Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
agami napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Wlasnie przuwazylam przesuszona skore na czubku glowy 🤢 chyba nam sie ciemienucha kroi 😠

A twarz Malej coraz ladniejsza ale strasznie sucha wiec smaruje kremem. N o i pytanie dlaczego ladniejsza? Od tygodnia nie pije mleka... mam nadzieje, ze jednak nie to!!!

u nas tez sie tak zaczynalo... a teraz oliwka i szczota nie pomagaja...i kupilam za 40zl krem musteli na ciemieniuche i dopiero zaczyna schodzic;/


Takze ja juz za oliwke sie biore - moze uratuje sytuacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
KOBITY PATRZCIE 😁 😁
Skoncentruj się na czerwonym punkcie na końcu nosa przez 30 sekund, a następnie spójrz na suit i "mrugaj oczami" ... Zobaczysz oryginalne zdjęcie kobiety ... 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/kobietae.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1565/kobietae.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
KOBITY PATRZCIE 😁 😁
Skoncentruj się na czerwonym punkcie na końcu nosa przez 30 sekund, a następnie spójrz na suit i "mrugaj oczami" ... Zobaczysz oryginalne zdjęcie kobiety ... 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/kobietae.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1565/kobietae.jpg[/IMG][/URL]



łoooooooooooooooo........ jak to jest możliwe??? szok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
A co do spotkania...dziewczyny to chyba pod znakiem zapytania stoi co nie 🤨 ???
Jak takie mrozy trzymać będą to ja nie wiem jak z małym dam radę...no chyba, że babcia z nim zostanie...ale to wtedy mega szybka kawka by była hhehe 😉
...mam jednak nadzieję, że się uda bo bardzo chciałabym Was poznać live 😘

tak wlasnie mysle o tym spotkanu codziennie... moze nie bedzie juz mrozow takich.. bo jak beda to ja nie mam z kim malego zostawic 😞((( a nawet wizyte do neurologa i szczepienia orzelozylam na tydzien pozniej zeby w te mrozy go nie wyciagac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
Witam
My sie pakujemy z tych wczasow do domku:-)))

SUPER!! 🙂

a co do Magdy Wasniewskiej to masakra, co????? dla mnie to nadal jakies podejrzane, bo jakbym upuscila dziecko, to bym po pogotowie dzwonila chcocby juz nawet oznak zycia zadnych nie bylo!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
Basieńka dziękuję kochana za rady 😘
oby przeszło i oby mała się nie zaraziła.. a moja terrorystka cały czas na ręce chce i wtedy śpi.. wasze też tak mają? jak ja mam funkcjonować?

Moj tez tak dzis mial 🙂 az obiad musialam z nim gotowac na rekach 😉 Najgorsze bylo jak musialam isc do toalety 🤪
Jak usypial to go odkladalam do lezaczka to po jakis 5 minutach sie budzil...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
NovaM napisał(a):
A co do spotkania...dziewczyny to chyba pod znakiem zapytania stoi co nie 🤨 ???
Jak takie mrozy trzymać będą to ja nie wiem jak z małym dam radę...no chyba, że babcia z nim zostanie...ale to wtedy mega szybka kawka by była hhehe 😉
...mam jednak nadzieję, że się uda bo bardzo chciałabym Was poznać live 😘

tak wlasnie mysle o tym spotkanu codziennie... moze nie bedzie juz mrozow takich.. bo jak beda to ja nie mam z kim malego zostawic 😞((( a nawet wizyte do neurologa i szczepienia orzelozylam na tydzien pozniej zeby w te mrozy go nie wyciagac 😮

jeśli to spotkanie ma być 8-go to ja odpadam 😞 też nie mam z kim zostawić dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
dorianna napisał(a):
Witam
My sie pakujemy z tych wczasow do domku:-)))

SUPER!! 🙂

a co do Magdy Wasniewskiej to masakra, co????? dla mnie to nadal jakies podejrzane, bo jakbym upuscila dziecko, to bym po pogotowie dzwonila chcocby juz nawet oznak zycia zadnych nie bylo!!!!

bez komentarza 😞 😞 😞

Dorianna to pewnie wszystkie chłopaki przeszczęśliwe 🙂 i mamusia też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
dorianna napisał(a):
Witam
My sie pakujemy z tych wczasow do domku:-)))

SUPER!! 🙂

a co do Magdy Wasniewskiej to masakra, co????? dla mnie to nadal jakies podejrzane, bo jakbym upuscila dziecko, to bym po pogotowie dzwonila chcocby juz nawet oznak zycia zadnych nie bylo!!!!

no niestety straszna masakra... Ja tez bym pierwsze co zrobila wzywala pogotowie, nawet jesli nie byloby oznak zycia. Moze jeszcze daloby sie cos zrobic. Nie do konca mi jeszcze pasuje to ze dopiero teraz znalezli ciuszki malej... Przeciez wczesniej przeszukiwali koryto rzeki i brzeg i nic nie znalezli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
Basieńka dziękuję kochana za rady 😘
oby przeszło i oby mała się nie zaraziła.. a moja terrorystka cały czas na ręce chce i wtedy śpi.. wasze też tak mają? jak ja mam funkcjonować?

ja mam jeszcze gorzej... moja śpi przy cycu, więc cały dzień na rękach lub leżę przy niej i jak tylko się ruszę to oczy jak 5 zł 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
chloe napisał(a):
dorianna napisał(a):
Witam
My sie pakujemy z tych wczasow do domku:-)))

SUPER!! 🙂

a co do Magdy Wasniewskiej to masakra, co????? dla mnie to nadal jakies podejrzane, bo jakbym upuscila dziecko, to bym po pogotowie dzwonila chcocby juz nawet oznak zycia zadnych nie bylo!!!!

no niestety straszna masakra... Ja tez bym pierwsze co zrobila wzywala pogotowie, nawet jesli nie byloby oznak zycia. Moze jeszcze daloby sie cos zrobic. Nie do konca mi jeszcze pasuje to ze dopiero teraz znalezli ciuszki malej... Przeciez wczesniej przeszukiwali koryto rzeki i brzeg i nic nie znalezli?

😲 😲 😲a przed chwilą widziałam wypowiedź męża sprzed tygodnia jak to niby pomagał żonie wózek znieść... i co nie zauważył nic 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
KOBITY PATRZCIE 😁 😁
Skoncentruj się na czerwonym punkcie na końcu nosa przez 30 sekund, a następnie spójrz na suit i "mrugaj oczami" ... Zobaczysz oryginalne zdjęcie kobiety ... 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/kobietae.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1565/kobietae.jpg[/IMG][/URL]



łoooooooooooooooo........ jak to jest możliwe??? szok 🙂

a ja nie widzę... widać zero koncentracji 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
nadia85 napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
KOBITY PATRZCIE 😁 😁
Skoncentruj się na czerwonym punkcie na końcu nosa przez 30 sekund, a następnie spójrz na suit i "mrugaj oczami" ... Zobaczysz oryginalne zdjęcie kobiety ... 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/kobietae.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1565/kobietae.jpg[/IMG][/URL]



łoooooooooooooooo........ jak to jest możliwe??? szok 🙂

a ja nie widzę... widać zero koncentracji 🙃

ja tez slepa jestem;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami Ty jesteś usprawiedliwiona... przy garach cały dzień siedzisz 😉
A przepisy mniamuśne... też sobie odpisałam... oklaska za to Ci posyłam 🙂
I tak nieskromnie poproszę ☺️... jak będziesz miała chwilunię
- kotlety mielone z pieczarkami + kotlety mielone w papryce surowej
- z salaty lodowej ze słonecznikiem i mięsem gyros
- jajka w skorupkach faszerowane
- jajka z brzuszkami z łososia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
chloe napisał(a):
NovaM napisał(a):
A co do spotkania...dziewczyny to chyba pod znakiem zapytania stoi co nie 🤨 ???
Jak takie mrozy trzymać będą to ja nie wiem jak z małym dam radę...no chyba, że babcia z nim zostanie...ale to wtedy mega szybka kawka by była hhehe 😉
...mam jednak nadzieję, że się uda bo bardzo chciałabym Was poznać live 😘

tak wlasnie mysle o tym spotkanu codziennie... moze nie bedzie juz mrozow takich.. bo jak beda to ja nie mam z kim malego zostawic 😞((( a nawet wizyte do neurologa i szczepienia orzelozylam na tydzien pozniej zeby w te mrozy go nie wyciagac 😮

jeśli to spotkanie ma być 8-go to ja odpadam 😞 też nie mam z kim zostawić dziecka

Dziewczyny no ja nie wiem co z tym spotkaniem bo ja muszę wziąć małą ze sobą bo nie mam z kim zostawić. A wiadomo że przy takiej temperaturze nie wolno wychodzić z maleństwami. Zostało 5 dni więc może jakimś cudem się ociepli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
Basieńka dziękuję kochana za rady 😘
oby przeszło i oby mała się nie zaraziła.. a moja terrorystka cały czas na ręce chce i wtedy śpi.. wasze też tak mają? jak ja mam funkcjonować?


Nadia u mnie podobnie ostatnio! Usypia w ramionach, odkladam do lozeczka, albo nawet do lozka i po kilku minutach sie budzi... no czasami spi, ale to raczej na lozku , najlepiej jak spimy razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj zjadłam pomarańcza i malutka ma wysypaną buźkę 😞 wcześniej jadłam mandarynki i nic jej nie było, a teraz biedulka ma policzki całe czerwone w krostkach... i po co mi to było, teraz mam straszne wyrzuty sumienia... 😞 mogę jej to czymś smarować, pewnie ją swędzi... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Agami Ty jesteś usprawiedliwiona... przy garach cały dzień siedzisz 😉
A przepisy mniamuśne... też sobie odpisałam... oklaska za to Ci posyłam 🙂
I tak nieskromnie poproszę ☺️... jak będziesz miała chwilunię
- kotlety mielone z pieczarkami + kotlety mielone w papryce surowej
- z salaty lodowej ze słonecznikiem i mięsem gyros
- jajka w skorupkach faszerowane
- jajka z brzuszkami z łososia

jajka z brzuszkami z lososia to zwykle jaja na twardo rozciete na pol i na jaju oprocz majonezu plasterki z brzuszkow z lososia 🙂)
jaja w skorupkach faszerowane: jajka gotujemy, przekrawamy ostrym tasakiem na pol w poprzek tak bez sciagania skorupek.. wydrazamy ze skorupki lyzeczka wszystko, kruszymy,m mieszamy ze szczypiorkiem i majonezem wkladamy z powrotem gore jaja obtaczamy w bulce i obsmazamy na oleju 😉))
sałatka ze słonecznikiem: sałata lodowa, pomidor, ogorek surowy, papryka, kukurydza do miski, polewamy sosem czosnkowym z przepisu ktory pisalam do kebaba 🙂) mieszamy, podsmazamy na patelni lekko slonecznik luskany i wysypujemy na wierzch salatki przelozonej juz do ladnej miseczki.. a do tego ja robie osobno miesko z duuuuza iloscia przyprawy gyrosa.. oczywiscie piersi z kurczaka.. i w restauracji jadłam to wszystko wymieszane ale ja robie w 2 oddzielnych miskach tzn miesko osobno a obok salatka bo jak sa goscie to wkladam miesko do naczynia z podgrzewaczem albo podghrzewam co jakis czas bo na cieplo lepiej smakuje 🙂
mielone z pieczarkami.. robisz jak zwykle mielone czyli jajo i bulka tarta namoczona w wodzie i przyprawy a na patelni podsmazasz cebulke z pieczarkami w kostke i pozniej te pieczarki wkladasz do kotleta cczyli formujesz mielonego robisz dziurke wkladasz pieczarke i zaklejasz.. obtaczasz w mace albo w bulce i na olej na patelnie 🙂)
kotlety mielone w surowej papryce bede robila pierwszy raz wiec nie wiem czy dobre... zrobie normalne mieso na mielone czyli jw. bulka jajo przyprawy i papryke przetne w poprzek na 4 czesci by sie takie falowane foremku potworzyly ebz dna... wloze mielonego do srodka przyklepie gora i dol w bulce i podsmaze ale tylko lekko do sciecia a pozniej do piekarnika 😉) widzialam to gdziesz w ksiazce jakiejs i podobno to dobre:P ale nie jadlam to nie wiem :P
okgonimy dalej do kuchni 🙂) moje sloneczko ladnie od 21 juz spi 🙂) pewno o 4 sie obudzi a mamunia bedzie w kuchni ;DDD hehe nie no zarcik.. jeszcze z pol godzinki i juz 🙂))) a jutro od rana:P
buzialki laseczki kolorowych senkow zycze;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...