemniaka, marchew, pietruchę... nie mam zielonego pojęcia ile to ma się "parować" a tym garnku... i jak to później podać...
Kasia fotelik fajny, dobrze że przetestowałaś, więc mam typ nr jeden hehe sama nie będę kombinowała bo się nie znam więc w 100% polegam na Was 🙂 a ten maxsi costy mi się dodatkowo podoba ze względu na cenę 😉 🙃

Przyszedł bębenek i saksofon... i dorzucił sprzedawca jeszcze kalejdoskop 🤪 mamy z R fazę z tym kalejdoskopem 🙂 A Marysia najbardziej lgnie do saksofonu, jest boski, świeci, ma dużo guzików, można puścić różne melodyjki i samemu dogrywać dźwięki kurde ale trafiłam i to za 9.90... można powiedzieć, że kupiłam zaje**sty saksofon jako dodatek bo chodziło mi tylko o bębenek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda ja mam od siostry po Kapim taki

http://r.twenga.pl/g3.php?pg=VDs2NjQ1ODY5MzE5OTgwNjg2Njc0OzUwMzQ1O2h0dHA6Ly93d3cuc21lcmZsYW5kLnBsL3AtMTEzOC1mb3RlbGlrX3NhbW9jaG9kb3d5XzktMThfa2ctQkVCRV9DT05GT1JULUlTRU9TX1RUX1BvcF9MaW5lX0JsdWUuaHRtbDs3OGIzNmM3MGNlNzg4ZjdhZGJhNDQxOTdiN2JlYWZkZjs=

i co moge podpowiedziec klawiatura sie pryestawila buuu
juæ sobie poradzilam 🙂 prawie æææ
a chodziøo mi o ehehhehe teraz znowu coß wymyßliøam..
tam jest takie pokretlo, sluzy do opuszczania fotelika np do pozycji na "spiocha"
mowila ze jest to bardzo niewygodne dla kierowcy, prowadzic i jedna reka odwrocic sie i krecic tym cholerstwem
wiec zwroc na to uwage i bierz z wajha

sorki ze bez znakow ale wyskakuja jakies dziwactwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bylysmy w przychodni nawet dlugo nie czekalysmy
dostalam opieke UWAGA az do 22-02 hehehhe p**da
wiec czeka mnie jeszcze jedna wizyta bo 60 dni to moge jeszcze do 29-02 wziasc
potem urlop 2010,2011,2012 i wychowawczy
buuuuu
bylam na kawusi u kolezanki, Niki bawila sie z Martynka -3mce
jak z laleczka 🙂
zjadla zupke i padla
mama tez zjadla i tez padla 🙂
jeszcze tylko papierosek i klade sie kolo niej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Miley no wiesz co? to jak wbijanie noża w plecy Adminowi! na mnie nie licz kochana, mi tu dobrze...


Idę do sklepu z Marysią... czegoś mi się chce i nie wiem czego 🥴

Basia no to fakt, Ty masz gorzej hehe ja mogę wyjść przynajmniej i choć trochę się obudzić 😁

Dostałem informację z systemu o nałożonej blokadzie antyspamowej na prywatne wiadomości, na użytkownika Miley. Zawsze w takich przypadkach dostaję treść spamu na maila.
Miley, nie mam zamiaru zdejmować Ci tej blokady, zarówno tutaj, jak i na Brzuszku (bo tam też spamowałaś). Chcesz mieć swoje forum, ok ale nie spamuj naszego - takie zachowanie jest wysoce nieetyczne.
Miałem Cię nie banować ale widzę, że po blokadzie na privy, rozsyłasz spam również przez Forum. Nie mam wyjścia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na obiad Marysia miała łososia, ale coś jej nie podchodzi, może się przekona bo jutro ma to samo 😉
A my mamy ogórkową i szynkę w sosie własnym z ziemniakami i ogóreczek do tego 🙂
Jutro mam w planie kotlety z karkówki bo sto lat nie jadłam i myślałam o żurku, ale kurde ogórkowa kwaśna, żur też więc musze pomyśleć... może pomidorową zrobię bo dawno nie było 🙂 (w sumie pomidorową też kwaśną lubię 😜 haha)

zawału dostanę przez zabawki Małej, kurde czegoś nie wyłączyłam i sobie ogarniam pokój... a tu nagle coś grać zaczyna... oj nie fajne to było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...