Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kasienkaks ja bym na Twoim miejscu poważnie rozważyła wychowawczy, chociaż na miesiąc czy dwa, żeby psycha odpoczęła, a druga sprawa która do głowy mi przychodzi - skoro rodzice są naprawdę zapracowani jak piszesz i w związku z tym nie mają jak Wam pomóc, to może teście??? może oni mogliby Was jakoś odciążyć????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Niezła akcja z tą Miley.
A teściowie nie przyjadą. teść za granicą w pracy a teściowa trzyma się kurczowo pracy, bo u nich ciężko o dobrą pracę, wzięła wolne dwa tygodnie żeby nam pomóc to się tak rozchorowała, że w szpitalu była. Ironia losu normalnie.
Musimy liczyć wyłącznie na siebie. trzymajcie kciuki żeby mój M. zmienił pracę tzn, moze robić to samo ale niech będzie więcej w domu. To moje marzenie, które rozwiąże wszystko. Hmmm zjadłabym coś na słodko a tu nic nie ma i nie mam jak wyjść. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Gosia masz rację, akcja z tymi emoti... też mnie poirytowała i dała do myślenia.
Agata ani rodzynek, ani cukru waniliowego, popijam wiśnióweczkę. Mała śpi już 1,5h zawsze o tej godz. śpi 20min. Coś czuję że jej się poprzestawiało i będziemy walczyć do późna.
Co do fotelików, gorąco polecam ten nasz. Trochę kupowany w ciemno ale decyzja super. Zupelnie inny komfort podróży dla dzieciaka i dla nas 😉. ....i nie jestem przedstawicielem marki Maxi Cosii heheh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Powiem Wam że z tymi fotelikami jak już kupić to na 100 % trzeba być pewnym. Ja ostatnio myślałam, myślałam i wymyśliłam, że nasz mi się nie podoba... napisałam do Entliczka (jeszcze mieściłam się w terminie miesiąca) ale okazało sie, że co do fotelików to tylko w ciągu 3 dni można zwrócić, taki mają swój regulamin... no to wystosowałam pismo 'urzędowe' z jakimiś bzdurami, że zakupiłam wcześniej, bo bałam się tego że w związku ze zmianą vat wzrosną ceny fotelików, że sprzedawca źle doradził, że ocs tam coś tam (sam sprzedawca z entliczka pokierował mnie co tam nasmarować....) no i po jakimś tam czasie w tym tyg dostałam ostateczną odp że mogę wymienić z oświadczeniem iż fotelik nie brał udziału w wypadkach - przysłali mi to oświadczenie, oczywiście nie mogę wymienić na tańszy... no i nie wiem co teraz zrobić. Marcin stwierdził że mi sie w d... poprzewracało że kombinuję....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris ona napisała coś, że jesteśmy fajne i że chętnie by nas zobaczyła u niej na forum bo tam są fajne osóbki, z którymi się na bank dogadamy... po prostu chciała nas zwerbować do siebie...

Ja chyba zostanę przy tym foteliku babysafe albo ten easygo... nie ma co szaleć w moim przypadku... jeszcze krzesełko chcę kupić do karmienia... więc mam na co wydawać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...