Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
kalina wczoraj zasnela o 23 (od 19.30),a to byl dopiero 1 dzień 🤢 dzisiaj musze zrobic dluzsze przerwy zanim do niej wejde wg "usnij wreszcie". jak ja to zniose.... 🤢 🤢 🤢 🤢
A za chwile ide do dentysty 🤢 mam dziurke w jedynce i nie hce brac znieczulenia (chociaz stomatolog mi mowila ze to nie ma wplywu na mala-a ja i tak sie boje). Sciagne sobie mleko przed wyjsciem, a jak wroce to znowu sciagne i wyleje.
dziewczyny co to moze byc - Kalinka od soboty ma drobna kaszke na buzi, nie jest to czerwone,tylko skorka taka chropowata jak sie dotknie i w glówce ma pełno takich małych czerwonych krostek.zauwazylam to dopiero w niedziele wieczorem i nie wiem czy to od jakiegos jedzenia, czy od szamponu 9bo dopiero od kilku dni myje jej szamponem glowke). Którys dzieciaczek ma jeszcze krostki na buźce?

mój mały a to samo i to na całym ciele 🤢 dziś kupiłam wapno i mam nadzieję, ze pomoże...


Kasia a jakie masz to wapno? B ja nie wiem czy Francuzy tez to stosuja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
meliska napisał(a):
Ja też czasami herbatkę koperkową daję... na początku potrafiła duszkiem wypić 60 ml, a ostatnio bunt i za nic przez gardło nie chciała jej przejść 😜
A mleko ostatnio kupiłam Gerber i tu kierowałam się ceną ☺️, bo poprzednio miałam Enfamil, ale może z 5 butli zrobiłam i puszka do wywalenia była 😠 U nas mleczko tylko w razie "W"

ja też kupiłam Gerber w razie "W" i jak nas grypa żołądkowa przycisnęła to było jak znalazł. Małej nic po Gerberze nie było więc mogę polecić mimo ze najtańsze 😉 Julka uczulona była na Bebiko co dziecko to inaczej a próbować trzeba.

ja miałam mleko:
Bebiko-dobre nic po nim małemu nie było, tylko drogie... 🤢
Gerber- tanie! w aptece kupiłam za 9 zł i też spisało się dobrze 🙂
NAN- i tu niestety mleko moim zdaniem do du** wiele osób mnie ostrzegało, że nie mam kupować, bo uczula... no i teraz mały jest cały w kropkach...;/
no ale wiadomo każde dziecko inne 🙂

Kasiu chyba Bebilon bo Bebiko raczej do tańszych należy.mówisz Gerber 9 zł w aptece? ja zapłaciłam 13 w Auchan 😮 musze zapytać...a Julka była na Nan Ha i pasowało.Bebilon też. dlatego jak dla mnie powinni robić też mniejsze opakowania.takie np po 200gram.człowiek czasami potrzebuje na kilka porcji a to albo dziecko się uczula albo miną 3 tyg i do wyrzucenia.z mleka w proszku można robić desery więc zanim wyrzucicie to zapytajcie wujka Googla czy czegoś nie wie na ten temat 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiunia w takim razie umowimy sie gdzies w centrum. Zobacze czy ja auta nie zostawie na Błoniu i nie skorzystam z autobusu bo dawno nie jezdziłam samochodem a Bydgoszcz jest paskudna pod tym kątem. No i gdzie zaparkowac w centrum? 😮
Co do wysypek nie pomogę bo Weronika ma czyściutką buzke nawet polozna stwierdziła ze to się bardzo zadko zdarza. Nic tylko się cieszyć i trzymać kciuki żeby tak zostało 🙂
Czekam na wieści po wizycie Eligiusza, mam nadzieję że wszystko bedzie w porządku 😘
Wiecie co? Zamówiłam na allegro uzywane bodziaki bo mała rośnie w takim tempie że co drugi ciuszek z komody który próbuję założyc okazuje się za krótki 😁 No i byłyśmy dziś na poczcie odebrać paczkę i szook. Ciuszki w super stanie, na allegro zlicytowałam zestaw 8 sztuk za......8zł a babka dodała jeszcze jednego bodziaka i spodenki 😮 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamusie i Kruszynki!
Kupiłam dzisiaj Bebilon i zobaczę co mu po nim będzie, bo po nanie takie kłopoty jak pisałam wczoraj. Noc dzisiaj tragiczna, kupy brak. Zaliczyłam już wizytę kolejną u pediatry, bo może panikuję, ale to jak mały płacze i się zanosi na kolke nie wygląda tylko na mega wzdęcia prawie po każdym jedzeniu( mimo że juz na cycusiu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
kalina wczoraj zasnela o 23 (od 19.30),a to byl dopiero 1 dzień 🤢 dzisiaj musze zrobic dluzsze przerwy zanim do niej wejde wg "usnij wreszcie". jak ja to zniose.... 🤢 🤢 🤢 🤢
A za chwile ide do dentysty 🤢 mam dziurke w jedynce i nie hce brac znieczulenia (chociaz stomatolog mi mowila ze to nie ma wplywu na mala-a ja i tak sie boje). Sciagne sobie mleko przed wyjsciem, a jak wroce to znowu sciagne i wyleje.
dziewczyny co to moze byc - Kalinka od soboty ma drobna kaszke na buzi, nie jest to czerwone,tylko skorka taka chropowata jak sie dotknie i w glówce ma pełno takich małych czerwonych krostek.zauwazylam to dopiero w niedziele wieczorem i nie wiem czy to od jakiegos jedzenia, czy od szamponu 9bo dopiero od kilku dni myje jej szamponem glowke). Którys dzieciaczek ma jeszcze krostki na buźce?

mój mały a to samo i to na całym ciele 🤢 dziś kupiłam wapno i mam nadzieję, ze pomoże...


Kasia a jakie masz to wapno? B ja nie wiem czy Francuzy tez to stosuja?

wapno zwykle w syropie tylko nie cytrusowe, najlepiej bananowe podobno

a to co piszes Aniqa to ja mialam jak bylam mala i podobno to byla skaza bialkowa 😮 😮 taka szorstka buzia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
kalina wczoraj zasnela o 23 (od 19.30),a to byl dopiero 1 dzień 🤢 dzisiaj musze zrobic dluzsze przerwy zanim do niej wejde wg "usnij wreszcie". jak ja to zniose.... 🤢 🤢 🤢 🤢
A za chwile ide do dentysty 🤢 mam dziurke w jedynce i nie hce brac znieczulenia (chociaz stomatolog mi mowila ze to nie ma wplywu na mala-a ja i tak sie boje). Sciagne sobie mleko przed wyjsciem, a jak wroce to znowu sciagne i wyleje.
dziewczyny co to moze byc - Kalinka od soboty ma drobna kaszke na buzi, nie jest to czerwone,tylko skorka taka chropowata jak sie dotknie i w glówce ma pełno takich małych czerwonych krostek.zauwazylam to dopiero w niedziele wieczorem i nie wiem czy to od jakiegos jedzenia, czy od szamponu 9bo dopiero od kilku dni myje jej szamponem glowke). Którys dzieciaczek ma jeszcze krostki na buźce?

mój mały a to samo i to na całym ciele 🤢 dziś kupiłam wapno i mam nadzieję, ze pomoże...


Kasia a jakie masz to wapno? B ja nie wiem czy Francuzy tez to stosuja?

wapno jest ono bezsmakowe i mały chętnie je pije 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
meliska napisał(a):
Ja też czasami herbatkę koperkową daję... na początku potrafiła duszkiem wypić 60 ml, a ostatnio bunt i za nic przez gardło nie chciała jej przejść 😜
A mleko ostatnio kupiłam Gerber i tu kierowałam się ceną ☺️, bo poprzednio miałam Enfamil, ale może z 5 butli zrobiłam i puszka do wywalenia była 😠 U nas mleczko tylko w razie "W"

ja też kupiłam Gerber w razie "W" i jak nas grypa żołądkowa przycisnęła to było jak znalazł. Małej nic po Gerberze nie było więc mogę polecić mimo ze najtańsze 😉 Julka uczulona była na Bebiko co dziecko to inaczej a próbować trzeba.

ja miałam mleko:
Bebiko-dobre nic po nim małemu nie było, tylko drogie... 🤢
Gerber- tanie! w aptece kupiłam za 9 zł i też spisało się dobrze 🙂
NAN- i tu niestety mleko moim zdaniem do du** wiele osób mnie ostrzegało, że nie mam kupować, bo uczula... no i teraz mały jest cały w kropkach...;/
no ale wiadomo każde dziecko inne 🙂

Kasiu chyba Bebilon bo Bebiko raczej do tańszych należy.mówisz Gerber 9 zł w aptece? ja zapłaciłam 13 w Auchan 😮 musze zapytać...a Julka była na Nan Ha i pasowało.Bebilon też. dlatego jak dla mnie powinni robić też mniejsze opakowania.takie np po 200gram.człowiek czasami potrzebuje na kilka porcji a to albo dziecko się uczula albo miną 3 tyg i do wyrzucenia.z mleka w proszku można robić desery więc zanim wyrzucicie to zapytajcie wujka Googla czy czegoś nie wie na ten temat 😎

tak chodziło mi o Bebilon 🙂 sorki za pomyłkę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
marika321 napisał(a):
a mi już rece opadaja co 15 min taki ryk ...... 😞 i to tak od 16 godziny.......
ja już nie wiem co mu jest ...... 🥴


Hmm...kolka 🤨 🤨 🤨 ???
Pamiętaj Sab Simplex stoi u mnie gotowy do wysyłki 🙂


ja już na Fb dałam Ci adres ..... wysłałam wiadomość....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
NovaM napisał(a):
marika321 napisał(a):
a mi już rece opadaja co 15 min taki ryk ...... 😞 i to tak od 16 godziny.......
ja już nie wiem co mu jest ...... 🥴


Hmm...kolka 🤨 🤨 🤨 ???
Pamiętaj Sab Simplex stoi u mnie gotowy do wysyłki 🙂


ja już na Fb dałam Ci adres ..... wysłałam wiadomość....


Aaaa widzisz... 🤨 🤨 🤨
Nie było u mnie w wiadomościach tylko w "innych" powiadomieniach 🤢
Jutro wysyłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
marika321 napisał(a):
NovaM napisał(a):
marika321 napisał(a):
a mi już rece opadaja co 15 min taki ryk ...... 😞 i to tak od 16 godziny.......
ja już nie wiem co mu jest ...... 🥴


Hmm...kolka 🤨 🤨 🤨 ???
Pamiętaj Sab Simplex stoi u mnie gotowy do wysyłki 🙂



ja już na Fb dałam Ci adres ..... wysłałam wiadomość....


Aaaa widzisz... 🤨 🤨 🤨
Nie było u mnie w wiadomościach tylko w "innych" powiadomieniach 🤢
Jutro wysyłam 😉

😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamusie my byłyśmy na spacerku prawie 2godz Konsti miała na budzi ostatnio chrostki połozna powiedziała ze potówki były czerwone i kazała przemywac krochmalem i nadmanganianem potasu na zmiane to jest w proszku za 5zl fioletowe ale robi sie z przegotowana woda taki różowy kolor bo jest to mocne 3 dni i przeszło 🙂 polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):

dziewczyny co to moze byc - Kalinka od soboty ma drobna kaszke na buzi, nie jest to czerwone,tylko skorka taka chropowata jak sie dotknie i w glówce ma pełno takich małych czerwonych krostek.zauwazylam to dopiero w niedziele wieczorem i nie wiem czy to od jakiegos jedzenia, czy od szamponu 9bo dopiero od kilku dni myje jej szamponem glowke). Którys dzieciaczek ma jeszcze krostki na buźce?


nasz Maciek też to ma. i u nas to prawdopodobnie trądzik niemowlęcy, lekarz to oglądał. a czy jak jest gorąco albo mała się złości i robi się czerwona to to się uwidacznia? a na zimnie blednie? jeśli tak to też masz do czynienia z tym trądzikiem. to nic szkodliwego, nie boli to dzieciaków i zejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
makaron ze szpinakiem już wciągnięty 🤪 zaraz mielony z jażynką 🙂 nadrabiam po grypie,nie?? w końcu 2kg straciłam 😜 nie żebym płakała ale mleko też musi byc konkretne a nie tam jakiś makaron...mam wene twórczą i na deser zrobię ryż ugotowany na mleku z sosem tiramisu 🙂 smakuje jak risotto ze sklepu 🙂 takie gęściutkie i puszniutkie na zimno i na ciepło....ach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
makaron ze szpinakiem już wciągnięty 🤪 zaraz mielony z jażynką 🙂 nadrabiam po grypie,nie?? w końcu 2kg straciłam 😜 nie żebym płakała ale mleko też musi byc konkretne a nie tam jakiś makaron...mam wene twórczą i na deser zrobię ryż ugotowany na mleku z sosem tiramisu 🙂 smakuje jak risotto ze sklepu 🙂 takie gęściutkie i puszniutkie na zimno i na ciepło....ach....


Maz powinien codzennie Cie po nogach calowac!!! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny a jesli o codzienna higienę noska to faktycznie robicie ją codziennie jak nie ma żadnego katarku ???
czy może rzadziej ????? i tylko zakrapiacie czy uzywacie fridy tez do odciagania???


aaaa z tych wczorajszych jazd mojego biednego Misia zapomniałam sie pochwalić wczoraj nam odpadł kikut 🤪 🤪 wiec zaczniemy leżakowanie na brzusiu po prae minut ciekawe co on na to..... 😮

no a ja juz sie boje czy dziś będzie powtórka z wczoraj 🤢 jeśli chodzi o krzyki synka....

agami super ze wizyta udana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
chloe mi też się czasem blokuje forum i nie mogę się zalogować ale zamknięcie strony i jej ponowne otwarcie pomaga
Mała mi przysnęła więc zdążyłam odkurzyc i część podłóg pomyć ale już stęka więc zaraz pobudka i na spacer 🙂
Dziewczyny czy Wy też macie problem z ciuchami? Moje piersi są takie duże że prawie nie mam w czym chodzić, wszystko za ciasne w biuście 😮 🤢

heh, ja chodze nadal w kurtce ciazowej, bo moje plaszcze sprzed ciazy nie dopinaja sie w biuscie!! w koncu mam jakies cycki, haha 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...