Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Hej,

U Nas nocka standardowa pobudka o 2 a potem przed 6 🙂
Mam pytanko to tych osob, ktore juz mialy chrzty lub w najblizszym czasie planuja 🙂 ile osob zapraszacie na chrzest? Wlasnie sie zastanawiam czy moja babcie i dziadka zapraszac oraz wujkow i ciocie? Z gory dziekuje za rade 🙂


ja ciotkow, wujków nie zapraszam tylko babcie ( ale ja juz mam tylko 1 a mąż 2 dziadków niestety brak ) a chrzciny będę miec na 15 osób i jeszcze nie wiem czy w domu z zamówionym jedzeniem czy w restauracji......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ulka pisałam do położnej i pisała że może mam kryzys laktacyjny i mały dlatego chce częściej!!! Mały czasem wytrzyma 2 godziny ale zdarza się że chce co godzinę!!! Robi kupy 2 a tak to to takie pierdy z wkładką i położna mówi że karmić jak chce!!! Nie wiem to będę mu dawała!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
Ulka pisałam do położnej i pisała że może mam kryzys laktacyjny i mały dlatego chce częściej!!! Mały czasem wytrzyma 2 godziny ale zdarza się że chce co godzinę!!! Robi kupy 2 a tak to to takie pierdy z wkładką i położna mówi że karmić jak chce!!! Nie wiem to będę mu dawała!!!

Holi a spróbuj sobie odciągnąć mleko, żeby sprawdzić czy masz, bo moja też non stop chce do cycka... a tam pustynia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
o dziekuje meliska 🙂 ja dopiero sie kształcę w tej dziedzinie 🙂 a jeszcze jedno pytanie większość widzę ze kupowała te 5 w 1 ale jaka nazwę szczepionki ten euvax czy energix czy jeszcze jakies inne ????? dzielcie sie mamusie doświadczeniem 🙂

My Pentaxim, a chyba jeszcze Infanrix jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki.nie czytałam Was bo brat okupuje komputer od wczoraj i nie mam jak nadrobić.powiem w skrócie,że badania kału Milki odebrałam i się okazało ze ma ph kwaśne i dostałam dla niej tylko florę bakteryjną Lacidar.2xdziennie w trakcie jedzenia.powiedział ze po tym kupa powinna byc codziennie a nawet kilka razy dziennie.więc jest nie najgorzej i jestem niewinna 🙂 buziaki,odezwę się jak brat pójdzie do pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadrobiłam bo brat pozwolił 🙃 Pamm będzie dobrze 🙂trzymaj się babo dzielnie!! temu swojemu siły musisz dawać dużo więc uśmiech na twarz przez zaciśnięte zęby.pamiętaj ze on liczy najbardziej na Ciebie 🙂 ściskam mocno 😘
Dorianna no nic dodać 😞 synusia jednego i drugiego ściskaj od nas codziennie 🙂
ktoś tu mówił o dziecku co nie spało cały dzień - u nas tak wczoraj było...a dzisiaj prawie cały czas śpi.nadrabia 🙂 i trądzik niemowlęcy jej wyszedł.taką kaszke ma na całej buźce.dobrze ze to zejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
o dziekuje meliska 🙂 ja dopiero sie kształcę w tej dziedzinie 🙂 a jeszcze jedno pytanie większość widzę ze kupowała te 5 w 1 ale jaka nazwę szczepionki ten euvax czy energix czy jeszcze jakies inne ????? dzielcie sie mamusie doświadczeniem 🙂

Florek byl szczepiony 5w1 i nazwa to Infanrix - IPV + Hib
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
hej dziewczynki.nie czytałam Was bo brat okupuje komputer od wczoraj i nie mam jak nadrobić.powiem w skrócie,że badania kału Milki odebrałam i się okazało ze ma ph kwaśne i dostałam dla niej tylko florę bakteryjną Lacidar.2xdziennie w trakcie jedzenia.powiedział ze po tym kupa powinna byc codziennie a nawet kilka razy dziennie.więc jest nie najgorzej i jestem niewinna 🙂 buziaki,odezwę się jak brat pójdzie do pracy

To super 🙂 Czyli nadal mozesz karmic piersia 🙂 To mala juz moze byc szczepiona czy nadal czekasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MELISKA wiesz co jak mały zaczyna ciągnąć mleko to jest i leci on połyka i to słychać dobrze!!! potem jak go odłączam od cycka to naciskam i mleko wylatuje!!! Także ja nie wiem co mu jest a dziś to w ogóle co godzinę je i zaraz po tym płacze a ja mu daje smoczka i do łóżeczka i on śpi dziś cały dzień śpi po 30 min
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tak w ogóle to dobry wieczór 🙂

Pam wszystko będzie dobrze 🙂

Dorianna oj to synek miał pecha, ale gips to nie koniec świata 🙂 na pewno wszystko szybko się zagoi 🙂

Meliska ja też mam mało mleka... w sumie już coraz mniej...

Ulka u mnie nie przeszłoby podanie pustego cycka. bo jak mój głodomorek chce jeść i je z cycka i jak już nie ma w nim mleka to się drze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
halo!
Agami podziwiam, ze sama przygotowujesz chrzciny, jeszcze w dodatku chora. Ja mialam na 23 osoby (tylko rodzeństwo moje, mojego meza i rodzice) i nie wyobrazam sobie siedzenia w kuchni 3 dni i przygotowywac żarcie. na szczescie kumpela mi robila jedzenie i za robocizne i zakupy zapłaciłam razem 550zł czyli mega tanio (osobno ciasta).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...