Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Wanilia super, ze wszystko dobrze.
Myslisz, ze na wiosne bedziesz zakladac 68? Bo zmoim liliputem raczej 62 bedziemy nosic. 🙂
My już nosimy 62 -długasek rośnie 🙂


ho ho ho My niesmialo 62 zakladamy, 56 spokojnie jeszcze sprawdza sie dobrze.
Widze, ze Yasmine w porownaniu do Weroniki i Kalinki to kurupelek 😜
Ile wasze gwiazdy mierza? Moja 59 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
no my już większość śpiochów zmieniliśmy na 68 😎


o kurczaki!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪
Twoj synek wzrostem wdal sie w tate. A moja corka we mnie chyba 😁

no tata ma 186cm a dziadek 192cm 😁 jak już się urodził to miał 59 ciekawe ile może mieć teraz 🤔 🤔 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
zaległości nadrobię później 🙂

a tymczasem dzisiaj znowu zmiana gipsu, i mamy ustaloną już datę zabiegu z małym, 3 kwietnia, będą mu podcinać mięsień w łydce... a potem gips na 3 tygodnie, a potem jak dobrze pójdzie to szyna na noc 🙂

o rany biedny maluszek ile on musi się nacierpieć 😞 Życzę mu z całego serduszka aby jak najlepiej zniósł zabieg i doszedł szybko do siebie. ucałuj go 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Wanilia super, ze wszystko dobrze.
Myslisz, ze na wiosne bedziesz zakladac 68? Bo zmoim liliputem raczej 62 bedziemy nosic. 🙂

Coq my juz powoli zakłądamy 68... 62 opina sie na Julku, tak że paluszki niedługo chyba dziury zrobią w śpioszkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
zaległości nadrobię później 🙂

a tymczasem dzisiaj znowu zmiana gipsu, i mamy ustaloną już datę zabiegu z małym, 3 kwietnia, będą mu podcinać mięsień w łydce... a potem gips na 3 tygodnie, a potem jak dobrze pójdzie to szyna na noc 🙂

o rany biedny maluszek ile on musi się nacierpieć 😞 Życzę mu z całego serduszka aby jak najlepiej zniósł zabieg i doszedł szybko do siebie. ucałuj go 😘 😘


Biedactwa, pewnie w calkowitej narkozie zabieg, nie? Ale na pewno bedzie wszystko dobrze, choc pewnie bedzie Was to kosztowalo stresu.. 😞
Widze ze jednak dzielnie sie trzymasz, i oby tal dalej!!!!! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Wanilia super, ze wszystko dobrze.
Myslisz, ze na wiosne bedziesz zakladac 68? Bo zmoim liliputem raczej 62 bedziemy nosic. 🙂

Coq my juz powoli zakłądamy 68... 62 opina sie na Julku, tak że paluszki niedługo chyba dziury zrobią w śpioszkach 😉

😮 😮 😮 😮 😮 To tylko ja mam taiego liliputa? 😮
Niktore 56 tez juz odpadaja i 62 powoli zaczynamy nosic. Ale 68 ??? 🤪 ech wielkoludki 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
zaległości nadrobię później 🙂

a tymczasem dzisiaj znowu zmiana gipsu, i mamy ustaloną już datę zabiegu z małym, 3 kwietnia, będą mu podcinać mięsień w łydce... a potem gips na 3 tygodnie, a potem jak dobrze pójdzie to szyna na noc 🙂

o rany biedny maluszek ile on musi się nacierpieć 😞 Życzę mu z całego serduszka aby jak najlepiej zniósł zabieg i doszedł szybko do siebie. ucałuj go 😘 😘


Biedactwa, pewnie w calkowitej narkozie zabieg, nie? Ale na pewno bedzie wszystko dobrze, choc pewnie bedzie Was to kosztowalo stresu.. 😞
Widze ze jednak dzielnie sie trzymasz, i oby tal dalej!!!!! 😆

Racja! szczepienie to pikus przy takim zabiegu 😞

A ja usiadlam na moment, bo moja Bambina nie przestaje plakac 😠 Ciagle chce byc noszona a ja chce posprzatac, bo brudem zarastamy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
chloe napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
zaległości nadrobię później 🙂

a tymczasem dzisiaj znowu zmiana gipsu, i mamy ustaloną już datę zabiegu z małym, 3 kwietnia, będą mu podcinać mięsień w łydce... a potem gips na 3 tygodnie, a potem jak dobrze pójdzie to szyna na noc 🙂

o rany biedny maluszek ile on musi się nacierpieć 😞 Życzę mu z całego serduszka aby jak najlepiej zniósł zabieg i doszedł szybko do siebie. ucałuj go 😘 😘


Biedactwa, pewnie w calkowitej narkozie zabieg, nie? Ale na pewno bedzie wszystko dobrze, choc pewnie bedzie Was to kosztowalo stresu.. 😞
Widze ze jednak dzielnie sie trzymasz, i oby tal dalej!!!!! 😆

Racja! szczepienie to pikus przy takim zabiegu 😞

A ja usiadlam na moment, bo moja Bambina nie przestaje plakac 😠 Ciagle chce byc noszona a ja chce posprzatac, bo brudem zarastamy 🤨

od tego masz chuste 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zaległości nadrobione 🙂

co do akcji łóżkowych to my mieliśmy jedną nieudaną próbę, potem mąż powiedział, że następny raz dopiero po wizycie u ginekologa bo on nie chce mnie skrzywdzić. i ostatnio mieliśmy romantyczny wieczór i już prawie by było to Maciejka zaczął płakać i zepsuł nam nastrój 😉

Kasiunia nasz Maciek też się tak czasem rzuca na cycka jakbym go głodziła ;D a w cyckach mam coraz mniej mleka...

Guga no to Emma nieźle dzisiaj narobiła 😁 ale dziecku można 😜

coq pisałaś o ciuszkach, Maciek teraz już w 62 chodzi, (miał 10 dni temu 60 cm). a niektóre to nawet 68 są na niego dobre 🙂 Maciek ma długieeee ręce 🙂 i niektóre ciuszki to mają przykrótkie rękawki 😉

Pam wszystko będzie dobrze 😘 😘 😘 😘

co do kataru to Maciek też miał i trochę kaszlał, byłam z nim u lekarza i oskrzela i płuca miał czyste. a pani doktor powiedziała, że ten kaszel to od tego że wydzielina z nosa tam zalega i mały chce ją odkaszlnąć. i kazała tylko wapno i witaminę C. a co do witaminy C to powiedziała, ze do końca sezonu zimowego mogę dawać 5 kropelek dziennie

Chloe i Kasiunia dzięki za dobre słowo i wsparcie 😘 powiem Wam, że ukradkiem sobie popłaczę z tego powodu, ze Maciek trochę pocierpi. ale staram sie być dzielna i myśleć jak najbardziej pozytywnie. Bo wszystko musi być dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
ehhh a ja mam mega dołka 😞((( dotarła do mnie smutna wiadomosc od kolezanki z pracy... i siedze teraz, łezki w oczach i patrze na mojego babelka i ciesze sie ze z nim wszystko ok ze urodzil sie caly i zdrowy.... ehhhh

Naprawde trzeba doceniać to ile mamy szczęścia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Racja! szczepienie to pikus przy takim zabiegu 😞

A ja usiadlam na moment, bo moja Bambina nie przestaje plakac 😠 Ciagle chce byc noszona a ja chce posprzatac, bo brudem zarastamy :dry
od tego masz chuste 🙂 😉


Wanilia ona ma dzis tak podly nastroj, ze nic jej sie nie podoba, chusta tez nie. Nawet jak ja nosze to marudzi. 😠
Choc pol godziny temu zdarzyl sie cud przysnela w lozeczku, a nie pamitzm kidy ostatnio w nim lezala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Racja! szczepienie to pikus przy takim zabiegu 😞

A ja usiadlam na moment, bo moja Bambina nie przestaje plakac 😠 Ciagle chce byc noszona a ja chce posprzatac, bo brudem zarastamy 🤨

od tego masz chuste 🙂 😉


Wanilia ona ma dzis tak pody nastroj, ze nic jej sie nie podoba, chusta tez nie. Nawet jak ja nosze to marudzi. 😠
Choc pol godziny temu zdarzyl sie cud przysnela w lozeczku, a nie pamitzm kidy ostatnio w nim lezala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
agami napisał(a):
ehhh a ja mam mega dołka 😞((( dotarła do mnie smutna wiadomosc od kolezanki z pracy... i siedze teraz, łezki w oczach i patrze na mojego babelka i ciesze sie ze z nim wszystko ok ze urodzil sie caly i zdrowy.... ehhhh

Naprawde trzeba doceniać to ile mamy szczęścia..


tak jest...czlowiek przejumje sie pierdołami, i czesto nie docenia, jakie ma szczescie, że Dzieciatko rodzi sie zdrowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...