Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja dzis bylam u nas w bibliotece na czyms co sie nazywa szafing;D mamy z klubu mam organizuja 2 razy w roku kiermasz na ktorym mozna wymienic się ciuchami lub poprostu je sprzedac/kupic...i kupilam ciuchów malemu za 100 az 3 reklamowki w super stanie 🙂) do tego za 45 zl hustawkę taką stojącą którą mozna rozmontować i jest siedzonko do karmienia 🙂)) super...byl tez pokaz fotelikow jak wybierc a pozniej pokaz wiązania hust ale juz musialam isc bo pora karmienia sie zblizala....bylo tez malowanie buziek dzieciom i wyklad o zdrowym zywieniu 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
ja dzis bylam u nas w bibliotece na czyms co sie nazywa szafing;D mamy z klubu mam organizuja 2 razy w roku kiermasz na ktorym mozna wymienic się ciuchami lub poprostu je sprzedac/kupic...i kupilam ciuchów malemu za 100 az 3 reklamowki w super stanie 🙂) do tego za 45 zl hustawkę taką stojącą którą mozna rozmontować i jest siedzonko do karmienia 🙂)) super...byl tez pokaz fotelikow jak wybierc a pozniej pokaz wiązania hust ale juz musialam isc bo pora karmienia sie zblizala....bylo tez malowanie buziek dzieciom i wyklad o zdrowym zywieniu 🙂)


O to cos dla mnie 🙂
A o szafingu slyszalam. Dla mnie bardzo pozytywna akcja 😆
Fanie sie obkupilas Agami. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
A mnie boli kolanko 😞 Zdarte jest okropienicznie.
Ech moja Yasmine dala mi dzis popalic. Teraz pospala ponad pol godziny mi na brzuchu 🙂 odlozylam do lozeczka, zobaczymy ile tam wytrzyma, bo juz sie kreci.

do jutra mamusie! 😘


oj, to życzę Ci, żeby kolanko szybko się zagoiło i jak najmniej bolało 😘 oraz żeby Yasmine przespała kilkaaa godzin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane moje!!! dziś dzionek fajny!!! Rano z małym pogaworzyłam poobserwował zabawki potem jadł i spał potem spacerek i do siostry mojej poszliśmy zobaczyć dzidzię fajna ta mała a jaka leciutka w porównaniu do naszego małego oj kiedy to było jak nasz mały był taki!!! heheh dobre!!!
mój mały już po kąpieli i śpi dobrej nocki wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
A mnie boli kolanko 😞 Zdarte jest okropienicznie.
Ech moja Yasmine dala mi dzis popalic. Teraz pospala ponad pol godziny mi na brzuchu 🙂 odlozylam do lozeczka, zobaczymy ile tam wytrzyma, bo juz sie kreci.

do jutra mamusie! 😘

Gdyby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała:-) Coq trzeba było sie nie ślizgać po lodzie 🙂
A ja uwielbiam, jak Kalina zaśnie mi na brzuchu, czuje z nia wtedy taka niesamowita wieź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
A mnie boli kolanko 😞 Zdarte jest okropienicznie.
Ech moja Yasmine dala mi dzis popalic. Teraz pospala ponad pol godziny mi na brzuchu 🙂 odlozylam do lozeczka, zobaczymy ile tam wytrzyma, bo juz sie kreci.

do jutra mamusie! 😘


oj, to życzę Ci, żeby kolanko szybko się zagoiło i jak najmniej bolało 😘 oraz żeby Yasmine przespała kilkaaa godzin 🙂


Dziekuje Aga 😘
Wam tez udanego wieczora zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
A mnie boli kolanko 😞 Zdarte jest okropienicznie.
Ech moja Yasmine dala mi dzis popalic. Teraz pospala ponad pol godziny mi na brzuchu 🙂 odlozylam do lozeczka, zobaczymy ile tam wytrzyma, bo juz sie kreci.

do jutra mamusie! 😘

Gdyby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała:-) Coq trzeba było sie nie ślizgać po lodzie 🙂
A ja uwielbiam, jak Kalina zaśnie mi na brzuchu, czuje z nia wtedy taka niesamowita wieź.


ja też uwielbiam jak Maciek śpi na brzuchu u mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
A mnie boli kolanko 😞 Zdarte jest okropienicznie.
Ech moja Yasmine dala mi dzis popalic. Teraz pospala ponad pol godziny mi na brzuchu 🙂 odlozylam do lozeczka, zobaczymy ile tam wytrzyma, bo juz sie kreci.

do jutra mamusie! 😘

Gdyby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała:-) Coq trzeba było sie nie ślizgać po lodzie 🙂
A ja uwielbiam, jak Kalina zaśnie mi na brzuchu, czuje z nia wtedy taka niesamowita wieź.


Aniqa lodu bylo troche na chodniku, ale ja sie we wlasne sznurowadlo zaplatalam 😁 Jak juz sie pozbieralam to oczywiscie sie rozejrzalam ile ludzi mialo ze mnie ubaw 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewuszki...u mnie dziś zapracowany dzień był...wszystko co się dalo posprzątałam a łazienka to błyszczy! szarlotkę wczoraj zrobiłam a prawie znowu jej nie ma i na niedzielę kawalątek został... upiekłam boczuś a i wczoraj na zakupach byłam więc wreszcie poszaleję trochę w kuchni. najgorsze z tego wszystkiego że mój znowu się sam dziś upił....no czym ja sobie zasłużyłam na to??? nie moge...tak sobie dzisiaj siedziałam i już wiem dlaczego mam ciagle 6kg na plusie i dlaczego jem czekolady wiecej.stres mnie zżera 🤢 jem zeby czuć się lepiej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
dzięki aga 🙂 od razu raźniej 🙂 nie śpisz jeszcze?


no nie śpię... mieliśmy z mężem położyć się do łóżka 😁 😁 😁 mąż miał tylko odwieźć "koleżankę" 16-letniego brata do domu o 22... a tu niedawno przychodzi brat i się pyta czy nie można jej odwieźć o 23... no i M. się zgodził. bo rodziców nie ma w domu, bo na balu to dziewczyna może dłużej posiedzieć 😉 no więc ja już w sumie usypiam... i na pewno nie dotrwam tego aż M. wróci... a zapowiadał się romantyczny wieczór....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heh wpadłam na chwilę. Stwierdziłam że nie ma sensu kłaść się spać bo mała zaraz wstanie na karmienie i tak od 24h czekam. Widzę że temat usypiania poruszony. U nas jedzonko ok 19.40 o 20h kąpiel. Po ubraniu gaszę światło i zostawiam mała lampkę, puszczam płytę z kołysankami, kładę ninkę do wyrka, dostaje buziaka i wychodzę. I tak sama zasypia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam w ten niedzielny poranek!!! Kurde ja choć bym chciała posiedzieć to już mam jakoś zakodowane w głowie że o 21,30 muszę iść spać i idę!!! Jakoś takie to jest ale momentalnie zasypiam hehe!!! powiem wam że wyspana za cały dzień jestem !!! Dziś jedziemy do teściów na obiadek choć mrozik konkretny trzyma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Was gorąco tej mroźnej choć słonecznej niedzieli 😘

Nova wczoraj wieczorem & w nocy mega kolkę przeżyła 🤢 🤢 🤢
...i dzisiaj ledwo co oczami mruga 🥴

A swoją drogą oficjalnie zazdraszczam mamusiom co aniołki a nie potworki jak ja mają 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry..

Widze ze Guginki od ''wczesnego'' ranka na nogach 😜

Jak ja zazdroszcze tym mądrym mamom które sie nie dały i dzieciaczki same zasypiają... u mnie niestety poszedl szantaż i mamusia uległa na początku...teraz uczymy sie od nowa 😮

🤪Aaaa mam newsa 🤪 ... GUGINKI od marca będą chodziły na basen na zajęcia ''WODNE DZIECIAKI'' (3-12 miesiecy) ... Guginka po mamusi uwielbia wodę... nie zabiore dziecku przyjemności i idziemy ''popływać'' 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...