Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kornelka7 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Ja to nigdy nie miałam do czynienia z małymi zwierzaczkami- a wszystko co małe to bym zagłaskała.
Nawet z Szymonem ledwo się hamowałam, jak go brałam na ręce to mówiłam, poczekaj jak podrośniesz to Cię tak wyściskam 😁 😁

No i ja czekam aż Ryś podrośnie żeby go wyściskac bo taki malutki jeszcze a ja tyle mam siły 🙂

My też bo oni będą silniejsi 🙂 ale co tam 🙂 Ja się doczekac nie mogę kiedy Ryś sam rączki będzie wyciągał żeby się przytulic 🙂 🙂
Oj biedne te nasze chłopaki będą 🙂


Trzeba będzie korzystać z tego przytulania, bo potem będzie tylko mamo weź przestań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Paninka, trzymaj się..dasz radę, niestety, wiele zwierząt ginie pod kołami......... my kilka lat temu zbieraliśmy z drogi naszą sukę wraz ze szczeniaczkami bo była szczenna....wiem co czujesz....... przykro mi 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Pati, a że tak spytam to ile sztuk ma gościu na tą chwilę?


pisał,że 4 i może mi zarezerwować w innym sklepie mają 3, 😞 Podobno dyustrybutor koło lutego marca robi im co rok dostawę 😞 Napisałam jeszcze w kilka miejsc i działam w temacie bo chciałabym, aby dobrze wyszło 🙂 Nie chcę Was zawieść 😞
Paninka bardzo mi przykro z powodu zwierzątka...
Marta jak coś będe konkretnie wiedziała napiszę 🙂

Ja właśnie wstałam ściągnęłam poczte, ale póki co nie mam info od gościa więc czekam dalejk. Jo aneczka ja od razu pisałam do nich,że dla moich koleżanek chce krokodyle i wysyłka w inne miejsce więc chyba nic nie myslał, bo konkretnie wiedziała op co chodzi....
Mam nadzieję,że skombinuje te szyuki bo nie wiem jak ja pogodzę te 4 sztuki na tyle chętnych 😞
Ja pieknie przespana kolejna noc miałam Nadi o 5 dopiero się zbudziła 🙂
Teraz spadam ogarnąc chotke i zająć się Nadi jak będę miała info o krokodylach to dam znać 🙂
a wiem,że duzo z Was zastanawialo sie bnad owocami Jablkiem Andy z Tiny lowe...jeżeli jest was sporo to spokojnie mogę spróbować Wam cos ponegocjować, co prawda ja już zamówiłam bananka i jabłko ,ale jeszcze ich nie mam ...ale Wam jak coś mogę ponegocjować 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂

Pati
ale z Ciebie sprytna babeczka 🤪 🤪 Czekam w kolejce żeby Ci zaklaskać 😉
Paninka przykro mi z powodu twojej kotki, dla zwierzaków musi to być straszna śmierć. 🥴

Ja się tylko przywitam i zabieram się za chatkę. Czeka mnie pranie, prasowanie, małe sprzątanko i na końcu obiad. Szymek jak na razie grzecznie leży w swoim łóżeczku i guga sam do siebie a Kuba ogląda bajki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inez spóźnione ale szczere życzenia dla Tymka 100 latek i dużo zdrówka
i mamusi też - zdrowiejcie szybko 🙂
Mapa moja Tosia płacze z łzami
lydzia jaki Szymek fajny na zdjęciu i jak sie super trzyma na brzuszku a i jaki elegancik na chrzcie hoho
Anya ja też wczoraj dostałam buty z allegro nie w tym rozmiarze co zamawiałam ale zadzwoniłam i przysłali mi formularz reklamacji mam odesłać i przyślą mi prawidłowo - musisz reklamować
oj Madzia to trzymam kciuki żeby szybko było po wszystkim i żebyście mogli szybciutko do domku wrócic a Szymusiowi mało bólu
Milium Wituś jaki mikołajkowy 🤪
Marta trzymaj się - a dowody u nas minimum trzy tygodnie czekałam dla dzieci
śliczne panienki w awatarku 🙂
Pati nasza negocjatorko masz oklaska (jak kolejka się zmniejszy:woohoo 🙂
Paninka przykro mi z powodu kotka

A ja zażyczyłam sobie na 40 urodziny kotka bo mi strasznie brakuje mojego (musiałam oddać jak sie urodził Bart bo mój mąż nie wyobrażal sobie wspólnego bytowania kota z małym dzieckiem :angry 🙂 a tak Tośka będzie miała 3 a Bart 5 lat i nie wymiga się hihi
a teraz czeka mnie przebieranko bo wieeelka kupa poszła 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hmmm ja jednak mimo czasu oczekiwania zdecyduję na dowody. Jedno i drugie przyjdzie mi tuż przed świętami,
a zdecydowałam, że mimo całej sytuacji nie zorganizuję dzieciom świąt na walizkach. Pozatym do UM mam 5km,
a do biura paszportowego 50km.

Pozatym też w przyszłym roku zamierzam zrobić dzieciom brytyjskie paszporty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.
Od 5 na nogach,Norbert nie wie czego chce ale napewno chce krzyczec.Nie placze tylko krzyczy.To okazanie zdenerwowania czy tylko doskonali umiejetnosc?
Proboszcz stwierdzil ze nie ochrzci dziecka w swieta bo nie mamy koscielnego.Musze sie wkoncu wybrac bo rece opadaja 😠
i sala,dwa dni temu dzwonimy zaklepac wszystko fajnie jest wolna,umowilismy sie na konkretna godzine.A wczoraj M chcial potwierdzic spotkanie,dzwoni a baba mowi ze sala juz zajeta jest 😠
Musze jakas kawe wypic i sie rozpedzic zeby zaczac dzien.Ale najpierw poczytam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Marta współczóję 😞 trzymaj się 😘 pamętaj że jak na święta nie będzie męża to masz jeszcze NAS 🙃 🙃
Andzelika ja się napiję kawki 🙂 ostanio kupiłam taką pyszną late machiato czy jakoś tak ☺️
moniczek dzwoniłam dziś do babki i z bólem serca powiedziała że wyśle ale nie wiem z czego problem robiła skoro zapłaciłam 🤢
Pati jakby faktycznie tych krokodyli było mniej niż chętnych to ja mogę odstąpić bo zapomniałam że oprócz muzycznego ogrodu zamówiłam jeszcze konika morskiego więc myśle że jak Misiek dostanie "tylko" to to nie będzie na mame zły 😁 😁
mały śpi więc uciekam pić kawkę z mamą bo dziś nie poszła do pracy 😁
siehankowa czekamy na wieści o wynikach.
do później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta bardzo mi przykro... Trzymaj się.
Paninka wspólczuję straty kotka...
Moniczek, Diviana śliczne świąteczne fotki 🙂
Hania płacze łezkami - zresztą ona bardzo żałosnym dzieckiem jest. Jak coś jest nie po jej mysli to strasznie ubolewa 🙂
No i nie przywitałam się: Dzień dobry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...