Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kiniu zgadzam sie z Toba w zupelnosci z tymi slodyczami.Wiesz moja starsza córka wlasciwie nie je slodyczy wcale,a tez jak byla malenka sprobowala ociupinke czeko.. dobra ale juz cicho sza o tym 😉Nie mam zamiaru tu z nikim sie sprzeczac bo to juz nie przyjemnosc pisac na forum byla by.
A nie o to przeciez chodzi,tylko o wsparcie w wielu sprawach i porady.
Dowiedzialas sie co u Darki juz i jej synusia?Daj nam znac koniecznie 😘
Ciekawe jak udaly sie chrzciny Gosiaczkowi 🙂
Emilia juz usunelam "zdjecia powod sporów" 🙃 🙃Nie bedza juz nikogo draznic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć Kochane

Jejku ale naskrobałyście 😮

My już po chrzcinach 😆 Pogodę mieliśmy rewelacyjną piękne słońce 😎 Lenka była bardzo grzeczna w kościele trochę spała a trochę oglądała ściany 😜 ale nie płakała nawet jak ksiądz polewał ją wodą święconą 😉 Imprezka w lokalu od 14 do 20, było jak zwykle za dużo jedzenia bo nie dość że każdy z gości dostał trochę ciasta to jeszcze na koniec wszystko rozdzieliłam pomiędzy rodziców i nas (jej teraz przez 3 dni nie muszę gotować 🙃 ) A i tort był bardzo pyszny 🙃 Ja oczywiście prawie nic nie jadłam no ale ja mam tak zawsze dopiero na drugi dzień myśli się o tych pysznościach i nie mam pojęcia dlaczego ale nogi cholernie mnie bolą. Zdjęcia napewno umieszczę wiec zapraszam na agugu 😜

wercia82 mi od jakichś 3 tygodni strasznie wypadają i muszę zacząć działać bo będzie mi łyso ☺️

Kiniek witajcie z powrotem 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek super,ze chrziny odane 🙂
Ramonka hehehhehe przynajmniej u nas sie cos dzieje, widac u nich nudno,ze nas sledza 😁
Dziecko spi,maz prawie, ide i ja 😁
Kolorowych i zdrowka niech sie przez noc odbudowuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tu moja Lenka 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/dsc0101es.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8610/dsc0101es.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

z rodzicami i chrzestnymi

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/dsc0117so.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/4994/dsc0117so.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a reszta na agugu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu cóż za kreacja -super! 🙂 Lencia normalnie jak z wybiegu 😉

My już na nogach(od 5 w sumie-położyłam się o 4), młody się przestawił w szpitalu przez te nocne karmienia .... 🤨 musiałam znów wstawać w nocy ehh a tak było miło, no trudno,mam tylko nadzieję,że znów nauczy się, w miarę szybko, przesypiać tak ładnie nocki. Ze mnie ledwo stresy operacyjne zeszły, a mi już córa dowaliła taką gehenne, pół nocy z nią dziś siedziałam ;/ wzieła mnie na przetrzymanie ze swoim angielskim, nie chciała mi się uczyć cały dzień tylko się wygłupiałą, uśmieszki, zabawy, udawanie, wyszło szydło z wora jak ona się uczyła i jej nie odpuściłam - kurde choć ten raz, ale wymęczona teraz jestem,młoda też, ale chciałam by odczuła choć ten jeden raz na własnej skórze konsekwencje, oby tylko to coś dało, bo na drugi taki krok się nie zdobędę 🤢 jestem padnięta, a nie umiem spać w dzień , do tego moje kochanie ma jutro urodziny i mam dziś trochę na głowie,tort miałam robić jakiś widowiskowy, ale nie wiem czy podołam wyzwaniu w tym roku ....ehh zupełnie nie tak to wyszło 😞

A co do Darki dziś miała mieć wypis więc pewno zaglądnie z wieczorka, wczoraj chyba za późno jej napisałam bo nie odpisała ...także czekamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć laseczki 🙂


Szyja nie mogę ruszać 😮 złe spałam czy co 🤨 Ale dziś z rana zimno brrrrrrrrrr , niech ta jesień i zima szybko się skończą 😉Moja niuńka dostała wczoraj w prezencie bujawkę taka co sama buja rewelacja 🤪 nogi mi w końcu odpoczną 😉 , a siedzi w niej jak dama , a taka powaga że szok 😁 zero uśmiechu , nie wie co się dzieje 😁


Gosiaczek super że chrzciny się udały zdjęcia boskie a na agu zaraz wejdę 🙂



    to co już wszystkie dzieciaczki święte ??? czy jeszcze nie, coś mi się obiło o uszy ,że któraś na Boże Narodzenie będzie chrzcić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kiniek ja też jestem przeciwna dawaniu słodyczy i chipsów, jak rodziłam syna to moze tego wszystkiego jeszcze nie było ,aż tyle , ale i tak moi rodzice i teście dawali lizaki i to takie duże serduszka 🤪 itp , mówisz że rosół dopiero po roku , a jak jak dobrze pamiętam to teściowa dość prędko gotowała mojemu małemu na rosole z gołębia bo to niby najzdrowsze 😜, a mnie wyzywała ,że gotuję na wodzie no i posolone musiało być no a jak przecież jałowego to mogę ja sobie zjeść a nie jej pierwszy wnuk 🤪 Teraz jestem już doświadczoną mama i mam córeczkę więc nie będę chciała,żeby w otyłość wpadła , a wiadomo w tych czasach o to nie trudno 🙂 Tylko już sobie wyobrażam jak mała skończy np rok i babcie przyjdą z chipsami czy jakimś wielkim lizakiem 🤪 i dadzą to małej 🤔 i ich odpowiedz no przecież od czasu do czasu to nic się nie stanie 🙃 Nie wiem jak to będzie chyba się wszyscy na mnie obrażą,chociaż już mówię ,że takie rzeczy to tylko ja będę mogła kupować i dawać do posmakowania od czasu do czasu , ale moim się nie przepowie , maja swoje zdanie i tyle 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam

Jej wstałam taka zmęczona jak kiedyś po imprezach nocnych a ta przecież skończyła się o 20 🤢
A Lenka wczoraj po powrocie do domu zamiast spać to ona uśmieszki, piski i pogaduchy, kurcze no myślałam że nie zaśnie ale w końcu o 22 padła 😜

emilia ładna huśtawka, no ale czy córeczka zadowolona bo minka bardzo skupiona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry Dzień!!!

Pogoda u mnie piękna chociaż zimno. Weekend minął w miłym towarzystwie, zwłaszcza
wczoraj przyszedł chrzestny Patryka z żonką - naopychałam się słodkościami - w tym
lodami Tiramisu i dzisiaj czuję się ciężko

ania_1988
- niestety musielibyśmy czekać na rehabilitację z funduszu no
a czas też odgrywa swoją rolę bo w końcu dzieciaczki rosną...

Ja na razie się boję podawać małego innego jedzenia niż mleko, zwłaszcza że słyszeliśmy
że u wcześniaków stosuje się wiek korygowany = czyli u Nas miesiąc do tyłu


Gosiaczek - super, że chrzciny się udały.
Pięknie wyglądaliście
Ja wczoraj oglądałam fotki, bidactwo nasze widać po Nim że wieczorem już zmęczony był...

Kiniek
- trzymaj się, dasz radę

emilia
- no powaga na huśtawce 🙂 ważne że się podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
proszę takie rzeczy zamieszczać w osobnym dziale "kupię - sprzedam - zamienię".
Proponuję założyć taki wątek w dyskusji ogólnej. Tak to było rozwiązywane na Brzuszku.
Myślę, że coś takiego będzie pomocne nie tylko wewnątrz wątku Lipcóweczek ale i innym mamom.

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

My już po spacerku, piękna pogoda. Bardzo ciepło.

ramonka dziękuję za sugestię. Chcę jednak ugotować zupkę z ziemniaka + marchew z łyżeczką oliwy z oliwek (to mój przepis emilia). Tak zalecił nam lekarz i Kinia też tak robiła 🙂 A jak nie posmakuję to spróbuję coś innego.

emiliaeem za Ciebie też się Kochana wybawiłam 🙂

emilia bujaczek, super sprawa. Też mamy. Czasami pomocny jak np. odkurzam 🙂

gosiaczek ślicznie wyglądałyście, jak Księżniczki 🙂 Lenka będzie ślicznotką - po mamusi. (p.s. widzę, że też Lennka Zuzanna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was ,
Gosiaczek piękne zdjęcia z chrzcin i już jesteś spokojna, że wszystko się super udało prawda?
U nas piękna pogoda a ja siedzę cały dzień w domu bo starsza córka coś wczoraj "podupadła" (gorączka) więc na dwór nawet z małą nie mogę wyjść. a jak siedzę w domu to cały czas myślę o żarciu 😞( ciągle bym coś jadła,Nie wiem czy zbieram zapasy na nadchodzącą zime 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczyny!
Emilia hustawka jest super,ja jak bym miala wiecej miejsca w domu to tez bym moze taka kupila 🙂Ale niestety my juz teraz sie nie miescimy ze wszystkim 😞Emilia jesli chodzi o zupki to moja starsza córa tez miala zupki gotowane na gołabkach 🙂A to z racji tego ze tesc choduje golebie i wybieral dla wnusi mlodziutkie i na rosolek szly 🙂
Tedit czy to co napisałas to cały przepis na ta zupke 🙂Daj oczywiscie znac na forum jak juz ugotujesz i jak Lence smakowała 😁
Kinia z Ciebie to naprawde twarda sztuka,ale to juz kiedys pisałam ze masz duzo sily w sobie 🙂
Gosiaczek chrzciny widze bardzo sie udały,Mala byla pieknie ubrana,Ty zreszta tez niczego sobie 🙂
No nic uciekam bo Blanka marudzi,chce na dwór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao 😁 a my wstalysmy po 10.30!!!!!!!!!!!!!!!! NIE MOGLAM UWIERZYC. 🙂
Emilia, Natalia to tak gleboko przezyla dlatego taka powaga hehehe,
Wercia ja tez niedawno podjadalam lody ale ja kocham smietankowe 🙂
Admin 😁 tak trzymac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kobietki! 🙂

U nas też dzionek piękny, wybieramy się na spacerek 🙃

Gosiaczekpiękne fotki, a Tatuś jaki dumny z córy 😉

Dzisiaj kupiliśmy Olkowi kombinezon 🙂 W pięknym niebieskim kolorze, dopasowany do oczek 😉

Monia ja niczym się nie zabezpieczam ☺️ Do prochów jestem uprzedzona, prezerwatyw nie toleruję... Zresztą moje potrzeby seksualne na obecnym etapie są tak małe,że kontrolujemy sytuację.Tak jak było od początku 😉

Syn natrokolił w papmersa, więc zmykam Go ogarnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki kochane za miłe komentarze, ja już cieszę się że mamy to za sobą 😁

U nas też piękna pogoda znaczy się słoneczko ale zimno 😉 Na spacerku byłyśmy w południe bo najcieplej 🙃

Lenka dzisiaj zrobiła już trzy kupki no i nie wiem co o tym myśleć bo zawsze robiła tylko jedną 😮

monia ja biorę pigułki anty. bo boje się tak bez zabezpieczenia, narazie Lenka mi wystarczy 😜

Jutro mamy wizytę pielęgniarki środowiskowej która zobaczy czy z małą wszystko dobrze no i porozmawiam z nią o tym ulewaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia my teraz używamy tylko prezerwatyw bo karmię piersią a jakoś nie ufam że te tabletki które niby mozna brać nie szkodzą dziecku, wolę zrezygnować teraz z jakiejkolwiek chemii... no i kiedyś jak używałam tego krążka, o którym już pisałam to jak zdecydowaliśmy że trzeba zacząć starać się o dzidziusia po zaprzestaniu z krążkiem przez 3 m-ce stosowaliśmy prezerwatywy żebym oczyściła się całkowicie z tych hormonów 🙂 i wpadki nie było....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...