Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
Wanilia jak robisz gulasz?

Robiłam dziś szybką wersję w szybkowarze : mieso w dość duże kawałki, ze dwie marchewki, cebula, pietruszka rozdrobnione w robocie na malutkie kawałeczki, sol, pieprz, papryka, liście lautowe, ziele angielskie, zalewam wodą do poziomu mięsa, zamykam i gotuję z 15-20 min. Potem dodaję przecieru pomidorowego, zagęszczam sos mąką i jak trzeba to doprawiam. Werce dziś robiałm z makaronem ale zazwyczaj z kaszą jeczmienną i koszonym ogórkiem 🙂

A mieso jakie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam się i ja.....

Buty zakupione 🙂 i 4 godziny po galeriach uciekło bo w jednej nie było numeru.....a później obrywałam jabłka sama bo Misio odsypiał wycieczke......a tak pięknie było dziś tak słonecznie .....później sok z tego biednego winogrona..... 😉 strzyżenie Misia......kolacja ......prania .....M tak napaliłq piecu ( bo koczujemy u rodziców....na blokach nie grzeja może od poniedziałku zaczną....)że 3 prania schna 😉

Jutro Wam bardziej mogę dotrzymać towarzystwa bo też nie będę miała M....jedzie na mecz do krakowa.....jeszcze tam go nie było........no właśnie nie było i musi jechać zobaczyć.......faceci..... 😉 😜



Sesja jesienna superowa 🙂 laski do katalogu.....czapeczek 😉 😉 😉

Aga też zazdraszczam bo na porządki brakło mi dziś czasu......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia za fotki dziękuję 😘 M siedział i chyba z 15 min kazał je sobie pokazywać taki zajarany córeczką 😜 Moje dziecko też zdecydowanie mięchożerne... na śniadanie kiełbacha, a serek z kanapki został wtarty w stolik 😁
Marika pochwal się butami... szczególnie tymi dla dziewczynki jestem zainteresowana 😜... też lada dzień trzeba się na polowanie wybrać 😉

Przeczytałam ostatnio na onecie, że najzdrowszy owoc świata to... KIWI... więc postanowiłam, że codziennie będę nimi córeczkę faszerować... dziś pochłonęła 2 choć były kwaśne niemiłosiernie... do teraz mam ślinotok jak se wspomnę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry..

No.niezła fotorelacja na ściance..... 🙂 piękne okazy no o modelce nie wspomnę... 🙂 😉

Butki kupiłam z lasockiego w ccc dla Natki takie na trepku całe gładkie a z tyłu 3 kokardki są słitaśne.... 😉 😉 😉 ale siostra takie wyjściowe chciała bo śniegowce ma ....jak się uda to później wrzuce linki a do dziś dla klientów z kartą ccc jeszcze 15% upustu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,
nie ma taryfy ulgowej. Werka od godziny na nogach a M juz pojechał na budowę 🥴
Meliska jakie grzyby 🤪 Ja się z moimi choruskami nie wybiorę niestety 🤨
ZA to polowanie na buty bym zaliczyła jeśli wybierasz się sama. Bo jak z M to si nie będę w rodzinny wypad wcinać. Wszyscy tak się na zimówki rzucają ze za chwile nie będzie czego kupować 😮 A dopiero pazdziernik przeca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska wyślij mi proszę wiadomość na prv z adresem @ i zwykłym : jak ogarnę wysyłanie przez picassa to postaram się dzis zdjęcia wysłac a jak nie to jutro płytka pocztą 😉 Bo trochę ich jest
Coqkupiłam juz znaczek i bedziemy z Werka robic kartke dla tej dziewczynki tylko zapomnialam spisac adres, jak masz pod reka to wklej raz jeszcze a jak nie to odgrzebie sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):

ZA to polowanie na buty bym zaliczyła jeśli wybierasz się sama. Bo jak z M to si nie będę w rodzinny wypad wcinać. Wszyscy tak się na zimówki rzucają ze za chwile nie będzie czego kupować 😮 A dopiero pazdziernik przeca


Wanilia październik i owszem ale co z tego jak u mnie rano zdarza się juz -5......a my Miska transportujmy o 7 więc nie ma co patrzec jaki mamy mieisąc.....choć owszem wolałabym bysmy smigali jeszcze w adidaskach....dlatego tez obawiam się że na jednych kozakach się nie skończy jak juz w październiku je zaczniemy nosić.....


a my juz po kosciele.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dla Natki na stronie pisze do 24 🤔 ale my mamy 25 😉 a i 26 widziałam.... 🤔
http://ccc.eu/pl/kids/catalog/all/320051

dla Miśka miałam ochotę na te tylko jaśniejsze bo bardzo mi się podobały

http://ccc.eu/pl/kids/catalog/all/321197

ale biorąc pod uwagę wygodę ubierania zdecydowałam sie na te
http://ccc.eu/pl/kids/catalog/all/304848

bo Misio nie zawsze współpracuje przy wyjściu 😜 😉

i wszystkie były -15% 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane nie było mnie zaledwie 1 dzień a tu takie zaległości!!! hehe
wiecie co w poniedziałek jadę do medycyny pracy a potem zatowarowanie ale ja tam tylko w miarę możliwości będę w sumie to się doczekać nie mogę!!!
A dziś byłam małemu buty kupić takie za kostkę na jesień nie ocieplane za 25zł he ale bardzo fajne i usztywniona kostka!!!!
A sobie 2 biustniki i kurde jeden ujdzie a drugi totalna klapa ale na szczęście za oba wyszło 30 zł to nie tak źle może ten jeden opchnę kumpeli !!!
Wanilia mówisz ze jednak antybiotyk no szkoda ale oby po tym przeszło !!!
Meliska super zdjęcie Julki z grzybami i gratulacje za przespanie 11 godzin ja dawno ciĄgiem tyle nie przespałam!!!
Agaaaa witam mówisz że porządki porobione super!!! u nas lekkie!!!
Coq hejka !!!!
Marika a ty też ostro dajesz na tych polach uprawnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...