Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Aaa jeszcze miałam pytać o kojce/łóżeczka turystyczne?
Da się 2 w 1 ?
Możecie coś nam polecić?
Bo pomału nastaje czas, że boję się Maciejki spuścić z oka gdy ma wolną przestrzeń
no i na wyjazdy się przyda 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po spacerku, żołądki napełnic i spowrotem na dworek 😁 😁 😁 😁 na szczęście koło domku mam fajny, spokojny teren to nie muszę chodzic nigdzie daleko 😜 😜 😜 😜 😜 😜 Dupka za ciężka żeby tak cały czas w pionie ja trzymać 🙃 🙃 🙃
Mam nadzieję Laseczki, że macie racje z tymi wczesniakami, bo ja naprawdę zaczynam się martwiĆ. 🥴
siehankowa jak lubisz takie długie spacery to zapraszam w moje okolice 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 po usg bardzo dobrze, nie musimy zakladac drugiej pieluszki, mamy przy przebieraniu masowac nozki robiac nimi koleczka 😉 😉 pan byl srednio mily ktory Lilke badal wiec moja kochana coreczka zasikala mu cala lezanke 😁 😁potop tam zrobila 😉

u nas pogoda piekna wiec Lilka znowu caly dzien na dworku spi, budzi sie na butle i zanim skonczy jesc juz spi 🙂 nawet jak na zakupy poszlysmy to nawet na chwilke sie nie obudzila 🤪

a ja od dzisiaj jestem na diecie, najwyzszy czas zaczac pozbywac sie nadbagazu 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek ja w ciazy i podczas karmienia nie moglam doczekac sie az bede mogla znowu przejsc na diete...ciekawe na jak dlugo mi starczy zapalu 😉 😉 😉 przed ciaza udalo mi sie wytrwac ( oczywiscie z chwilami, czasami dluzszymi slabosci) ponad rok...
a z tego co mi sie wydaje to bioderka powinno sie kazdemu dziecku sprawdzac, ale niech moze inne mamy sie wypowiedza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mapa napisał(a):
Aaa jeszcze miałam pytać o kojce/łóżeczka turystyczne?
Da się 2 w 1 ?
Możecie coś nam polecić?
Bo pomału nastaje czas, że boję się Maciejki spuścić z oka gdy ma wolną przestrzeń
no i na wyjazdy się przyda 🙃
O matko i jeszcze Maciejka o nim mówisz 😉 😉 😉

Mapa ja będę kupowac takie kojec/łóżeczko.
Przy Majce miałam podobny, ale niestety poszedł w świat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny powiedzcie mi czy ktoras z was uslyszala od pediatry ze dziecko za duzo przybralo na wadze? jezeli tak to ile i co robilyscie ?
moj w ciagu miesiaca przybral 1kg i to duzo jest kazali mu ograniczyc jedzenie ale jak skoro jeszcze niedawno mialam mu dawac mimo ze nie wolala bo duzo stracil na wadze w szpitalu
POMOCY nie wiem czy tp duzo i czy to od tego boli go brzuszek
je okolo 100 ml co 2 godziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
iza1313 mi sie wydaje ze wszystko jest ok. dziecko powinno tyc 200-300 gram tyg, moja w dwa tyg przybrala pol kilo i pediatra powiedziala ze bardzo ladnie 🤔poza tym kazde dziecko inaczej nabiera cialka i ja nie odchudzalabym miesiecznego maluszka 😮 😮 moja je mm 120 czasem 150 co trzy godziny w ciagu dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
mamusie czy po mm dzidzia tez moze miec skaze bialkowa 🥴 🥴 🥴 ☺️ Oliwce od wczoraj po kazdym jedzonku wyskakuja jakies krostki na twarzy 😠
Aniołek może mieć skazę białkową po mm. Dlatego są specjalne mm dla dzieci mających ową skazę. Ale krostki na buźce to jeszcze nie jest objaw wskazujacy na skazę. Moze to być zwykłe uczulenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Moniczek a możesz wkleić link jak to z Ziaji wygląda bo szukam na Allegro i nie mogę odszukać
Ja już posprzątałam ,powiesiłam 2prania, byłam z Tosią na zakupach. Teraz Tosia się wietrzy u nas przepiękna pogoda


proszę : http://www.okazje.info.pl/okazja/zdrowie-i-uroda/ziaja-seria-ziajka-maslo-do-ciala-ujedrniajace-po-porodzie.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi jeszcze zostało 3 kg do zrzucenia, ale chodze jeszcze w dresach, albo zakładam leginsy, bo w spodnie sie nie mieszcze te co lubie. Niestety troszke brzuszka zostało... trzeba sie brać za ćwiczenia. Chyba tez sobie kupie tą ziajkę.

Paninaka to fajnie, że wszystko dobrze tylko ćwiczenia ciekawe jak jutro u nas bedzie. Mąż wziął wolne pojedziemy razem.

A moja mała tak gaworzy fajnie jak się do niej mówi, to odpowiada... 🤪 🤪 🤪
i się śmieje, szkoda tylko, że nie w głos, ale może juz niedługo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza mi lekarz powiedziała że mała za dużo przybrała, jak wychodziłyśmy waga 3200 a po miesiącu 4800 ale ja karmię cycusiem 😉 i nic nie robię. Zobaczę ile przybierze na kolejnej wizycie którą mamy 5.10 i tego dnia też szczepienie jest.
My na bioderka jedziemy 4.10 prywatnie bo państwowo to termin na 15.11 😮 😠
Tosia pospał jeszcze godzinkę na dworze i niestety był już 1atak kolki i cały czas marudzi...... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...