Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ja kolorek tez jedynie czekoladka bo rok juz wlosow nie farbowalam;p a dzis udalo sie jeszcze do kosmetyczki wkrecic;p babcia zostanie z malym a mama sie musi odrestaurowac;p
kupilam sobie na chrzciny sukienke w reserved za 29 zl ;D przeceniona z 90;D ale dumna bylam z siebie ze weszlam w sukienke bo w domu wszystko mam w cycach za male... a sukienka taka olowkowa i na gore trzeba bluzke z kolnierzykiem ale to moze byc za mala w cyckach bo i tak tylko kolnierzyk wystaje;p hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no poza tym za kaske z urodzin kupilam sobie majtki sciagajace i... gorset;D hehehe taki fajny czarny .. jak koszulka wyglada koronkowa;D hehe chociaz na chrzciny bede wygladac jak czlowiek bo w domu to dres wlosy w kitke i tyle... i mowia ze malrzenstwa po porodzie przechodza kryzys.... hihi ja sie nie dziwie... bo ja sama bym sie nie chciala... jak czarownica wygladam;D
no a co do dziewictwa to my tez juz po... i naprawde czulam sie jak bym pierwszy raz to robila... mimo ze po cesarce to moze inaczej ale bylo tak mega delikatnie jak bysmy nigdy nic;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
novaM 😘 a ty co w Mc'donalds jesz jak karmisz bo 😮 bo ja się jeszcze tak nie odważyłam jeść po ciąży ostatnio siedziałam z małą z tyłu auta a Mati jadł za kierownicą ślina mi kapała nie samowicie ☺️ 😁
meliska dziękujemy 😘
coq ojejku 😆 ty to malowałaś ?
asiadudzika mojego M siostra miała nadżerkę i lekarz psika takim dużym jakby sprejem i to jest bardzo zimne i chuchał jej później do środka 😁

ale czad! mnie tam nie dmuchnie bo jest kobietą 🤪
mówiła mi ze to bezbolesne więc moze nie byłoby tak źle...chuchanie w razie co zniosę dzielnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
musi działać!! po to jesteśmy stworzone.aby robić dzieci i je rodzic 😎 🤪
a propo seksu to ostatnio z mamą na ten temat rozmawiałam ☺️ troszke mi niesmacznie było ☺️ mówiła ze facet nie może odpuścić i tak musi być ze boli troche a potem przestanie.eh takie tematy z mamą...no ale w końcu dorosła jestem... Milanka nie daje mi farby na łepetynę położyć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
dziewczyny tak mówicie o tych fryzjerach i zmianach i też może bym u siebie coś pokombinowała na głowie... 😉


u mnie na glowie jest masakra 🤢

Ale w miniona sobote dorobilam sie w koncu suszarki 🙃 po pol roku 😁
Malzon wpadl do domu i mi suszarke daje - lubie takie niespodzianki 😁
i w koncu jakas sensowna suszara jest!


no nie.t bez suszarki to ja bym jak stara szczota wygladała 🤪 nie wyobrażam sobie nie mieć suszarki.nie powiem że się lafirynduje przed lustrem codziennie ale jakbym nie wysuszyła grzywki na ogrągłą szczotkę to katastrofa!próbowałam kiedyś nic z włosami nie robić po kąpaniu i się nie da!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
musi działać!! po to jesteśmy stworzone.aby robić dzieci i je rodzic 😎 🤪
a propo seksu to ostatnio z mamą na ten temat rozmawiałam ☺️ troszke mi niesmacznie było ☺️ mówiła ze facet nie może odpuścić i tak musi być ze boli troche a potem przestanie.eh takie tematy z mamą...no ale w końcu dorosła jestem... Milanka nie daje mi farby na łepetynę położyć!

Dziwne podejście Twojej mamy..moim zdaniem facet powinien odpuścić jeśli kobieta nie jest gotowa. W końcu poród to trudne przezycie i mamy po nim prawo do odpuszczenia seksu na tak długo jak potrzebujemy. I nie musi byc tak że boli, mnie bolało przy pierwszej próbie i zrezygnowaliśmy. 10 dni póxniej juz było ok ale to ja zdecydowałam ze chcę znów spróbować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
no poza tym za kaske z urodzin kupilam sobie majtki sciagajace i... gorset;D hehehe taki fajny czarny .. jak koszulka wyglada koronkowa;D hehe chociaz na chrzciny bede wygladac jak czlowiek bo w domu to dres wlosy w kitke i tyle... i mowia ze malrzenstwa po porodzie przechodza kryzys.... hihi ja sie nie dziwie... bo ja sama bym sie nie chciala... jak czarownica wygladam;D
no a co do dziewictwa to my tez juz po... i naprawde czulam sie jak bym pierwszy raz to robila... mimo ze po cesarce to moze inaczej ale bylo tak mega delikatnie jak bysmy nigdy nic;p


Ech to moje urodzinowe pieniazki poszly na chuste i pieluchy wielorazowedla Yasminki. Niedlugo zapomnz jiedy sobie cos kupilam. 🤔

Wanilia gratuluje!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry 🙂

2 miesięczniki WOW ...... my jeszcze miesiąca nie mamy 😁

nio i ja też jeszcze dziewica ...... i chyba okres mam -tak to mi wygląda..... 🙂

my narazie ze spacerów zrezygnowaliśmy bo za zimno na pierwsze w życiu spacerki co najwyżej tylko kursujemy autem do mamy i narazie raz do teściów

jeśli mamy kolkę to narzie dzięki bogu nie codziennie wiec czasem lepiej czasem gorzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zupka skończona więc Jula szamie i ja też idę.Milence ta kupa chyba jeszcze gra w kiszkach bo niespokojna znowu jest 🥴 za robotę się biore wreszcie.chyba fryzjerka dopiero jutro wpadnie bo jeszcze jej nie ma...a włosy wychodzi na to że pomaluję jak mam przyjdzie z pracy bo teraz zakleszczona jestem przez małą...wiec na razie dziewojki 🙂 buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):
Dziewczyny dochodzę do wniosku, że ja tu ostatnia "dziewica" zostałam 😜 ... taka mi się jakaś blokada załączyła 🤢

Aaaaaaaa Aga... kuzynki Twojej nie znam, ale fakt dwie przecznice od siebie mieszkamy 🙂


nie jesteś sama :P ja też jeszcze nie miałam "pierwszego razu" 😉


ja tez nie, choc probowalismy i bolalo wiec narazie jeszcze czekam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WANILIA kiedy wychodzimy ze szpitala to sama chciałabym wiedziec, bo to jest jedna wielka niewiadoma;-)

MARIKA a u ciebie to jeszcze moze byc krwawieni pologowe, bo jestes dopiero 4 tydzien od porodu i masz prawo krwawic...

Moj maluszek spi i oczywiscie pod kroplowka z antybiotykiem, ale ogolnie nie jest zle.
Tak wogole to zastanawiam sie czy nie przebadac starszaka w kierunku refluksu, bo to jest choroba genetyczna i moze nie miec objawow, gdy jest mniejszego stopnia, az do momentu niewydolnosci nerek, wiec tak zeby nie miec niespodzianki, ale o tym to pogadam z lekarzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq nie ma nic prostszego 🙂 kurczaka (bo bez mięsa to nie kebab) kroję na małe kawałki,tarzam w przyprawach - jest taka przyprawa kebab gyros ale czesto jej nie mam więc jest papryka słodka mielona, moze być ostra,pieprz,bazylia,oregano,zioła prowansalskie.curry zależy co mam pod reką.podsmażam na patelni.kupuję wrapsy.to takie placki wielkości talerza dużego,takie jak kebab na cienkim cieście 🙂.kroję kapustę pekińską na paseczki.papryke na paski,ogórka ze słoika na plasterki,moze być też pomidor i co tam jeszcze Ci gra.wrapsy się odgrzewa w mikrofali,mięso jak ciepłe to prosto z patelni na wrapsa albo odgrzewasz razem w mikro.oczywiście trzeba zrobić sos czosnkowy i drugi taki ketchupowo-kocentratowy 🙂 na mięso sos i warzywa.zakręcamy we wrapsa i szamiemy 🙂 a sos czosnkowy najprostszy i najszybszy robimy tak;na jeden mały jogurt naturalny bierzemy ze 2 ząbki czosnku i przepuszczamy przez praske,sypiemy sól,pieprz,zioła prowansalskie,może byc koperek.ten czerwony zrobiłam dla Ł. i na ostro jest.kupiłam taki koncentrat niezbyt gęsty i dałam tam jakieś zioła.papryczkę chili pokroiłam na drobno,dosypałam pieprzu i ostrej papryki,dolałam deczko gorącej wody żeby się przyprawy rozniosły.mozna dolać ketchupu 🙂
dużo napisałam ale robi się szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
włosy pomalowałam i powiem Wam że na zdjęciu nie widać koloru 😮 a koło fioletowej farby to ta tylko leżec musiała bo kompletnie nie jest to kolor fioletowy 🤢 chociaż i tak mi się podoba 😁 takie ma refleksy jakby czerwone (wcześniej miałam balejaż).jutro przy normalnym świetle zobaczę czy będzie widać jakis kolor w ogóle bo na razie na zdjęciu figurują jako czarne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coq ja kebab robie podobnie 😉)
kurczaczka kroimi na małe kawałki. wkladam je do miseczki podlewam olejem wsypuje bazylie oregano, pieprz, sól papryke słodką i przyprawę kamisa chyba ale na bank nazywa sie kebab-shaorma ta jest najlepsza.. 🙂 i zostawiam na godzinke niech przejdzie... i w tym czasie robie sos czosnkowy. pol dużej smietany (tyle co kubek do herbaty niepełny) do tego kubka wrzucam 1,5 łyzki majonezu lub jedna czubata, troszke keczupu taka malenka lyzeczke, wsypuje 1 torebke sosu czosnkowego gotowego, do tego 2 zabki czosnku przez praske, sok z 2 plastrów grubych cytryny, na koncowce lyzeczki troszke cukru, bazylie oregano pipeprz i ciutke soli... i to mieszam i zostawiam wlasnie by tez przegryzło sie 🙂 wszyscy mowia ze sos robie jak z pizzeri wiec podobno dobry;p no i jak miesko przeszlo to je smaze mocno na patelni... pozniej kupuje w piekarn i bułke do kebaba taka wyglada jak rozjechany bochenek chleba;D wielka okrągła... kroje na 4 czesci i mam tym samym 4 kebaby.. troszke wydrązam ja w srodku i podgrzewam 10 minut w piekarniku wyciagam i do srodka na brzegi wlewam sos czosnkowy a do srodka laduje pomidora ogorka jak mam kapuste biala to szatkuje i troszke biaje czasem mam gotowa surowke z czerwonej to tez wkladam, papryka w koskte kukurydze jak akurat mam otwarta na to miesko i duuuzo sosu.. my jemy tylko z czosnkowym bo lubimy 😉 smacznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...