Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
mały nie chce jesc owoców 😮 co zawsze lubił... dodałam do kaszki to zamknął buzie i nie 🤢 ani w słoikach ani normalnych buu


no a u nas problem z obiadkiem 😞
kurna
też dziób zamyka, nawet spróbować nie chce co to jest chyba po węchu czuje, że to obiad 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti ma problem z owocami, Doris z warzywami...hmmm i o co tym naszym dzieciakom chodzi? 😮
Moze to na ząbkowanie co? Ania u Ciebie to nie było własnie na to?

I pytanko: Czy jak szły zabalki to zwiekszyła sie u Waszych miśków ilosć kupek?
U nas ostatno 3-4! A odkad przeszłam na mm była tylko jedna prawie zawsze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonka - ja tego nie zaobserwowałam choć u nas z zbkami to było tak, że pediatra je odkryła więc mogłobyć więcej albo i tak samo 😮
za to jak w czwartek i piątek miałam MASAKRĘ w związku z górnymi dziąsełkami to były 2 luźniejsze kupki aaale to wcale nie musiało być związane z ząbkowniem a równie dobrze po soczku jabłkowym 😮
może Wojtuś zjadł jakiegoś owocka i dlatego.

Tłumaczyłam nie jedzenie przez Julcię obiadków bólem dziąseł ale owoce/deser zjada, kaszkę też więc to nie to ... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A! Musze Wam powiedziec że ostatnio jeździłam na sankach 😁 Ale faaajnie było!!! Ostatni raz tak szalałam na sankach chyba w liceum 🤪 No a w weekend wstępnie zapowiada sie duzy kulig! Grzane winko, kiełbaski!!! No zeby tylko snieg napadał jak zapowiadali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 😁
Fajne te foteliki Doris!
U mnie ciągle nr 1 ten: http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1260

ale jak jednak się zdecyduje na przodem do kierunku jazdy to albo te dwa z maxi cosi co są, albo te co Ty Doris wkleiłaś...

Idę pranie powiesić, bo się FIlipka wyprało 🙂
ALe mi się dziecko rozwinęło przez weekend... Turla się, obraca, dupkę podnosi jak do raczkowania i jak nawija - jak szalony - po swojemu oczywiście 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia ale tyłem do kierunku jazdy?! Ja bym sie bała ze no w wieku 2-3 lat Niki nie zechce patrzeć w fotel tylko raczej to co sie dzieje z przodu
Zawsze zostają boczne szyby w sumie
Ale dla mnie to dziwne ze takie robią dla tak dużych dzieci
Ja teraz jak jeżdżę z Niki to sie zloszcze ze jej nie widzę jak sie obroce
Chce sprawdzić czy wszystko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No te tyłem do kierunku jazdy sa bezpieczniejsze podobno. Ale ja też bym nie kupowała takiego. Ja się skłaniam ku Cybexowi i chcemy Doris w ostatni weekend lutego jechać do sklepu dziecięcego, w którym pracuje moja kuzynka obejrzeć go na żywo i przymierzyć Pawła.
Gosia, ja Ci powiem, że ten fotelik, który masz, bardziej mi się podoba niż ten, który teraz byś chciała! Oczywiście tylko wizualnie, bo nie wiem, jak to tam z funkcjonalnością.

Co do Miley...Mnie też to śmierdziało, ale następnym razem będziemy ostrożniejsze wobec "obcych" 😉

Ivonka, ja też myślałam, że ten brak jedzenia obiadków to przez zęby (bo tak się to czasowo nałożyło), ale chyba niebardzo...A kupek faktycznie było więcej wtedy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyłem napewno bezpieczniej dla kręgosłupa Maluszka....
Jakoś będę go zabawiać, z drugiej strony jak jest teraz tyłem przyzwyczajony, to dla niego nic się nie zmieni, tylko fotelik na siedzący. Sama w dalekie trasy i często z nim nie jeżdżę, raczej razem jedziemy więc git! 😜

MI też wizualnie bardziej podoba się ten co masz Gosia od tego co teraz znalazłaś....

Idę się myć i spać, bo wykończona dziś jestem,..
DO jutra! pa 😁

Mam nadzieję ze będę miała co nadrabiać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde no to teraz nie wiem co zrobić z tym fotelikiem, prześpię się z tym do jutra po prostu...

Ania ten Cybex jest naprawdę bardzo ładny, fajny, zwraca uwagę i wyróżnia się na tle tych wszystkich fotelików w sklepie, sprzedawca też zachwalał... no i kolorystyka - bajka! tylko my jak tam wsadziliśmy BOrysa to on to zabezpieczenie miał przed buzią!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...