Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
o ta ksiażka o dźwiekach słyszałąm o niej.tez musze ją kupic 🙂
a my na spacerze bylismy bo myslałam ze juz nie bedzie padac skoro słonce swieci.a tu po pół godziny jak luneło a my bez wózka.. i kawałek od domu...ładnie.
hehe odwieczny problem nasz kobiecy: w co mam sie ubrac? hihih
Ivi wiem o czym mówisz jesli chodzi o pobudki tego typu bo młody np potrafi o 1ej w nocy sobie wstac i tak mecze sie z nim do np... 4-5.potem zasnie do 6ej. ogólnie zliczyłam godziny ile spi aktualnie to hm.. spi 8,5-9,5 godzin.czasem 11 jak ma drzemke ale to tak około 2 razy w tygodniu.norma jest na ten wiek 13 -14 godzin! a z krzesełka to wychodzi tak ze najpierw pasy z rak sobie sciaga a potem wychodzi górą. ale pamietam że Lenka ten sam motyw odprawiała hehe.dlatego to krzesełko do karmienia juz mi włąsciwie nie potrzebne ale młody lubi siedziec sobie pod nim i bawic sie paskami z drugiej strony.
Agatka a to krzesełko takie jajo co pytałam to jest w miarę stabilne? w sensie jak dziecko na nim stanie nie runie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!
Ja właśnie piję kawusię 🙂
Lenka na szczęście zasnęła i śpi już godzinkę... A ja opłakuję stan moich kości miednicy 😞
A oto moja modeleczka wczoraj wybierała się do sklepu 😁 [wybaczcie syf w dalszym planie, ale sprzątam na raty i selekcjonujemy wszystko co mamy w domu.... część oddajemy, część wyrzucamy a część zostawiamy... i teraz wszystko jest wszędzie 😞]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1804/1bb334d7366cc692.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/611/5f28864a9429f70fmed.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! 🙂

Miły śpi, obiad się robi, więc zaglądam 🙂

Ivi rozbraja mnie Twoja tancerka! 🙂 jaki ruch bioder 😁 i "schodzenie do parteru", jest przeurocza! 🙂

Beti to jajo z ikei jest solidne, dno jest bardzo ciężkie, bo jest w nim taka wkładka, która obciąża spód, tak że nie ma możliwości żeby się przechyliło. tylko to jajo kręci się dookoła i nie da się tego blokować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe to juz widze jakby młody na tym szalał hehe
zasnął dzis uff ale dopiero teraz po szczepionce. jedyny pljus to ze jeszcze jedna w tym roku i koniec na dłuzej. a meningo było dzis poraz pierwszy i uff ostatni! bo w tym wieku ponoc sie szczepi tylko jedną dawką.super.no i pneumo po raz ostatni.darmowo wszystko.
musze sobie test chyba zrobic.choc generalnie nie ma raczej opcji bym była w ciazy.ale nie wiem, wczesniej przed ciaza na to nie zwracałąm uwagi wiec nie wiem czy cos takiego czułam. ale czy wy macie czasem wrazenie ze cos sie rusza w waszym brzuchu? taki delikatny przeciagajacy ruch.mam nadzieje ze to tylko jelita!!!!!teraz po ciazy to sie człowiek zastanawia i czuje takie rzeczy.bo bardzo przypomina to poczatek ruchów dziecka 😮 ale nadal mam nadzieje ze to tylko jelita i ze po prostu przed ciaza nawet na to nie zwracałąm uwagi.macie tak czasem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka jaka modeleczka. kurcze idziecie na balety czy co? heheh
dziewczyny mamy chłopców jak tam hm.. sprawy siusiakowe. bo my dostalismy masc i mamy bardziej działac a jak do 2ego roku sie nie sciagnie ten napletek to chirurgicznie.bo i tak sie później nie sciagnie niby. no nie wiem narazie o tym nie mysle tylko musze działąc bardziej. bo zaniedbałąm sprawe bo on taki szybki i predki ze wszystko szybko szybko i sie pogorszyło.eh..


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie jednak tej masci nie kupie. najwyzej jak juz z maścią to wolę ta Twoją bez antybiotyku a juz na pewno gentamycyny!
generalnie musze isc na jakąs prywatną porade ogólną.odnosnie wymiotów i innych moich watpliwosci.bo w przychodni to szybka piłka i dowidzenia.na pytanie dlaczego tak czesto wymiotuje odpowidz miałam ze pewnie zjadło jakis duzy kawałek...juz nie chciałąm mowic dalej ze to nie przy jedzeniu i ze kawałków to młody nie je...bo widac było ze sie spieszy.niby od zebów zdazyłą odpowiedziec ze nie. wiec dlaczego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti odnośnie siuśkowych spraw to ja nic nie ruszam, idę tą szkołą żeby nic tam nie szperać.. póki co nic się nie dzieje, nie jest zaczerwieniony, moja mama dwóm braciom nic tam nie naciągała i wszystko było dobrze... nie wiem już sama. Martyna a Ty Kubusiowi coś tam ruszałaś czy nic zupełnie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
REHABILITACJA ZAKOŃCZONA!!!

tak więc humor lepszy, niestety z czd dzwonili że musimy być koniecznie bo są jakieś zlecenia na dalsze badania wątroby 😞 ku**a jak nie urok to sraczka... a myślałam, że spokój już będzie... a tu dupa, jeszcze neurolog i ortopeda... ech... ale jedno do przodu 😁 i to bardzo dużo, dużo dla mnie!! ogromnie dużo wręcz hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...