Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
No i zapomniałam Wam się pochwalić jak wyszła sprawa z allegro.... a więc koleś miał dokładnie napisane na jaki adres ma wysłać paczkę a wysłał na inny... założyłam mu spór, po czym zadzwonił do mnie zaczął mnie wyzywać i straszył sądami, że wyzwałam go od oszustów... Powiedział, że jak nie usunę postu to spotkamy się w sądzie " no to ja trardo do niego "a proszę bardzo chętnie wytłumaczę Ci co nieco osobiście" 😁 😁 no i dałam mu jawne dowody na to, że wina jest po jego stronie.... koleś się wystraszył i oddał pieniądze.... skąd się biorą takie typy to nie mam pojęcia 🤢 🤢 🤢 😠

Najwazniejsze ze sie wyjasnilo wszystko i kase zwrocil 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
U mnie w cyckach mleka brak 😞 Julcia wiecznie na nich wisi i z nimi zasypia, więc nigdy tak naprawdę nie wiedziałam kiedy kończy jeść i ostatnie dni to ciągłe jej wrzaski... dziś przyszedł w końcu laktator i z obydwu cycków udało mi się uzbierać 50 ml 😮 😮 😮 ale poddać się nie mogę... zaopatrzyłam się chyba we wszystkie dostępne na rynku herbatki laktacyjne i zaparzam i popijam, a na wieczór Karmi zapodałam 😜

Dzisiaj jakieś krwawienie, plamienie 🤢 na okres to za skąpe, a poza tym przy okresie umierałam

Dorianna trzymaj się dzielnie, bo lekko to nie masz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam kochane!!! U nas dzień jak co dzień!!! Mały Eligiusz coraz częściej się do nas uśmiecha!! Wydaje mi się że to już bardziej świadomy śmiech!! hehe
Doriana dobrze że lekarze wzięli się za twojego synka i dobrze że wychodzisz do domku zawsze trochę lepiej czekać w nim na badania!!!
DZIEKI wszystkim w imieniu mojej siostry!!!
Co do chusty to ja jakoś nie wyobrażam sobie jej ze mną heheh
mam nosidełko które dostałam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
KASIUNIA to super, ze dobrze sie skonczylo:-) Ale tgpek niezly z niego.

A u nas poranek jak codzien ten sam, jak to w szpitalu...
Te same badania i zabiegi i teraz maly spi z antybiotykim w krlplowce... A ja ogladam "Julie".

a ja Julię cały dzień oglądam 😜 i się nadziwić nie mogę, że ona cała moja 😘
a dla Dorianka buziaczek... Ty to masz z tymi swoimi chłopakami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
dokladnie doriana ale od cioci agami buziak przez maseczke;/ dostalam katar jak kaszle to czuje cala klatke piersiowa i do tego stracilam glos;/ wiec makabra 😞

co z Tobą??? czy Ty się wreszcie odpędzisz od tych wirusów... czuję, że trzeba będzie w ciepłe majty wskoczyć a nie w gorsetach paradować 😜 zdrówka kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
kochane znalazłam fajną stronkę z przepisami video 😁 przyznam się, ze nie jestem najlepsza w kuchni, więc postaram się czegoś nauczyć 😁 🙂 video kuchnia

oj Kasiunia nawet nie wiesz jaka głodna się zrobiłam 😁

hehe no ja też mam nadzieję, że nie zrobię po raz kolejny jakiegoś zakalca 🤪 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
do odwołania wstawiam (.) ... 😞


Pammat, jesli chodzi o to, to napisze Ci tylko, ze mi maz wyladowal w szpitalu niespodziewanie na tydzien, a ja jestem tu samiutka jak palec, nie ma mamy, nie ma siostr, nie ma przyjaciol...nie mam nawet do kogo zadzwonic i powiedziec przyjdz, bo siedze sama z dzieckiem. Wiec glowa do gory! To nie koniec swiata. A i sadze, ze rozlaki dobrze na zwiazek wplywaja 😉 no byle nie za dlugie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
agami napisał(a):
dokladnie doriana ale od cioci agami buziak przez maseczke;/ dostalam katar jak kaszle to czuje cala klatke piersiowa i do tego stracilam glos;/ wiec makabra 😞

co z Tobą??? czy Ty się wreszcie odpędzisz od tych wirusów... czuję, że trzeba będzie w ciepłe majty wskoczyć a nie w gorsetach paradować 😜 zdrówka kochana 😘

oj kochana pokute mam za ie wziecie antybiotyku wtedy jak na pogotowiu kazali;/ leczylam sie homeopatia i tak sie leczylam ze chyba na oskrzela zeszlo;/dzis sie dowiem bo ide d lekarza ;/ ale bedzie sie darl pewno ze nie slucham i antybiotukow nie biore;/ i jak nic penicylinke w zastrzykach teraz mi zacedza;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
meliska napisał(a):
agami napisał(a):
dokladnie doriana ale od cioci agami buziak przez maseczke;/ dostalam katar jak kaszle to czuje cala klatke piersiowa i do tego stracilam glos;/ wiec makabra 😞

co z Tobą??? czy Ty się wreszcie odpędzisz od tych wirusów... czuję, że trzeba będzie w ciepłe majty wskoczyć a nie w gorsetach paradować 😜 zdrówka kochana 😘

oj kochana pokute mam za ie wziecie antybiotyku wtedy jak na pogotowiu kazali;/ leczylam sie homeopatia i tak sie leczylam ze chyba na oskrzela zeszlo;/dzis sie dowiem bo ide d lekarza ;/ ale bedzie sie darl pewno ze nie slucham i antybiotukow nie biore;/ i jak nic penicylinke w zastrzykach teraz mi zacedza;/

Moze nie bedzie tak zle. Trzymam kciuki zebys szybko wyzdrowaiala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
agami napisał(a):
meliska napisał(a):
agami napisał(a):
dokladnie doriana ale od cioci agami buziak przez maseczke;/ dostalam katar jak kaszle to czuje cala klatke piersiowa i do tego stracilam glos;/ wiec makabra 😞

co z Tobą??? czy Ty się wreszcie odpędzisz od tych wirusów... czuję, że trzeba będzie w ciepłe majty wskoczyć a nie w gorsetach paradować 😜 zdrówka kochana 😘

oj kochana pokute mam za ie wziecie antybiotyku wtedy jak na pogotowiu kazali;/ leczylam sie homeopatia i tak sie leczylam ze chyba na oskrzela zeszlo;/dzis sie dowiem bo ide d lekarza ;/ ale bedzie sie darl pewno ze nie slucham i antybiotukow nie biore;/ i jak nic penicylinke w zastrzykach teraz mi zacedza;/

Moze nie bedzie tak zle. Trzymam kciuki zebys szybko wyzdrowaiala 🙂

dziekuje trzymaj trzymaj.. wasze kciuki i mysli zawsze pomagaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
my dzis po szczepieniu, ale był wrzask!! hahah ale tylko przy ukłuciu, szybko sie uspokoila jak ja wzielam na rece, ale kazala mi ja obudzic wczesnej, nie chciala jej robic na spiocha i ukuła ją w 2 nogi , a wy w reke mieliscie szczepienia? hmm 5w1

pozatym myslalam ze sie wkur..rze bo podchodze do okienka i mowie ze bylam zapisana dzis na szczepionke (2 tyg wczesniej trzeba sie zapisywac) a ta do mnie, ze nie szczepimy ze wzgl na pogode bo zimno itd, pozatym nie mamy szczepionek, a ja sobie mysle ty pi.. to jak zima jest to mam to wiosny czekac , i sie pytam czy mozna odwlec te szczepionki o pare tyg, jak wszedzie mowia ze po 6 tyg zaczepic itd przeciez to chyba terminy sa a nie kiedy mi sie podoba to szczepie, pozatym mogla do mnie zadzwonic ze mam nie przychodzic i nie targac dziecka jak uwaza ze za zimno na szczepionki

i zaszczepiła i sie w lodówce znalazly szczepionki na to wzw a druga mialam swoja ta co kupilam w aptece , ale ile sie nakomentowała ze gdzie takie dziecko ciagnac w taka zime , nosz kurna to mam nie szczepic czy co?
pozatym ona stara panna bez dzieci to nie wie ze sie nawet z takimi malymi w zime wychodzi a nie czeka do wiosny
co za krajjjjj

a nova moge spytac o nazwisko lekarza ?? bo tych troche lubelskich ortop znam i moze to ktorys co ze mna pracował


może nie jestem w temacie ale Ulka jak miałaś 5w 1 to czemu 2 ukłucia????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...