Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ah te nasze bobasy już takie, że oczy dookoła głowy trzeba mieć, a co to będzie jak zaczną raczkować... mój maly wczoraj się dopełzał do doniczki z drzewikim bonzai i zaczął grzebać w ziemi, a to była kwestia minuty, poszłam tylko do aneksu kuchennego zalać sobie herbę.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do niekapka - to Borysio załapał w końcu! Mam ten z lovi, dawałam mu go od miesiąca nawet tak do zabawy, wyciągałam uszczelkę i sama podawałam mu picie, żeby załapał o co chodzi w ogóle... potem wkładałam uszczelkę i mu dawałam... no i tak w koło przez parę tygodni w sumie. no i w tym tygodniu patrzę a on ostro pije z tego niekapka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Maryśka ostatnio mi stracha napędziła... w sumie sama jestem sobie winna, bo zaczęła pełzać ale tak niemrawo, więc zlałam sprawę... ona na podłodze ja na chwilkę do kompa obczaić co kto pisał, dosłownie kilka sekund- patrzę a ona na progu pokoju... a drzwi są koło schodów zaraz... myślałam, że zawału dostanę, nóg o mało nie połamałam na zabawkach jak do niej biegłam... dobrze, że pokój mały to zdążyła się tylko dziwnie na mnie popatrzeć jak zaczełam ją wołać żeby odwrócić jej uwagę od dalszej wycieczki... musimy zabezpieczyć schody już...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda musisz uważać na te schody, bo Mała nawet nie zauważysz kiedy - tak szybko zacznie Ci sie przemieszczać... u mojej szwagierki Martyna spadła ze chodów niedawno, a ona ma jakiś problem i nie zarosło jej jeszcze ciemiączko wcale, strasznie duże to ma... na szczęście nic się nie stało, ale było blisko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia to poty Cie pewnie zalaly 😮

Adrian tez nie raczkuje, ale jakos sie przemieszcza.... glownie to sie obraca w sensie ze przeplata raczki i za chwile 180 stopni w druga strone, ale nadal na brzuszku, bo przeciez leniuch nadal nie chce sie turlac. Raz jak mu sie udalo, to walnal glowa o panele ze chyba juz nie bedzie probowal 😮. Jeszcze z brzucha na plecy to czasem sie uda, ale odwrotnie juz nie chce.

Szczerze to ja mysle ze on nie raczkuje, bo jest zbyt rzadko na podlodze. Przewaznie ze mna siedzi, albo w krzeselku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
BOrys zaczął dźwigać tyłek do raczkowania, ale wygodniej mu sie turlać albo czołgać się z tego co widzę, no i rezygnuje, chyba nas ominie to raczkowanie.


Spokojnie ! Podobno do 9 miesiąca mogą nie raczkować !!
U nas narazie jest "pozycja wyjściowa" , próbuje obiema nóżkami ruszać zamiast naprzemiennie i to wygląda jakby skoczyć chciała 😁 jak ...hm... żabka ...a potem dupsko opada ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
obkupiłam się w aptece na nockę : viburcol + camilia i będę działać bo u nas jest mega masakra.
Aktualnie śpi ...
Jeść wcale nie chciała... zero obiadku... więc dałam cyca...

Nequita - pisałaś coś, że chcieli Cię w szpitalu zostawić, dlaczego ?

Najgorsze jest to, że choćbyśmy naszym szkarbom 50 mat do czołgania porozkładały to i tak one wyjdą z tego terytorium i będą się interesować wszystkim tym co zakazane. Ostatnio jak było u nas -20 to strasznie wiało mi z balkonu więc zniosłam farelka żeby małej troszkę ogrzać miejce zabaw i jak włączyłam to się popłakała, zaczęła wdrapywać mi się na ręce 😁 więc powolutku zaczęłam ją oswajać z wyłączoną to później zaobserwowałam, że bawi się, bawi a nagle podpełzuje do niego i go dotyka. Jak dotknęła to jej się lekko przechylił i dotknął podłogi ...a ona w ryk. ŚMIESZNE TO BYŁO bo CIEKAWOŚĆ jednak była silniejsza od strachu ... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kupiłam to mleko Hipp Combiotyk i zobaczymy 🙂
Dałam też mu gotowane jabłko i kompocik ale kupy na razie brak 😞
Muszę go przyzwyczajac do jabłuszka 🙂
Nasz Szymek podobnie robi w nocy jak Borysio 😞też tak biegamy z mężem i padamy czasami na pysk dosłownie.
Szymek nadal nic nie robi tylko leży na plecach jak go sama posadzę to siedzi i się bawi a tak to nic nie robi na boki się obraca jedynie 🙂
A wasze dzieciaczki to z rozwojem do przodu że hej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...