Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Ale szalejecie!!
Nie wyrabiam w nadrabianiu!!!
Noc była straszna :-(
Ale jaki rano dostałam prezent!!!
Pierwszy prawdziwy ząbek!!! Prawa dolna jedynka!!!

Zmykam spać bo Niki zasnela
Wieczorem jadę oglądać sukienki bo w koncu mi sie należy za tego ząbka!!!

Witamy nowa mamę!


Czerwcówka to ten ząbek jej wychodził przez tyle miesięcy????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
Martyna a Ty pracujesz już? czy siedzisz na wychowawczym? czy jeszcze jakaś inna opcja?

Niestety inna opcja... zawiesiłam działalność ( ubezpieczenia ), mąż pracuje całymi dniami więc ja siedzę dziećmi. Są dni , że mi to odpowiada ale raczej chętnie bym popracowała bo w domu siedzę już 4 lata !!!A praca w domu to ciężka praca 🥴 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam... uf ale dałyście czadu...
Ja od rana biegałam, najpierw urząd pracy, później szukałam protetyka słuchu, który się zajmie moimi aparatami, później do "babci wojenki" kupić mojemu R spodnie jego jedyne, ukochane... odwiedziłam jeszcze kolegę bo ma salon tatuażu a muszę się umówić, żeby skończyć w końcu moje plecy 🤪

Mysza-Martyna witaj 🙂

Ania powiedz mu, że tak to już jest, że jak mama wystuka ząbka to może sobie wybrać jaką chce sukienkę a małż płaci i nie ma zmiłuj 😁

Iza Gratulację dla Niki ! łał ząbek... ja już się doczekać nie mogę jak Maryśka będzie kasowała wszystko hihi Ania pewno coś już o tym wie 😉

Gosia Borysia to chyba by wypadało przywiązać za nogę do czegoś hehe wtedy by daleko nie uciekał 😉 Sukienka świetna... ale komuś tak szczupłemu to we wszystkim ładnie... ja jeszcze mam wielką oponę a waga stoi na 70 i ni hu hu nie chce zlecieć niżej ☺️

Basia gratki z okazji premii, oj ja widzę, że Ty w tej pracy to codzień się nudzisz przeokropnie hehe

A w lidlu ponoć fajne rzeczy są 🙂 już mi sis dała cynka żebym biegła i kupowała wszystko haha aaaaa i jeszcze jeden news promocyjny w netto kaszki nestle 2opakowania po 10zł...

Oklapnięta też jestem piję 2 kawę... ale ta pogoda jakaś taka dziwna... Marysia też spała już 2 razy po 1,5 godziny 🤔

Gosia ja tylko oglądałam jak się wypowiadał fizjoterapeuta i mówił, że jak dziecko zaczyna siadać to od razu trzeba je do spacerówki przesadzić... i za tą radą pod koniec lutego Mary wsadzam w spacerówkę, bo jeszcze w gondoli jeździ 🙂
ech nooooo to chyba wszystko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia, mi Filip spi ze mną (znaczy z nami w łóżku) i nie mam i nie miałam żadnych akcji typu płacz, czy częste pobudki.... No jak był chory to marudził - ale to wiadomo,....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mam chwilke Madzia. Ja cały dzien przy kompie w pracy, wiec miedzy klientami podczytuje 😜
Ja tez dziś rano włoski myłam 😁
Zwylke myje wieczorem, ale wczoraj taaaak mi sie nie chciało.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja mama znalazła patent, który niezwykle mi sie podoba: męczy Pawła do mojego powrotu z pracy (ma tylko jedną drzemkę) i jak ja przychodzę daję mu tylko cyca i dziecko zasypia 🙂 Mam czas zrobić obiad i chwilę odsapnąć. Taki system bardzo mi się podoba 😉 Przynajmniej później mam czas na zabawę z nim. Dziś w nocy wstawałam 2 razy do niego. Nienajgorzej. Na noc nie dałam mu już nic na te ząbki, bo uznałam, że zobaczymy, co się będzie działo. I budził się tak samo jak i wtedy kiedy dostał Camilę czy czopek, więc daruję mu to póki co.
Muszę dziś skoczyć na zakupy, to wstąpię też do Lidla. Pod nosem mam, a w ogóle tam nie chodzę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze...wiecie co...właśnie zauważyłam, że Mama wysprzątała mi mieszkanie...tzn. od wejścia coś mi nie pasowało, ale nie wiedziałam co...zadzwoniłam do niej, bo mi się wydawało, że podłogi są umyte, bo błyszczały dosłownie...a się okazało, że powycierała kurze, pomyła naczynia, umyła wszystkie lustra i podłogi...Jest mi tak głupio, że nawet nie wiecie... Moja mama przyjeżdża tutaj 4 dni w tygodniu 50km w jedną stronę. Jedzie pociągiem, przesiada się na busa i po ok.1,5h dociera do nas. No i z powrotem jest to samo. Dopiero co jej gips ściągnęli w dodatku. A ona jak Pawełek zasypia to jeszcze mi tu sprząta! Poryczałam się. Prosiłam, zeby tego nie robiła,a ona swoje, "bo co ja mam robić?". Czuję się strasznie... Wiem, ze to może wydawać się głupie, bo powinnam się cieszyć, ale jak pomyślę o tej ręce i codziennej niemal podróży..echhhhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja dziołchy! 😉

Mysza witamy Cię serdecznie w naszym gronie 🙂

A ja głowę zamierzam umyć wieczorem 😜

Gosia dzięki za linki do ciuchów na allegro 🙂 ja też skorzystam i przeglądnę, a nóż widelec cosik się dla mnie znajdzie 😜

Co do nocy, mój mały tylko raz się obudził 🙃 dostał herbatki i pospał do 6 w swoim łóżeczku! 🙂 a od 6 flaszka mleczka i spanie po środeczku 🙂
Ja wiem, że moje dziecko ma takie akcje czasem w nocy bo po prostu chce spać z nami... ale ja nie chce go tak brać, żeby za bardzo się nie przyzwyczaił, bo nie wyobrażam sobie co noc wędrującego2-latka do mamy i taty... dziecko musi wiedzieć, że jego miejsce jest w jego łóżeczku. Czasem bywa ciężko i się łamię i wtedy go biorę, ale rzadko... czego rezultatem są nieprzespane noce w związku z ciągłym wędrowaniem do niego jak się przebudza i płacze. Ehhh miejmy nadzieję, że w końcu miną takie akcje! 🙂 W każdym bądź razie ostatnia noc była super 🙂

Ania super masz mamę! dobry patent 🙂 Ty masz czas się ogarnąć, a potem akurat czas dla Pawcia 🙂

Iza gratulujemy długo wyczekiwanego ząbala u Nikolki! 🤪

Magda to się dzisiaj nabiegałaś! Mam nadzieję, że wszystko udało się załatwić pozytywnie 🙂

A my dzisiaj byliśmy w sklepie, mierzyliśmy Miłka do fotelików i ostatecznie wybraliśmy Maxi Cosi TOBI, tyle, że koloru który ja chciałam nie było na stanie więc zamówiliśmy, w przyszłym tyg ma być do odebrania 🙂 zaraz zapodam link:
http://www.sklepdziecka.com/maxi-cosi-tobi-intense-red-html.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...