Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Misio śpi już 3 godziny.......jeszcze się okaże że do święcenia nie zdąrzymy....bo młody wszystko prześpi........ 😮

Co robicie dziś na obiad????? I u Was je się dziś mięso??????

Ja dziś nic nie robię 🙃
Oczywiście zamiast spać to sprzątam, piorę, gotuję....Próbowałam się położyć ale chyba by mi się śniło to wszystko co mam dziś do zrobienia 🥴
Holi czyli z babcią dużo lepiej jak już dzwoni 🙂 A mój kolor włosów...oczywiście miał być inny ale nie jest źle, przed lustrami nie uciekam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no i w kuchni prawie wszystko zrobione 😁

sernik, muffinki kakaowe z dżem porzeczkowym, sałatka z tuńczykiem, sałatka z kurczakiem, jajka faszerowane, farsz do ciasta francuskiego 🙂

muszę jeszcze wstawić schab do piekarnika, no i kurczaka do piekarnika 🙂

i ogarnąć chałupę...! 😁

M. wraca o 21 z pracy i mam nadzieję, że już wtedy będę leżeć i pachnieć 😁 i ewentualnie malować sobie paznokcie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaagaaa zazdroszczę że masz wszystko porobione ☺️ Ja natomiast postanowiłam sobie sprawić przyjemnośc i w spokoju przejrzałam ciuszki dla małego, posegregowałam i przygotowałam nawet zestaw do szpitala żeby w razie W mąż wiedział co uprać i przywieźć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, tradycyjnie zazdroszczę Wam trochę świąt, bo ja mimo, ze coś zrobiłam, to za bardzo ich nie czuję.
Zaraz biorę się w końcu za mazurka...robię go od rana, ale Mała poszła dopiero spać !!!!!

Marika udałaś się z tą zmianą czasu 😁
U mnie w domu nawet nie pamiętam czy w sobotę obiady jadaliśmy. Ja miałam dziś tartę z porami 🙂
Polecam mamom, których dzieci jajek jeść nie chcą, w tartę można włożyć różności (ja ostatnio przy porowej bądź cebulowej obstaję) ... Jaśmina je z chęcią 🙂

Holi no mąż na szczęcie nie zeżarł 😁 mi całej babki, jeszcze kawałek mamy. Sama też dziś na śniadanie ją jadłam 😜

Nova u mnie zazwyczaj Jasmina późnym wieczorem sobie przypomina że zabawki grające 😎
A dzieci mojej siostry dziś od 5.30 na nóżkach, więc ja z tym psem nie narzekam. 😉

Asia nigdy nie jadłam barszczu chrzanowego.... fajnie, że się odzywasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, tradycyjnie zazdroszczę Wam trochę świąt, bo ja mimo, ze coś zrobiłam, to za bardzo ich nie czuję.
Zaraz biorę się w końcu za mazurka...robię go od rana, ale Mała poszła dopiero spać !!!!!

Marika udałaś się z tą zmianą czasu 😁
U mnie w domu nawet nie pamiętam czy w sobotę obiady jadaliśmy. Ja miałam dziś tartę z porami 🙂
Polecam mamom, których dzieci jajek jeść nie chcą, w tartę można włożyć różności (ja ostatnio przy porowej bądź cebulowej obstaję) ... Jaśmina je z chęcią 🙂

Holi no mąż na szczęcie nie zeżarł 😁 mi całej babki, jeszcze kawałek mamy. Sama też dziś na śniadanie ją jadłam 😜

Nova u mnie zazwyczaj Jasmina późnym wieczorem sobie przypomina że zabawki grające 😎
A dzieci mojej siostry dziś od 5.30 na nóżkach, więc ja z tym psem nie narzekam. 😉

Asia nigdy nie jadłam barszczu chrzanowego.... fajnie, że się odzywasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, tradycyjnie zazdroszczę Wam trochę świąt, bo ja mimo, ze coś zrobiłam, to za bardzo ich nie czuję.
Zaraz biorę się w końcu za mazurka...robię go od rana, ale Mała poszła dopiero spać !!!!!

Marika udałaś się z tą zmianą czasu 😁
U mnie w domu nawet nie pamiętam czy w sobotę obiady jadaliśmy. Ja miałam dziś tartę z porami 🙂
Polecam mamom, których dzieci jajek jeść nie chcą, w tartę można włożyć różności (ja ostatnio przy porowej bądź cebulowej obstaję) ... Jaśmina je z chęcią 🙂

Holi no mąż na szczęcie nie zeżarł 😁 mi całej babki, jeszcze kawałek mamy. Sama też dziś na śniadanie ją jadłam 😜

Nova u mnie zazwyczaj Jasmina późnym wieczorem sobie przypomina że zabawki grające 😎
A dzieci mojej siostry dziś od 5.30 na nóżkach, więc ja z tym psem nie narzekam. 😉

Asia nigdy nie jadłam barszczu chrzanowego.... fajnie, że się odzywasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, tradycyjnie zazdroszczę Wam trochę świąt, bo ja mimo, ze coś zrobiłam, to za bardzo ich nie czuję.
Zaraz biorę się w końcu za mazurka...robię go od rana, ale Mała poszła dopiero spać !!!!!

Marika udałaś się z tą zmianą czasu 😁
U mnie w domu nawet nie pamiętam czy w sobotę obiady jadaliśmy. Ja miałam dziś tartę z porami 🙂
Polecam mamom, których dzieci jajek jeść nie chcą, w tartę można włożyć różności (ja ostatnio przy porowej bądź cebulowej obstaję) ... Jaśmina je z chęcią 🙂

Holi no mąż na szczęcie nie zeżarł 😁 mi całej babki, jeszcze kawałek mamy. Sama też dziś na śniadanie ją jadłam 😜

Nova u mnie zazwyczaj Jasmina późnym wieczorem sobie przypomina że zabawki grające 😎
A dzieci mojej siostry dziś od 5.30 na nóżkach, więc ja z tym psem nie narzekam. 😉

Asia nigdy nie jadłam barszczu chrzanowego.... fajnie, że się odzywasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahha Coq Ty spamerko 😎 😜

Ja też jakoś nie czuję tych świąt...na szczęście tata Oli na moją prośbę wcześniej alimenty wpłacił i dzieciom na zajączka chociaż coś kupiłam no i solar zaliczyłam 🙂
Nic nie piekę bo piekarnika się jeszcze nie dorobiłam ☺️ Ale sałatkę z wędzonym kurczakiem zrobiłam i pastę z rybką i jajeczkiem na śniadanko 🙂

Pączek jednak drugiej drzemki nie zaliczył...teraz się pokłada ale już mu nie pozwolę spać do 19-tej...jak wcześniej dzisiaj pójdzie spać to przynajmniej jutro o swojej "normalnej" porze się obudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez świąt nie czuję - zresztą nigdy Wielkanocy za bardzo nie obchodziłam bo to jednak mocno religijne święto i mazurkiem sie tego nie nadrobi 😜 Nie mam święconki ani żadnego stroika, na śniadanie przewidziane jajka faszerowane, kiełbaski i coś na chleb. Na obiad zamarynowałam karkówkę żeby jutro nie było roboty. Robię jeszcze sałatkę jarzynową i tyle, mozna więc uznać że nam się obżarstwo nie szykuje 😁 No i upiekłam babkę i bazę na drugiego mazurka też już mam, spróbowałam kawałek i muszę się siłą powstrzymywać żeby nie zeżreć przed dokończeniem 🙃
ps. spojrzałam na prognozę 16 dniową - ja pier..... 😠 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny w tym tygodniu nie miałam czasu na nic marzyłam tylko o.spaniu codziennie wstaje o 4 rano i w pracy po 10 lub 12 godzin w.tym tygodniu zrobiłam 10 nadgodzin :/ dopiero dzisiaj spałam do 7 mąż siedział z małą bo wstała o 5 masakra.też dopiero dzisiaj robiłam porządki i jedzenie jestem mega zmęczona dobrze ze są te 3 dni wolnego.. Konsti zdrowa jest jak rybka jutro jedziemy na kawę do moich rodziców mamy 12 ząbków bo wychodziły na raz cztery 4 ale dobrze to zniosła tylko jedna noc pobudki były jak wyjdę ja laptopa to zmienię bo tam mam 8 ząbków 🙂) Chciałabym życzyć wam waszym pociechom i rodzinie Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych 🙂) do poniedziałku mogę z.wami pisać ale od wtorku znowu będę.biedna. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uff terrorysta już śpi 🙂

Pam...nadgodziny...ojjj jeszcze pamiętam jak to jest 🤢 Ale pałaj się kochana wolnym ile wlezie 😘

Padam na ryjówkę jakoś dzisiaj...podłogi jeszcze dzisiaj tylko pomyję bo młody dorwał dziś butelkę z resztką napoju Oli taką z dziubkiem i nie mógł się od niej odessać i po całej chacie z nią chodził i chlapał na prawo i lewo 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie w domu dziś dodatkowo drugie urodziny siostrzeńca obchodzą i tort z Sowy mają, ach!

Piecze mi się spód pod mazurek. Zrobiłam sama masę kajmakową z mleka, śmietany, cukru i masła. Zcukrzyła mi się niestety i w dodatku w tym momencie obudziła się Jaśmina, w bardzo złym humorze, ciasto też miałam nie wyrobione. Ale masę odratowałam i jest super 🙂 ciasto też ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pammat nie masz lekko - w dodatku Ty jeszcze młodziutka jestes a dorosłe życie Cię dorwało na całego. Podziwiam i życzę spokojnych Świąt z dużą ilością snu 🙂
M wrócił, Werka zasnęła mu dopiero pod koniec drogi i na śpiocha dałam jej mleko, zmieniłam pieluchę i odłożyłam do łóżeczka - śpi. Jestem w szoku bo teściowa zaopatrzyła nas w wałówę, nawet słoik bigosu mam 🙃 Do tego szynki, kiełbasy, schab przygotowany do pieczenia, galart 😮 Więc jednak bedzie obżarstwo, przynajmniej dla M bo ja na wędliny mam długie zęby 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za wyrozumiałość! Powoli szukam czegoś.nowego i też na jedna zmianę bym chciała jak tylko nadarzy się jakaś okazja to chwycę byka za rogi ale też mam tam dobrze.prezenty dla małej na dzień dziecka na wigilię.i co chce tylko to ona dostaje za wakacje mam zwracane połowę albo biorę pożyczkę spłacam 60% i resztę umarzaja można nawet wziąć 10 tysięcy 🙂 w
10 lub 24 rat itd więc aż tak źle nie jest ale narobie się jak wół !!!! No i jak nie ma.świat to od 6 do 14 to fajne.godziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za wyrozumiałość! Powoli szukam czegoś.nowego i też na jedna zmianę bym chciała jak tylko nadarzy się jakaś okazja to chwycę byka za rogi ale też mam tam dobrze.prezenty dla małej na dzień dziecka na wigilię.i co chce tylko to ona dostaje za wakacje mam zwracane połowę albo biorę pożyczkę spłacam 60% i resztę umarzaja można nawet wziąć 10 tysięcy 🙂 w
10 lub 24 rat itd więc aż tak źle nie jest ale narobie się jak wół !!!! No i jak nie ma.świat to od 6 do 14 to fajne.godziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
halo
chcilalm tylko napisac, że sernik od Agi smakuje jak prawdziwy sernik, wiec sie udalo 🙂 dzieki dobra kobieto za przepis 🙂 bo mega łatwy, a pyszny 🙂
poza tym udlo mi sie wszystko zrobic co zaplanowalam, żurek mam boski, ale tylko dlatego, ze akurat byl moj szwagier ktory jest kucharzem i tak mi go doprawil, że aż slina cieknie 🙂
Ps. jazd babci ciag dalszy....ehhh, szkoda gadac
jutro na obzarstwo do siostry.
Wesołch Świąt Wielkiej Nocy dziewczyny 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ehh tu już pustawo...

Ja po 4 godzinnej drzemce Misia....nigdy tak nie ma aż sprawdzałam czy żyje.......bo przespał pół dnia....udalam się na spacer potem do mamy.....młody mógł się wybawić z siostrzenicami.... 😉 i dotarł już na spiocha do domu.......i tak jak Werka zatankowany 😉 przez sen..... 😉



Jutro idziemy do kościoła potem obiadek .....a później do mamy i tam będzie zjazd rodzinki.... 😉 teściowa ma nas gościć w poniedziałek......ale jest foch że nie poszliśmy święcić.....nie mam zamiaru z nią nawet o tym dyskutować....czas by zrozumiała że pewne rzeczy nie jej sprawa.....ze mną ma krótko ......:/ a święconkę mam od mamy i nic jej do tego.....!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez juz zyczonka zloze Zdrowych,rodzinnych,wesolych i pomimo wkurzajacej zimy pogodnych swiat! 😘


Ja dzisiaj spie sama, Adam w lazience z glowa w klozecie spi, mielismy gosci i sie zalatwil na amen hehe nawet mu zdjecie zrobilam 😁 jutro bedzie baaardzo milutki pewnie 🙂
A no i tesciu dzisiaj przyjechal i Adamowi nawet dzien dobry nie odpowiedzial a ja nie mialam zamiaru go ogladac ale tesciowa miala małą na dole i po obiedzie musialam po nia isc to stal z nia przy oknie powiedzialam dzien dobry bo wypadalo to mi odburknal ale nawet sie nie odwrocil i mowieze po maje przyszlam to mnie zignorowal wiec sie odwrocila na pięcie i poszlam do nas i kazalam Adamowi isc po maje juz jej na dol nie dostana! Co za huj jeden no!!!!!

Pamm szacunek dla Ciebie ja bym nie dala rady tak funkcjonowac
Holi mam nadz ze jutro babCia poczuje sie juz duzo lepiej
I znowu nie wiem co mialam jeszcze napisac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...