Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej
Za oknem ponuro ale co tam kupiłam świeżutkiego shap,a z płytką Ewy więc już się cieszę na wycisk 😁
Kubuś w przedszkolu, Majcia jeszcze sobie leży , więc jest i czas na kawkę.
W sobotę zaliczyłam wypad z koleżankami, faaaajnie było, do domu dotarłam przed 2gą, P sobie pięknie poradził ze wszystkim 🙂
Mieliśmy jechać we wtorek na dł weekend na działkę a tu zapowiadają brzydką pogodę ....buuuu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie,
widzę, że nieciekawe kontakty z połówkami się porobiły no ale tak to jest z chłopami raz lepiej raz gorzej niestety 🙂 wkurza mnie tylko jedno- jak do czynności które my wykonujemy na co dzień oni wcinają swoje dobre rady.

U nas wczoraj i dziś pogoda do dupfy.
Wczoraj cały dzień prawie padało, przestało po 15 chyba dopiero co nie przeszkodziło M otworzyć sezonu wędkarskiego 🤔
Dziś pochmurno i wszędzie pełno wody więc chyba nawet na dwór nie wyjdziemy bo oczyma wyobraźni widzę jak to się skończy (Martyna po pampka przemoczona wodą z kałuży).

Ja już po zestawie ćwiczeń (skalpel+melb+boczki) zasapana, zapocona, ale zadowolona 🙂
Tynie chyba też zębol idzie, wczoraj jak otworzyła buzię widziałam że prawe dolne dziąsło ma białe a jak dotknęłam pod palcem wyczułam twarde. To chyba 5-ka więc już się boję jak Ona to przejdzie (a ja razem z nią).
Myszka, czy Ty też na owsiankowej jesteś?
Tak mi coś po głowie chodzi że kiedyś pisałaś o płatkach owsianych na śniadanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak już się zrelaksujesz daj proszę znać jakiego rodzaju są to ćwiczenia czy takie skaczące czy typu skalpela- jestem bardzo ciekawa.

Zimą z uwagi na fakt że straszny zmarźlak jestem zakupiłam sobie spodenki neoprenowe. Mam straszne golonki i muszę zgubić nadmiar z nóg i bioder, dziś je wciągnęłam na dupfę do skalpela- niestety zdjęłam je w trakcie bo bardzo ograniczały ruchy. Czy któraś z Was nosiła kiedyś takie portaśki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

ja zaraz się zbieram po płytę na kolejne zamówienie podwójne Antek&Franek 🙂
zazdroszczę Wam tych endorfin po treningu! 🙂 🙂 🙂
ale za jakiś rok ja też będą startować z Ewką 😜 póki co orbitrek godzinka dziennie. Cieszę się bo 12 tydzień a u mnie jeszcze nic nie widać, może aż tak dużo nie przybiorę 😁 😁 😁 znajomi mówią że nic nie widać, a z tego co pamiętam z Miłoszkiem 12 tydzień miałam małe uwypuklenie bo wtedy miałam pierwszą wizytę w szpitalu no i przede wszystkim w pierwszym trymestrze poszło mi w dupę i uda, a teraz nic 🤪
nic nie nudzę Wam moimi ciążowymi obserwacjami 🙃

Co do balsamów do biustu z tego co pamiętam to Iza coś polecało jakąś maskę ale nie pamiętam nazwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4524
ja kupowałam na stronie idea25, ale z tego co widzę teraz taniej można kupić w aptece z krzyżykiem http://www.doz.pl/apteka/p51448-Idea_25_krem_Rozowy_wzmacniajaco-ujedrniajacy_biust_150_ml

Myszka dzięki za info, jeśli płyta fajna to na bank zakupię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka, czekamy a każdy Twój wpis i wieści co u Miłoszka i u malestwa 🙂 Pochwal się pracami 🙂
Jeśli chodzi o ćwiczenia , to nie wiem czy w pierwszym tygodniu, drugim czy którym, ale zgubiłam celulit, nigdy nie miałam go bardzo dużo ale teraz nie ma go wcale 🤪 🤪 🤪 to tak z moich dzisiejszych obserwacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja już nie mam fałdki na brzuchu wiszącej 🤪
mega!

Dorotka, szkoda, że nie ma go od ręki... tego balsamu... dziś chyba zakupię Bielendy balsam bo ma dobre opinie...
Bo taka załamka że szok 😞 mąż chciał dobrze, kupił mi bieliznę i co... ? stanik za luźny, tzn. jakbym miała bardziej jędrne te dyndjce to byłby dobry a jak sama skóra mi wisi w miejscu biustu no to nie pasuje 😞... ogólnie to on kupił 80B a ja obwód mniejszy powinnam mieć więc sądzę, że jakby 75B było to też by pasował... ale on się tak postarał, że zanim przymierzyłam to metki powycinał, żeby mnie nie uwierały (nienawidze metek w bieliźnie)... no i klops, załamałam się jeszcze bardziej i sobie humor popsułam 😞 ech.... życie... ja chcę swoje 75C z powrotem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda a byłaś w aptece? pytałaś o niego?
zamówienia ze strony idą z magazynu a apteka swoją sprzedaż ma na półce

Mój też zflaczał, przed ciążą kupowałam 85D, teraz D jest za duże 😞 tzn ja się cieszę że jest mniejszy bo nie lubiłam ich wogóle. Znalazłam salon z bielizną w którym pracuje brafiterka, po karmieniu chcę mieć dobrany biustonosz bo jak wyciągam niektóre z przed ciąży to się zastanawiam co mną kierowało że go kupiłam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiu wracaj!!

Ja dziś tylko jeden trening 30 minut zaliczylam!! :-(
Nie było czasu:-( ale w zamian zajęcia siłowe i pakowanie/rozpakowywanie dziesiątek płyt do auta/z auta/do domu. Taka silka;-) aż Padlam z wyczerpania;-)
U nas pogoda rewelacja!

Bo znów dostał wysypki.. Najgorsze w zgieciach na raczkach prawie rany!! A alergolog dopiero za tydz!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
byłam u gina... cytologia, badanie, usg... po usg pierwsze pytanie lekarza, "czy planuję mieć jeszcze dzieci?"... po twierdzącej odpowiedzi skierowanie na badania... dużo badań w poszczególnych dniach cyklu... w macicy mam zaciemnione miejsce wielkości koło 1,5cm na 1cm... i znowu stresówka... i Marysią i sobą... 😞

11.05 umówiłam Małą na eeg... niech chociaż z nią będzie wszystko okey...

uciekam spać, dobranoc Mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby wszystko było ok Madzia z Wami obiema 🙂

Moje dziecko jak mu się chce liczy do 10 po polsku i do 8( dziś raz udało się do 9) po angielsku 🙂
I dzięki bajkom łapie angielski - wczoraj autko nie chciało mu się otworzyc a on otwórz, otwórz autko nic - to ten open 😉

Byłam dziś w pracy - oficjalnie rozpoczynam wychowawczy - na początku maja i mam wpisane odrazu do 4 roku Filipa. Jak coś to zrezygnuje 😉

Pisalyscie dziś na fb o wadze. Izus kochana ja przy Was wszystkich to jestem słoń! Dopiero słowa Ewki ( nic się samo nie wydarzy) i szczera rozmowa z Tomkiem po rozmowie z moim dobrym duszkiem 😉 uświadomiła mi że ja się nad sobą uzalam, biadole a to noc nie da. Sama przytylam jedząc i noe ćwicząc, sama mjsze schudnac mniej jedząc i ćwicząc... Proste. Tylko czemu dopiero teraż to do mnie ddotarło?? Och ja to mam co zrzucać i z jakiej wagi spadać 😉

Kolorowych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie,
Basiu Ty słoniem? nie wiem ile masz do zgubienie tych kg ale ja to dopiero hefalump jestem.
Po odstawieniu Martyny od cyca zgubiłam 10kg, na tej diecie na której jestem teraz 8kg i mam jeszcze 10 do zrzucenia. I co powiesz?
Gdyby nie komunia chrześniaka chyba dalej nic bym ze sobą nie robiła, ale że raz że ta komunia, 2 że muszę kupić sukienkę na tę komunię mnie zmotywowały.
Wiecie jak się kupuje ubrania powyżej rozm 44. Jak jest coś fajnego to za małe a jak w rozmiarze to worek. Na chrzciny Martyny nic kupić nie mogłam więc szyłam, wydałam kupę kasy a i tak zadowolona nie byłam, ale co zrobić.
Teraz wypatrzyłam sobie sukienkę, ale pewnie będzie zonk przy rozmiarze.
Dziś jadę z chęcią zakupu, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂
ZZZZZimno spod kołdry nie chce się wyjść a pranie mam na dworku, trzeba zdjąć bo pewnie popada i na zakupy się wybrać bo wszystko będzie pozamykane.
Taaaakie plany miałam na weekend majowy a przez pogodę pewnie będziemy siedzieć w domu .ooooo. Marudzę 😁
Magda mam nadzieję, że wszystko będzie ok., a lekarz mówił co to może być ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Madzia wszystko będzie dobrze!!! Musi byc!
Czekaj spokojnie na badania.

Dziewczyny powiem wam ze jestem w szoku!
Odkąd cwicze (sorrki..) zalatwiam sie min 2razy dziennie!!
Wcześniej raz na dwa dni czasem trzy..

Dziś mija tydzień z metamorfoza Ewy i co?!

W talii -4cm!!! W brzuchu -pępek -2cm!! W biodrach -2cm!!

Pogoda brzydka ale ja pełna optymizmu i motywacji!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam do zarzucenia 20kg więc mnie nie przebijecie 😁

Nie mam sił.
Jeszcze przedwczoraj dopadł mnie mega turbo combo ból miesiączkowo-owulacyjny...od skurcze macicy oblewały mnie poty jakbym pływalni w basenie i nawet nospa, którą wzięłam w desperacji pomimo możliwych skutków ubocznych, nie pomogła :/
Badania mam poronione i NIE WIADOMO co to ma być...
Jeszcze czeka mnie TK jamy brzusznej ale albo czekanko 8mc albo 800zł gotówką...... Niestety mnie nie stać więc tego...
Nooo i karmię więc na razie nie da rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...