Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
już wszystko wiem dokładnie-nie zgubił portwela, wpierdzielili mu sie do samochodu i ukradli...kasy mało bo 50e gotówki i rachunek na 40e , karty zablokować musieli bo jedna bez limitu a druga na 6000e no i dokumenty, został bez prawka i dowodu a jutro mieliśmy za miasto do znajomych jechac a dzis na zakupy 😞 na zakupy i tak pojedziemy powiedział ale te dokumenty-miesiąc wyrabiania itd aż mi się beczeć chce 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzien dobry!

Rita wspolczuje Wam! Mojemu mezowi dwa tygodnie temu wlamali sie do samochodu i ukradli radio. Wina jednak jegi, bo zostawil uchylone okno. Akurat jak doszlismy do samochodu i to zobaczylismy, to mial jechac komus go pokazac, zeby sprzedac. No ale u Was portfel, a tam wszystko... 🥴 Mam nadzieje, ze z wyrobieniem dokumentow pojdzie szybko.

A ja tez myslalam, ze zalicze dzis wypad, moze nie za miasto, ale do duzego parku, na wzgorzu, z widokiem na cale miasto, ze sobie pknik zrobimy, bo juz wyczekujemy dobrej pogody na weekend od dawna. No, ale tatus dostal zaproszenie od kumpla na wyzere, w ramach podziekowania za przysloge. Szkoda, ze nie wpadl na pomysl, ze czas moze podzielic miedzy nas i kumpla... wiec bez komentarza.

Weekendujemy wiec sobie same. Spacer jak zawsze godzina, bo niestety potem Yasmine sie budzi i zaczyna sie wiercenie. A pogoda jest piekna. Marze o moim domu i o ogrodzie - oj odbijemy sobie, cale dnie bedziemy tam przesiadywac i koniec czterech scian bedzie!!!

Wstalysmy dzis o 8:30, na poltorej godziny. Potem Malej dalam mleko i wszyscy spalismy do 12 🤪 to sie nazywa sobota u mnie 😜

Kasia gratuluje do dolaczenia do czystookiennych. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry w sobotę.ja umyłam 5 okien u naszego p Jacka i zarobiłam 8 dych. dołożę do butów i kupię jakieś lepsiejsze 😉 moje okna niestety na końcu bo nie mam weny na darmowe mycie...na to zawsze jest czas.jutro jadę do teściowej na obiad więc myśleć i kombinować nie musze 🙂 przedstawiłam mężowi sprawę i chyba go tknęło.zobaczymy.pojechał gdzieś skuterem.myśleć zapewne.(aha!) a ja taka zmęczona po tych oknach...wyszłam z wprawy a w domu to inaczej... no nic.siedzę i nic nie robię.mała mam nadzieję przyśnie więc może i ja drzemkę złapię.dziewczynki były z babcią na dworze jak mnie nie było więc im starczy.mała 4 godz a Julka z 5.siedzi koło mnie i gapi się w bajki.
Rita okropne! strasznie współczuje.wiesz co mój zakręcony kiedyś zrobił...wracaliśmy z jakiegoś wesela z moim tatą.po drodze się zatrzymywaliśmy w sklepie.dojeżdżamy do domu a ten mówi ze nie ma portfela.więc szukamy.bagażnik,ciuchy i on tm kolo siebie szukał z przodu na miejscu pasażera.nie znaleziony.mówię że jeszcze raz poszukam a on ;nie szukaj nie ma przecież szukałem.po jakimś miesiącu ( a oczywiście karta,dowód,prawko-wszystko tam było) i wyrobieniu wszystkiego na nowo okazało się ze tata sprzątał w samochodzie i ta moja fajtułapa nie zajrzała do kieszonki w drzwiach!!!!!!!!! co za młot....śmiech ze nie wiem 🤪 taki cwaniak!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bambina spi. A ja wcinam bagieciora z salata i kozim serem, az mi sie uszy trzesa takie dobre 😆 Ale jeszcze dzis pomidorowa bede gotowac, no i zamiast na obiad zjem ja na kolacje 😜

Asia fajnie, ze jakas gotowka wpadla Ci w rece. Mam nadzieje, ze upolujesz jakies fajne buty. Ja bym chciala sobie jakies z Ecco kupic, bo siostry nosza i sa zadowolone, ale dosc drogie sa.

A mnie sie przypomniala inna historia à propos samochodu. Dwa lata temu w wakacje pojechalysmy z siostrami na mecz Ligii Swiatowej pilki siatkowej w Bydgoszczy. Po meczu zrobilo sie chlodno, wiec siostra otworzyla bagaznik swojej Pandzioszki, zebysmy sobie ciuszki wziely i bach, bagaznik zamkniety, a w srdoku? Kluczyki do samochodu 😁 😁 😁 Na szczescie siostra ma zapasowe, wiec zdzwonila do domu, zeby jej maz, ktory nie prowadzi przekazal je mezowi mojej drugiej siostry i zeby ten przyjechal do nas. 😁 Czasami kobiety potrafia 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej hej 🙂

a my dzisiaj 2 razy na spacerku byliśmy 🙂 oprócz tego jeszcze na zakupach z mamą byłam i potem też w sklepie... a teraz umyłam ostatnie okno w łazience, i jak Maciek pójdzie spać to zabieram się za jej szorowanie...

Rita współczuję tej kradzieży... bo najgorsze to te dokumenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki dziewczyny-dowodu nam az tak nie żal bo w PL ma paszport jeszcze to mu przyśle mama ale te prawko,bedziemy do PL bez prawka jechać,oby sie obyło bez mandatu

a ja teraz uciekłam niby do łazienki hihi a sobie na necika wskoczyłam, Adam z małą się męczy coś mu marudzi ale pierdziele nie ide hehehe

az dokumentami to moja kuzynka sie też udała,mieli jakąś impreze w domu i ona nie chciała żeby mąż więcej pił to jak wódka sie kończyła to schowała portwel do piekarnika bo wiedziała że tam go szukać mąż nie bedzie i nastepnego ranka zapomniała ,włączyła piekarnik sobie i wszystko zjarane hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja dzis generalne porzadki... duzy pokoj juz lsni... okna umyte firanki wyprane podloga wypastowana.. zaczelam kuchnie ale to chyba do jutra zejdzie... pierwsze generalne pozadki po 1.5 roku weiec domyslcie sie jak to wyglada... bo jak w ciazy ja lezalam bo zakaz to maz tylko byle wygladalo ze czysto... jak otworzylam dzis okap to myslalam ze zawalu dostane:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny jakie macie zdanie o plastrach antykoncepcyjnych??? kumpela założyła sobie w Anglii implant i namawia mnie też na niego. wkłada się go podskórnie http://www.fpa.org.uk/media/uploads/helpandadvice/contraception-images/contraceptive-implant-in-arm_small.jpg
nie wiem co o tym sądzić, bo po tabletkach w głowie mi się trochę przewraca 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja,
ale dzisiaj piekna pogoda!!!! ubralam malej rajstopki, sukienke z welurku z rekawkami i polarkowy cienki kombinezon, a na to cienki kocyk, a ale zdjelam koc, tak goroco bylo. niestety po poltorej godz. musielismy wracac, bo myslalm ze mi cycki pekna. wczoraj wyczytalam, ze zeby zakonczyc laktacje to musze: pic szlawie, ściagac mleko po troszeczku, tylko tyle zeby nie bolalo i najlepiej jescze przez kilka dni obwiazywac sie bandarzem. wiec chodze od wczoraj z nabrzmialymi balonami i ściagam co 4-5 godz. po ok.50ml z każdego,byle nie bolalo.
a teraz zabieram sie za prasowanie zafarbowanych Kalinowych ciuchow 😠 wczoraj wrzucilam do kaliny prania czarne getry nowe jej i wszystko mi zafarbowalo, to co bylo biale obecnie jest szare, cholera nie pomyslalm, ze moze zafarbowac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaaa, zapomniałam Wam powiedzieć, że zapisałam się na kurs wizażu i stylizacji paznokci 😁 w sumie to tata mnie zapisał 😜 powiedział, że w czasie zajęć będzie siedział z Maćkiem, czasami nie pójdę i damy radę 🙂 bo zajęcia w tygodniu w godzinach południowych. cieszę się z tego względu, że wyjdę do ludzi, odpocznę trochę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂

No pogoda dziś wspaniała była... i spacerek długi i całą drogę się nadziwić nie mogłam, że w wózku cicho 🤪
I do 11 spałyśmy... Jula wstała przed 6 i została już ze mną w łóżku, ale 7.30 perełeczka już wyspana,a ja nawet jednego oka nie byłam w stanie otworzyć, więc mężuś mój kochany ją wziął a ja do 9 śpię, później ją przyniósł do karmienia i jeszcze pospałyśmy do 11, a on w tym czasie wyszorował taras 🤪 I zazdroszczę Wam umytych okien, bo już nie zdążył 😜
A ja jeszcze później 2 godziny z sis przez skypa nadawałam i o 14 dziś dopiero z piżamki wyskoczyłam ☺️ no normalnie dzień trola ☺️

Pam a Ty coś się tak rozpisała? 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
aaaa, zapomniałam Wam powiedzieć, że zapisałam się na kurs wizażu i stylizacji paznokci 😁 w sumie to tata mnie zapisał 😜 powiedział, że w czasie zajęć będzie siedział z Maćkiem, czasami nie pójdę i damy radę 🙂 bo zajęcia w tygodniu w godzinach południowych. cieszę się z tego względu, że wyjdę do ludzi, odpocznę trochę 🙂 🙂 🙂

eno super 🙂 ale będziesz miała na to czas jeszcze, bo mi to zazwyczaj dnia brakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
aaaa, zapomniałam Wam powiedzieć, że zapisałam się na kurs wizażu i stylizacji paznokci 😁 w sumie to tata mnie zapisał 😜 powiedział, że w czasie zajęć będzie siedział z Maćkiem, czasami nie pójdę i damy radę 🙂 bo zajęcia w tygodniu w godzinach południowych. cieszę się z tego względu, że wyjdę do ludzi, odpocznę trochę 🙂 🙂 🙂

eno super 🙂 ale będziesz miała na to czas jeszcze, bo mi to zazwyczaj dnia brakuje


czas na pewno się znajdzie 🙂

jutro o 13 mam spotkanie organizacyjne, zobaczymy co i jak dokładnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marnotrawna Nova się wita z wieczora 😘 😘 😘

My ostatnio całymi dniami poza domem...a ściślej pisząc -> często przed domem hehehe 😎
Częściej FB okupuję...bo tu produkcja już stron jest jak na brzuszku i tyyyyle do nadrabiania 🤪
Ja się chyba zorganizować nie umiem albo te moje dzieci takie absorbujące są 🙂 ...aaa no i ten remont na górze 😉
Kajtka chciałam przestawić dzisiaj w związku z tą zmianą czasu ale nie udało się, chłopak nie wytrzymał 🤢

Pozdrawiam Was i Wasze maluchy bardzo gorąco 😘

A teraz psiaki czekają na spacer więc lecę 😉

DOBRANOC everyone 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
Dziewczyny jakie macie zdanie o plastrach antykoncepcyjnych??? kumpela założyła sobie w Anglii implant i namawia mnie też na niego. wkłada się go podskórnie http://www.fpa.org.uk/media/uploads/helpandadvice/contraception-images/contraceptive-implant-in-arm_small.jpg
nie wiem co o tym sądzić, bo po tabletkach w głowie mi się trochę przewraca 🤢 🤢

Moja kuzynka miala taki implant i zle to wspomina, miala caly czas podwyzszona lekko temperature tak do 37-37,5 i byla rozdrazniona, nerwowa, placzliwa i miala lekka depresyjke, dala sobie to usunac po trzech mies, i wszystko wrocilo do normy... Ale kazdy organizm jest inny i sama musisz sie zdecydowac, bo kazdej antykoncepcji sa plusy i minusy 🤔
Ja sie zastanawiam nad wkladka do maciczna, ale jakos jeszcze sie nie zdecydowalam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...