Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Milo drepczący przy krzesłach na działce.[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/p1010033wx.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/61/p1010033wx.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Ja cały dzień z Lenką u mamy na podwórku a od 17 na grillu 🙂 u męża w firmie, wróciliśmy po 20 wykąpaliśmy Lenkę i ze 180ml zjadła tylko 100ml bo była taka zmęczona że nie chciało jej się już ciągnąć mleczka 😉

anjaP śliczny awatarek no po prostu bomba 🤪 a piosenkę dodałam do ulubionych jutro jej puszczę 😉

wercia
wszystko fajne oby dobrze służyło 😁

ewa super że udało sie zdjęcie wkleić a Milo słodki 🙂

agapurka2 witaj 🙃 i zaglądaj jak najczęściej 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam wieczorkiem 🙂


gratuluję postępów dzieciaczków , widzę że obniżanie łóżeczek idzie pełną parą 🤪 i pierwsze siniaki są 😜 dziewczynki silne gonią moja Natalkę 🙂

    Maju śliczne buciki 🙂
U nas z nowości to Natalia dala po 20 tej swoje pierwsze 3 kroki 🤪 w ostatniej chwili ja złapałam pod paszki a ona biegła 😮 tak jak w chodziku 😁 gdybym jej nie złapała to by zaryła w dywan 😜. kupiłam wczoraj nocnik i dziś przed kąpielą ją posadziłam , a ona kupkę zrobiła 🤪

    ewa Miłosz uroczy 🙂

      agapurka2 witaj 🙂

Dziewczyny jestem zmęczona duchota straszna, jutro do pracy więc zmykam dobranoc


aaaaaaaaaaaaaa zapomniałam najważniejszego napisać Natalia ma kolczyki 🙂 🙂 była dzielna nie płakała tylko raz przy drugim uszku lekko piskła to ja przytuliłam i sie juz śmiała i papa robiła . mam zdjęcia , ale nie mam siły wklejać innym razem papappa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lozko obnizone 🙂 MOIMI REKOMA 🙂 ja jestem samowystarczalna , maz sie mala zajmowal ,a ja sie za to wzielam i przy okazji sypialnie przmeblowalam 🙂
Kurde ale Wam zazdroszcze tych kupek heheh Zuzia poki co obstukuje nocnik ale troche to zaniedbuje bo zapominam ja sadzac.....poza tym ona cisnie kupke ze 3 razy dziennie, a taka czerwona przy tym i taaaaak steka heheh.
Agapurka Ciebie pamietam z czatu heheh 🙂 czesc czesc 🙂
A Milosz jak juz pewnie stoi 🙂 ale ma oczyska chlopak ,bedzie branie 😁
a Gumimisia juz dawno przerabialismy , Zuzia teraz uwielbia Ani Wyszkoni "Czy ten Pan i Pani" po prostu rzuca wszystko i tanczy i "ala" spiewa z nimi 🙂
no i oficjalnie - raczkuje! doczekalam sie. Oczywiscie najlepiej jej to idzie jak laptopa polozymy na zachete na podlodze albo CIASTKO!!!
boze,dajecie maluchom ciacha? Zuzia wcina herbatniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!!!

U Nas dziś zimno i brzydko
Idziemy w odwiedziny do znajomych ktorzy maja maluszka miesiecznego

Rozbojnik pewnie bedzie wisial na mnie uczepiony jak małpka bo to bedzie "jego pora"
Teraz śpi

U Nas tez lozeczko obnizone na maxa juz - jak bylam w gorach to napisalam sms-a mezowi zeby "len" w koncu obnizyl


emilia1
- gratulujemy postępów i My rowniez czekamy na foto z kolczykami
u Nas siniaki też juz sa

Gosiaczek
- nie jestes sama, my tez nie mamy jeszcze nocnika ale planuje kupic, jestem tylko ciekawa ile Patryk na nim wysiedzi....

MajaCh
- zdrowka dla Zuzi
gratulujemy raczkowania
my dajemy ciastka - herbatniki, biszkopty itp
i najlepiej byc samowystarczalnym, ja sie "wygodnicka" przy mezu zrobilam bo wczesniej bylam samodzielniejsza a teraz - a chlop jest
to pomoze, ale co sie naprosze to tylko ja wiem.... 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

U mnie pada i pochmurno 🤢 Lenka śpi już 1h20min. no ale pewnie przez ta pogodę ja właśnie skończyłam prasować jej trochę sie tego uzbierało 😮

Maja zdrówka dla Zuzi no i gratuluję raczkowania 😜 ja też sama obniżyłam łóżeczko do tego środkowego poziomu ale niewygodnie 🤢 lepiej jak dwie osoby to robią dlatego najniższy poziom już z mężem 😁 trzeba jakoś odreagować tą posępną pogodę 😉

wercia u mnie pogoda taka sama a my dzisiaj na jakieś zakupy i nie mam tu na myśli spożywki tylko ciuchy 🤪

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kochaniutkie! 😘

Męczy mnie napięcie przedmiesiączkowe 😞 I ledwie wyrabiam 😞 Jest gorzej niż przed ciążą, taka burza hormonalna,że ryczeć się chce z byle powodu...
A jeszcze i pogoda się popsuła,a szkoda ☺️
Olek był wczoraj tak marudny,że najchętniej to z rąk by nie schodził 🙂 Poza tym załapał manię oglądania gazet i obcałowuje każdą dzidzię w niej 😁

Gosiaczek my też nie mamy nocnika 🙂 Ale chyba kupię,bo takie kupska spawa,że przewijać Go aż ciężko 😮 A mój mąż stwierdził,że nauczy Go sam sikać po męsku 🙃 Pod drzewkiem 😁 😉

Emiluś jak sobie dajesz radę z zaklimatyzowaniem w pracy? 🙂 Zorganizowałaś się już? 🙂
I pokaż Natalkę w kolczykach, daj trochę radochy oczom 😉

Ewa a ile Miłoszek ma już ząbków 🙂 I jak sztywno się trzyma 🙂 Mój Mały kołysze się jeszcze mocno na nóżkach, a stawia je jak Suchy z Toy Story 🤪 😉

MajaCh zdrówka dla Chorobździeli 🙂 I siły dla Ciebie przy ,,obtańcowywaniu" ich ☺️ 🙂

Agapurka fajnie,że do nas dołączyłaś 🙂 Ffifi to naprawdę śliczny chłopczyk 🙂
Pisz jak najczęściej, mało zostało nas matek z Chłopcami ☺️

No i na koniec obejrzyjcie to!!! Ja byłam załamana po obejrzeniu!
http://kwejk.pl/obrazek/1155197?fb_comment_id=fbc_10151695813020333_32579008_10151700013085333#fb0b0a59554866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek - w takim razie udanych zakupów życzę!!!
I ja musze sie zmobilizowac i ruszyc w koncu chociazby do szmatex-u po jakies ciuszki dla siebie
Juz nawet wiem jak to sie skonczy pewnie - zas kupa ciuchow dla Malego a dla mnie braknie czasu i sił bo szmatex u mnie jest ogromny

emialiaeem
- oj bidulo, ja w trakcie okresu jestem ale to co przezywam przed to masakra
dostalam nawet kiedys od gina tabletki na napiecie przedmiesiaczkowe ale to taka lipa - ziolowe sa ze nic nie pomogly

obejrzalam film - ta kobieta jest choraaaaaaaaaaaaaa, biedne dziecko 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi ale ja tego filmiku nie obejrze, mam duzo do myslenia i tak.....wczoraj spotkalam sie z kolezanka,ktora przyjechala z Czech z maluchem na 2 tyg i razeb mialysmy brzuszki w pracy, poszlysmy na kawe i w drodze powrotnej slupek metalowy sie na malego przewrocil..nic mu nie jest ale na przeswietlenie nie pojechala, a w glowe dostal, pizdy nad okiem nie ma poniewaz poporosilam o lod wlasciciela kawiarni, wogole to ich wina itd, bo nie przestrzegaja zasad health and safety ale kolezanka sie nie chciala sie awanturowac blablabla ....gdyby to byla Zuzia bym ich rozniosla...i ciagle mysle o tym jak becka dostal. To okropne,ze ona to zlala.
A na zakupki tez chetnie bym sie wybrala.W nastepnym tyg, jak siostra juz bedzie, licze na to ,ze szwagier pomoze mi z mala,bo moj stary to nastawiony na % jak oni przyjada,zeby sie nie zdziwil..... 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa najgorzej,że to dziecko mimo wszystko idzie i się tuli! Przecież żal sam serce rozrywa!!! Kopać nogą, bić ręką po główce??? To przechodzi ludzkie pojęcie!!!
Ile trzeba nosić w sobie nienawiści,żeby tylko tyle z siebie wykrzesać???
A starsze dzieci stoją i to obserwują!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Lenka wykończona padła o 19.40 a ja czekam na męża, posprzątałam w szafie małej ale nie wiedziałam od czego zacząć 😮 taki bałagan się wkradł ☺️ a mąż posprzątał całe mieszkanko 🙂

Zakupy udane tzn. Lence nakupowałam ciuchów w H&M i KappAhli, buciki takie szmaciane balerinki i dwie czapeczki 🙃 a sobie nic 🤢

pokazałam film mężowi no nie mógł uwierzyć trzeba być bez serca żeby tak bić i patrzeć jak płacze kurcze cały czas mam ten film przed oczami 🥴

a i raczkujemy już całkiem dobrze 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam wieczorkiem 🙂


emiliaeem ja tez tego filmiku nie obejrzę, wystarcza mi wasze komentarze i już mi się płakać chce 😞 A w pracy jest ok , nawet nie sadziłam że tak szybko się zaklimatyzuje. zawdzięczam to teściowej , bo naprawdę mam z nią dobrze i wiem ,że Natalia zadowolona 😉


gosiaczek to super ,że zakupy sie udały . Ja 😁szukam sandałków dla małej. A od wczoraj robię porządki w szafie, znów pełno za małych rajstopek , bodziaków


Maja Natalia je ciastka , ciasta uwielbia na bitej śmietanie i lody pożera 😉 😉 Zdrówka dla Zuzi 😘 😘


wercia ja tez tylko piorę i ściągam i następne rozwieszam 😁 😁teraz jak Natalia je chrupki to cała umorusana, a uwielbia flipsy o smaku toffi lub czekoladowe 😉 Oczywiście ręce wyciera w ubranie 😮


McDa i jak ci idzie usypianie Paulinki 😉


Natalia juz spi jak znajdę kabel USB od tel to wgram zdjęcie z kolczykami. Natalia teraz taka ruchliwa ,ze nie da zrobić sobie fotki . Udało mi się jedynie telefonem jak siedziała w wózku i jadła chrupki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas c.d. jeczydupki zasmarkanej.... 😞 ale spala troszke w dzien mam nadzieje,ze noc bedzie lepsza niz wczorajsza....Zuzia za to uwielbia paluszki juniorki 🙂! ojj zmeczona jestem,ale mimo jej chorobska ubralam ja i siedzialysmuy w ogrodku z pol godziny, sloneczko dogrzewalo ptaszkow tyyyle,ze mysle,ze dzdzwonicy nie znajde w najblizszym czasie 🙂
Emilia fajnie,ze sie zaklimatyzowalas 🙂 bardzo fajnie 🙂 i ja ez odpuscilam sobie filmik...ja jak sie zloszcze to przeklinam pod nosem ale nie przy malej poki co. Wogole pogoda boska a ja mam piasek w oczach .
kurcze chyba wezme nocnik do Pl i bede trenowac mala razem z moja mama, w koncu ona ma 4ke dzieci i jakos nas nauczyla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...