Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka

Ja też musiałam do was zajrzeć 😉 ach to uzależnienie 😜 Wigilia i pierwszy dzień świat minął miło i Lenka była grzeczna choć strasznie wymęczona i ja też jutro do teściów mam nadzieję że przeżyję 😉

tedit i McDa dużo zdrówka dla Waszych szkrabów niech rosną zdrowo i oczywiście buziaki od nas 😘

Ja też wkleję zdjęcia już po świętach 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 musze Wam napisac bo sie zszokowalam, Zuzia sie dossala do plastra pomaranczy i zero kwasnej minki, i ssala i ssala i ssala i reke mi przytrzymywala, uczulenia nie ma poki co na szczescie 🙂 ahhh te dzieci, zaskakuja kazdego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

I ja musiałam zajrzec 🙃

[color=red]Buziaczki i wszystkiego naj naj naj dla Lenki, dużo zdrówka!!!

I proszę następny dzieciaczek już pół roczku ma

I już po Wigilii i w sumie jeszcze jutro i po świętach
Ja Wam powiem że czuję się straszliwie najedzonaaaaa, masakra, jeszcze jutro do teściów idziemy i znowu jedzenie...
życzcie mi żeby teściowa nie stawiała zaś Patryka na nóżki...


Miłego wieczorku i drugiego święta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia hehe ty najedzona a ja z wigilii to głodna do domu wróciłam i nie to żeby na stole nic nie było 😉 było i to dużo wiec najadłam eis oczami i dzisiaj to samo moja mama aż zapytała się co tak mało jem a ja że żołądek mi się skurczył 😁 wiec dodatkowymi kilogramami nie muszę się martwić 🙃

MajaCh a to mała spryciula 😁

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia no tak naprawdę to się nie odchudzam bo i o 20 potrafię coś zjeść ale mam jeszcze 2 kg do zrzucenia i muszę popracować nad kondycją i brzuszkiem wiec od stycznia po 19 już nie jem no i na tą siłkę sie wybieram, a w lutym na weekend SPA jedziemy i muszę dobrze wyglądać bo inaczej to w ubraniu będę pływać i korzystać z innych przyjemności 😜
A co do teściów to też mam nadziej że szybko zleci idziemy na 13 a w domu muszę być na 18 bo znajomi przychodzą więc te 4,5 godziny jakoś przeżyję. Powidzenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam w drugi dzień świat 🙂 ja to chyba jakiegoś Tasiemca mam jem i jem i jem no ale od stycznia biore sie za siebie 🙂

Maja i jak tam Zuzia po pomarańczy ? Natalia też próbowała piernika czekolady tak sie patrzyła jak my jemy to do ust jej przykładałam ciutke 🙂 dziś jesteśmy w domku po 15tej mamy gości miłego poniedziałku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
swieta i po swietach....

Gratulacje dla polrocczniakow jutro chyba ma od ramonki Blanka choc juz nie pamietm czuy 28 czy 27 🙂

U nas swieta 1 dwa dni czyli sobota i niedziela u moich rodzicow nawet do chorzowa nie jechalismy tylko spalismu tu na zadupiu 🙂 a dzis obiad u przyszlych tesciow (pierwszy) 🙂masakra tak die balam ale uff mam to za soba

Oskar dostal ten garniec co ja zamowilam bo go mu wczesniej nie pokazywalam, pilke taka za 5zl co w srodku dzwoni 3 sloiczki 2 po 4 miechu i 1 po 8 deserek z owocow egzotycznych :O UWAGA nawet ciocia dala, mu kinder czekolade aa i a jeszcze kaszka ale oczywiscie mlody jesc tego nie moze wyczytalam w poradniku ktory dostalam w piatejk z bobovity ze dzieci z skaza moga jesc kaszki i inne "smakolyki" pod warunkiem ze nie jest to mleczne i tam jest taka tableka musze sie jej bardzije przyjzec AAaa i zapomnialam dodac dostal od cherzestenj obiecany chodzik wprawdzie jest uzywany ale nie widac tego nio i kolor "bardzo meski" rozowy!!!

A jesli chodzi o dawanie do sprubowania to dalam mu oplatek u nas jest ten problem ze odskar nie wie co ma zrobic z rzecza ktora ma w raczce woli lizac jezykiem niz zacisnac szczeke aa i dalam mu suszona sliwke cyckal i wszystko co ona miala tma w srodku wycyckal a ja mu trzymalam i nie chcial puscic

Od nowego roku wrpowadzma gluten i tez pewnie bede przechodzic z 1 na 2 bebilon bo zostaly mi 2 puszki 1

Dobra lece bo Adi wola aa i noce coraz gorsze juz o 3-4 wstaje tyljo on nie jest glodny tylko mu posmaruje zeby i spi dalej bo nie otwiera oczu tylko kreci sie a ja mam juz dosc o ktorej bym nie poszla spac jestme niewyspana

Dobranoc jutro pewnie jujz bedzie znow ruch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry Wieczór!!!

I my meldujemy się po świętach cali i objedzeni na maxa, już na to jedzenie patrzeć nie mogę 😜
Patrykowi z prezentów to nazbierała się cała reklamówa ciuchów,
od Nas węzełek Lamaze, od Mojej Mum ciuchy i od teściów ciuchy też plus soczek i słoiczki, od ciotki - książeczka do kąpieli i skarpetki
Cieszę się ze wiecej zabawek nie dostał bo mamy już tony (głównie przez moje namiętne kupowanie używanych na Allegro) no chyba że chrzestni kupią jakieś zabawki ale to się okaże, ja jak zwykle się nie proszę, będą chcieli coś podarowac to podarują...

Mój nastrój średni - jutro jest pierwsza rocznica śmierci mojego Taty...
nie mogę uwierzyc że jutro mija już rok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam 🙂

No i po świętach 😉 Było ok tylko babcia wczoraj trafiła do szpitala 😞

Lenka dostała dużo ciuszków i trzy zabawki jeden prezent nie dojechał z Anglii ale to tez mają być ubranka 🙃 Na aguagu umieściłam parę zdjęć 😁

a tu nasza choineczka mała ale prezenty spore 😜

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/80488645.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/792/80488645.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i moja śmieszka 😁 😁 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/49824473.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/8840/49824473.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Kochane jutro was poczytam a teraz idę lulu. Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Kochane,

ja dziś od rana biegam. Zapisałam się na egzamin - 18.01 - także licze na kciuki.

Lenka dostała garnuszek klocuszek od teściów, szczeniaczka od nas, kocyk i ciuchy od mojej mamy, krzesełko do karmienia od chrzestnego i czekamy na paczkę z Anglii.

wercia czas szybko leci, ale tylko przyzwyczaja do bólu 😞 Dużo siły! 😘

darka dobrze, że masz już wizytę u teściów za sobą 🤪

gosiaczek Lenka przesłodka! Daj znać co z babcią 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,

i po świętach, jak się chwalicie prezentami to Paulinka dostała parę ciuszków i garnuszek na klocuszek od nas i zabaweczkę (autobusik fajny-edukacyjny) i ciuszki od moich rodziców... od teściów nic nie dostała ale rozumiem bo teraz obaj zostali bez pracy i bez środków do życia, także my i siostra męża ich na razie utrzymujemy 😞

potem wrzucę kilka zdjęć na agu, teraz muszę szybko zrobić prezentację na studia póki mała śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane po Świętach,
u nas spokojnie minęły , Maksio dostał garnuszek i szczeniaczka, sporo ciuszków - na razie nie ma co takiemu maluchowi podarować, raczej to praktyczne rzeczy 🙂
Ja za to dostałam cały zestaw pod photoshopa, książkę, tablicę do kompa do rysowania właśnie pod photoshopa ^^ no i zestaw zabiegów SPA 😁 mam co robić, za to chyba przegiął Mikołaj córce bo tyle tego się zabierało,że biedna nie wie za co się łapać 😁 gra z kubkiem i okiem zombie wymiata xD trzeba wrzucić oko do kubka są karty z tym jak masz rzucić (o ścianę, o ścianę i stół) kubek wypluwa oko, wydając różne dziwne dźwięki no i trzeba by to oko jednak wpadło 😁
dobra nie smędze o grze - ja to jak dziecko jestem 🙃

Córy się wyzbyłam do sylwerka, pojechała do babci do Wawy, tatuś pracuje 🤢 więc siedzimy z młodzianem sami ,za cicho jak dla mnie, Maksior oczywiście wstał o 9 , pobawił się do 10:30 i śpi od wtedy. To ja się poopycham jeszcze by mieć pretekst do ćwiczeń lepszy 🤪

Miłego odpoczywania Kochane !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Super że wszystkim święta się udały tylko szkoda że tak szybko minęły 😉 no i widzę że sporo prezentów dzieciaczki dostały 😁

tedit na pewno będziemy kciuki trzymać 🙂 a co do babci to dam znać mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze 😉

emilia choinka śliczna i zdjęcia na aguagu też 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kinga masz racje dzieciaczki jeszcze za małe nie rozumieją zabawek, za rok to już będzie frajda 🤪

    Mcda dobrze ,ze są tacy ludzie jak ty , którzy rozumieją jak ktoś jest w potrzebie i potrafi im pomóc 🙂 na pewno teście są wam wdzięczni 🙂
większość dzieciaczków dostała to samo Natalia tez dostała garnuszek klocuszek, pszczółkę Tosie, puzzle piankowe księżniczki, maskotkę, ciuszki , komórkę 🙂 no i taka grającą karuzele i od nas zabawki i ciuszki 🙂


pogoda u nas jesienna szaro buro , mżawka i wieje 😮 z domu dziś nie wychodzimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

To i ja się zamelduję 🙃
U nas po świętach spokojnie, bez żołądkowych rewolucji 🙂 Opieka nad Olusiem bardzo skutecznie wypędzała nas zza stołu, ale to nawet lepiej 😜 Przynajmniej dla mnie ☺️
Święta oczywiście w rozjeździe, tylko Wigilia odbębniona u nas 🙂
Oluś zamiast prezentów otrzymał kasę,więc mamy bojowe zadanie na ten tydzień...
Nie licząc łóżeczka turystycznego, grającej krówki, kompletu grzechotek i piżamki 🙂

A nam Syn pod choinkę sprawił trzydniową meeega kupsko, na którą czekaliśmy przez 72h! 😮 Ale gładko poszło,więc radość niesamowita 😁 ☺️

Poza tym wczoraj ruszyłam z przyjaciółką na miasto,więc odpoczęłam od moich Chłopaczków i ociupinkę potaniałam na parkiecie 🙂

Emiluś choinka otulona kolorami czerwieni i złota jak u nas 🙃 Pięknie 🙂

Zmykam, bo dzisiaj jedziemy jeszcze do znajomych 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂

Święta, święta i po świętach i powiem Wam szczerze że dawno tak się nie cieszyłam z powrotu do domu 🙂 Jakieś te Święta były nijakie, zero atmosfery, w zasadzie dla mnie dni jak każde inne, a tak chciałam podładować akumulatory a wydaje mi się że jest jeszcze gorzej. A poza tym ta pogoda, pierwszego dnia był tylko śnieg i Paulinka skorzystała, radość ogromna, a potem odwilż, szaro, buro i deszcz 😞

Paulinka została u Dziadków i wraca dopiero 7 stycznia, nawet nie chce pisać jak tęsknie 😞 i oczywiście tutaj też się mega wkurzyłam. Bo akcja była taka..........jakieś dwa tygodnie przed świętami zadzwoniła teściowa że ona wzięła by na kilka dni przed świętami Paulinkę do siebie. Rafał stwierdził że wszystko ok, ale on Paulinki nie zawiezie bo to troszkę za daleko żeby jeździć tam i z powrotem co kilka dni (500 km w jedną stronę). Może nawet nie chodzi o odległość ale o cenę benzyny, sam wyjazd na święta kosztował nas za samą benzynę prawie 600 zł, więc razy dwa robi już mega kwotę. I wtedy teściowa stwierdziła że ona przyjedzie i pojadą autobusem, jest taki nocny to ona da sobie radę. Ja tego osobiście nie widziałam, bo znam Paulinę i ona dłużej niż 5 min w miejscu nie usiedzi no ale ona się uparła że tak zrobi, więc stwierdziłam ok niech już tak będzie. Kilka dni przed tym kiedy miała przyjechać zadzwoniła, że jednak może by lepiej było żeby Paulinka została po świętach - już wtedy wiedziałam że będą problemy. Miała odwieźć ją zaraz po Nowym Roku i o to w święta wpadła na genialny pomysł że jednak nie wrócą autobusem bo to nie będzie wygodnie a że przyjadą 7 stycznia z jej mężem a dopiero wtedy bo on wcześniej nie może. Szkoda tylko że nikt mnie nie zapytał czy mi się taka opcja podoba 😞 Oczywiście mogłam zrobić awanturę ale wtedy wyszło by że jestem egoistką i myślę tylko o sobie. Mam tylko nadzieję że te 1,5 tygodnia minie szybko i że Paulinka nie będzie tęsknić bo ja tęsknie bardzo a jaka cisza w domu, aż smutno 😞

A wiecie co mnie boli najbardziej.........że wszyscy bardzo faworyzują Paulinkę, Weronika jest na drugim miejscu. I powiem Wam że myślałam że to tylko moje odczucie ale pogadałam z Rafałem i on czuje dokładnie to samo. Niby wszystko ok., Weronika fajna, uśmiechnięta ale Paulinka to, to i tamto i tak na okrągło. Ja rozumiem że ona jest starsza, bardziej komunikatywna ale rok temu była dokładnie taka jak Weronika teraz więc w czym jest problem??? W zasadzie całe święta zajmowałam się Weroniką sama, jest mi bardzo, bardzo przykro z tego powodu. Dlaczego teściowa nie zaproponowała że weźmie Weronikę do siebie tylko od razu było że to będzie Paulinka? Nawet z prezentami był taki dziwny klimat, Paulina dostała prezent od teściowej jak tylko przyjechaliśmy, ten dla Weroniki leżał gdzieś rzucony i w rezultacie i tak dostała go Paulina, niby to dla Weroniki ale........ach brak mi słów 😞 i tak ze wszystkim. Oczywiście zabrałam Paulince ten prezent, wytłumaczyłam że to dla Siostry i było wszystko ok. Naprawdę bardzo mi przykro, mam tylko nadzieję że z czasem to się zmieni wcześniej niż Weronika zacznie to odczuwać. Zresztą już ustaliliśmy z Rafałem że jak teściowa przyjedzie z Paulinką to powiemy co nam leży na sercu bo tak być nie może.
Dziewczynki są dwie i oczekuje od wszystkich równego traktowania!!!!!!!!!!!! Chyba nie wymagam zbyt wiele???

A z uczuleniem Weroniki okazało się że to jednak mleko 😞 Już od jakiegoś tygodnia jesteśmy na Bebilonie Pepti i jest o niebo lepiej.
Jutro mamy szczepienie, więc dowiem się ile mój Kochany Klocuszek waży 😉
Cieszę się w sumie że wyjaśniło się w końcu skąd to uczulenie bo jesteśmy bardzo do tyłu z wprowadzaniem nowych pokarmów z racji tego uczulenia, nie mogliśmy wprowadzać nic nowego więc teraz ostro zaczniemy.

Oczywiście wszystkiego nie udało mi się doczytać bo sporo zaległości mi się narobiło ale teraz obiecuję być na bieżąco 🙂
Cieszę się bardzo że u Was święta udane 🙂 🙂 🙂
I wszystkie nowe zdjęcia na agu cudne.

Tedit dla Lenki spóźnione ale jak najbardziej szczere życzenia z okazji ukończenia pół roczku. Ale mamy już dorosłe dzieciaki 😉
no i ja już od dzisiaj trzymam kciuki za egzamin 🙂

Wercia
i jak po wizycie u teściów? Mam nadzieję że teściowa za bardzo nie szalała 😉
i dużo siły dla Ciebie 😘 😘 😘

Darka dla Oskarka również Sto lat 🙂
niech rośnie zdrowo!

Gosiaczek koniecznie daj znać co z Babcią! mam nadzieję że wszystko w porządku.

Emilia powodzenia na badaniu!! i czekamy na wyniki.

Kiniek
po prezentach wnioskuje że w tym roku byłaś bardzo, bardzo grzeczna 🤪 🤪 🤪

McDa oklask dla Ciebie za Wasze podejście......teraz niestety coraz mniej takich ludzi nawet w rodzinie.

Emiliaeem super że udało Ci się wyrwać z domu, każdej z nas się to od czasu do czasu należy.

przepraszam, że nie odniosłam się do każdej z Was ale więcej nie pamiętam 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Lenkę coś ostatnio brzuszek wieczorem boli myślałam ze to przez kaszkę wiec odstawiłam i daje mleko ale to samo hmm już sama nie wiem 🥴

emilia oj pustki dziewczyny pewnie jeszcze odpoczywają po świętach 😉

asiula dobrze że się wyjaśniło od czego to uczulenie, a co do tej teściowej to znam to uczucie u mnie moja babcia faworyzuje córcie mojej siostry bo to pierwsza prawnuczka ale ja mam to gdzieś ważne że moja mama traktuje je na równi 😉 Jutro powinny być wyniki wiec dowiem sie co z babcią.

Dobrej nocy życze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...