Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej Mamusie!!

Ja padam na pyszczek.. W pracy
mam młyn, od soboty zaczyna się w pracy konkurs, więc trzymajcie kciuki!!
Jak wracam do domu to marzę tylko o kąpieli i lozku, ale rzeczywistosc jest niestety inna i powalająca..

U nas narazie wszystko ok, odpukac!
Fajnie Gosia ze z Boryskiem to nic powaznego 🙂

buziaki Kochane, pewnie dopiero w weekend sie odezwę, ale zagladam regularnie i podczytuje 🙂
aaaa... i nie kradne oklasków jakby co ;D 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!
Szalony dzien!!
Ja zaraz poklaskam ;-)

U fryzjera super!! Do chwili sciecia połowy grzywki ;-)
Udało sie koniec końców obciąć do końca grzywke i tyle.
Niki dostała lizaka i kolorowanke na zachętę ale na widok NOŻyczek uciekła z płaczem ;-))
Przynajmniej grzywke obciela ;-)
Jutro postaram sie odpalic kompa i wrzucić picsa

Po fryzjerze randka z Fifim i ok 20 w domku (auto nie chciało odpalic...)
Generalnie ciężki ale wesoły dzien. Boryś dokazuje non stop. Waga wskazała +1kg!! Od chyba dwóch mcy;-)
Lecę spać
Dobranoc!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jej jej jej ja wysiadam i ps zazdroszcze nawet tej pobudki o 5.30 hihi 🙂
mały dwie noce dał porzadnie popalic, metoda usypiania poszła w zapomnienie. nie da sie go odłozyc nawet do łozeczka, dzis mu nawet nie dam zasnac w dzien bo inacezj marne szanse zebym pospała chociaz 3 godziny w nocy.... budzi sie co 5 minut z płaczem,wczoraj zrezygnowałam juz o 4.40 i zaczał sie nam dzien a dzis o 3ej bo ileż mozna tak sie meczyc, młody otwarte oczy i nie da sie go uspac. teraz mi marudzi. tez przyczyn ząbki. myslałam ze te dwojki dolne juz sie przebiły ale niestety one nadal meczą, widac je jak na dłoni ale chyba sie jeszcze nie przebiły bo nie czuc nic ostrego tylko gładkie tzn wypukły zabek ale o gładkich rysach.no i 4ki dolne. ja mam generalnie dosyc bo to rujnuje mi plany dniowe, nawet nie poszłąm wczoraj załątwiac praktyke i dzis tez nie ide, bo nie jestem wstanie.a mam raptem kilka dni na to.jak ja wróce do pracy jak on tak daje popalic od zebów a zeby wychodza chyba do 3ego roku??i przede wszystkim strasznie długo mu wychodza to jest najgorsze. kazdego zabka przezywa mega długo i mega boleśnie.
wczoraj na dodatek moja mama poraz pierwszy wyszła z nim na spacer i mi sie przypiekł, nie nałozyła mu kapelusza tzn ja nałozyłąm a ona zdjełą bo widziałam jak wracałam ze sklepu i mu nałozyłam a ona pewnie znowu zdjeła) słonce było mocne, ani kremu, miał na wieczór poliki jak burak i głowke i raczki troche. wiec wieczorny spacer odpadł.dzis juz rózowe bo smarowałam buzke i raczki bepanthenem. eh..pewnie to tez go bolało plus ząbki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mykam bo mały nie da nic zrobic. nadal w pizamie jestem...
nawet nie mówcie ze az tak jest z tym złodziejem. moze Admin wie kto to, albo cos z tym zrobi? w sumie nie jest to jakies wielka sprawa ale nie powinno sie dziac , bo to głupie przede wszystkim. ktos jest mega żałosny taką dziecinadę urządzac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂

trzymajcie oklaski na początek 🙂

JA dopiero popijam pierwszą kawkę, Marcin pojechał na ryby, teściowa zabrała mi Borysa z rana, no i pospałam prawie do 11! JA to mam masakrę z tym spaniem, jak nie wstanę z rana to mogę spać do południa.... Idę się rozejrzeć po sklepach tutejszych, może jakieś ciuchy wynajdę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Fajnie , ze u Was ok 🙂
Od wczoraj sama piekę chlebek i tak postaram się już w tym wytrwać 🙂
Wczoraj był z dynią, słonecznikiem, sezamym i siemie lniane , pyszny a dziś z cebulką 🙂
Padam na pyszczek mój P dostał jakiegoś szału pracoholika, pracuje i pracuje ale jak ma się swoją działalność to niestety tak trzeba. A mnie przy tym krew zalewa...
Nooo to ponarzekałam sobie i już mi lepiej 🙂
To ja też poklaszczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! Znów długo nas nie było, ale urlopowaliśmy się trochę. Wróciliśmy z chorym Pawełkiem, ma lekkie zapalenie oskrzeli..Ale jak nie mieć, jak odkrył Adriatyk. Balaton tociepły jak zupa,ale morze już niekoniecznie 🙂 Nie wiem, czy mogę powiedzieć, że wypoczęłam,bo przyznam szczerze, że odzwyczaiłam sie od przebywania ze swoim dzieckiem 24h przez 2 tygodnie... Może todziwnie brzmi, ale jak się pracuje to już jest inaczej niz na macierzyńskim.. Ale było pięknie i cudnie,Paweł zniósł dzielnie 13h jazdy z Chorwacji, byliśmy na Wyspie Krk- polecam, choć plaże kamieniste i betonowe... Zamieszczę kilka zdjęć...

Iza, ja na ten Twój poród to czekam jak na swój - hahhaa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, hej...

Pawełek to cały tata!!

oj wy tu o urlopach, chlebkach... a mnie po tym calym zamieszaniu rozłożyła choroba jakaś...
ale jest progress wychowawczy 🙂 M zasypia sama w łóżku swoim 🙂 w końcu...

oj nie wiem co pisać...
zdrówka dla chorych dzieciaczków :*
buziaki dla ciężarnych (podziwiam Was) i buziaki dla nieciężarnych :*

Marysia ma 8 zębbów, dzisiaj jej kupiłam trochę ciuszków na 92to znaczy body z długim rękawem już na jesień, czapki i skarpety (brudzi je że nie nadążam prać) ogólnie to kurtki i bluzy ciepłe dostałam, na zimę też dostałam kkurtki i spodnie na szelkach, więc jest super 🙂 nic więcej już kupować nie muszę chyba że buciki wysokie na jesień, ewentualnie kalosze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂

Aniu z Pawełka śliczny chłopczyk!! A Ty jaka opalona... cos tam napewno odpoczęłas, ale wiem o co chodzi z tym nieprzyzwyczajeniem do dziecka 😉 ja tez czasami ide do pracy aby odpocząć od mojego urwiska 🙂
zdrówka dla Pawełka!! :*

Agatka skusiłaś mnie! Chyba też upiekę Twoj chlebek Martyna 🙂 ale ja to w sobotę 🙂

dzis w koncu odpaliliśmy nasz odkurzacz.. Kocham go!!! 😁 super sprawa jakby ktos sie wachał w domu miedzy zwykłym, a centralnym. To ja mojego nie zamienie juz za nic 🙂
od przyszłego tygodnia M buduje garaż 🙂 sam, z młodszym bratem ,D oj ciekawe co im wyjdzie hihi 🙂

ja mykam spac bo jutro znow do pracy... Buzia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Aniu bombowe zdjęcia!!! Super ze wyjazd sie udał!!
Niki dostała dziś lale od dziadka!! Płacze, rusza głowa - reaguje na dźwięk, gaworzy, pije mleko, ciągnie smoka, zasypia i budzi sie jak jest głośno, generalnie czad. Niki na razie troszkę zazdrosna i nieufna, ale kilka razy utulila, dwa razy nakarmila i dała smoka i buziaka;-)
Myśle ze przez miesiac nauczy sie paru rzeczy o dzidziusiu ;-)
Tylko cena porażająca 220zl (ale fotelik przenośny gratis ;-))
Jak wrócimy to tamta babcia zdebieje ;-))

Dziś Niki bardzo dużo spała w dzien, po południu wstala z płaczem i nie chciała sie uspokoić, usrala sie po pachy.. Temp 35,2 brak apetytu, dziasla napuchniete na maxa...
Wujkowie wzięli ja w obroty, troszkę zjadla i odżyła.

Gosiu ja juz sie nie mogę doczekać buszowania po sklepach!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania zdjęcia super!! A mamusia i Pawełek śliczni!! 🙂
Z zębami tak jak u nas od kwietnia była cisza i dopiero teraz w sierpniu wyszła jedna czwórka, w sumie 7.

Iza zamieść fotkę Niki w nowym fryzie 🙂
Magda gratuluję postępów Marysi w zasypianiu 🙂

idę nogi wydepilować i poleżeć w wannie 🙂
do jutra!! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...