Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
agami napisał(a):
ehhh a ja mam mega dołka 😞((( dotarła do mnie smutna wiadomosc od kolezanki z pracy... i siedze teraz, łezki w oczach i patrze na mojego babelka i ciesze sie ze z nim wszystko ok ze urodzil sie caly i zdrowy.... ehhhh

Naprawde trzeba doceniać to ile mamy szczęścia..


tak jest...czlowiek przejumje sie pierdołami, i czesto nie docenia, jakie ma szczescie, że Dzieciatko rodzi sie zdrowe

i ze żyje .... trzeba dziekować za wszystko... ze mamy to szczescie miec je na rekach tulic calowac a ono sie usmiecha, gaworzy.... ehhh ok nie zasmucam wam juz tu... ale dzis sie juz pozegnam chyba sie szybciej poloze bo naprawde humoru brak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
dziewczyny ja jestem już uziemiona 😮 mały chce żeby ktoś cały czas go nosił, bujał, bo jak nie to płacz 🤢 chyba go do tego z m przyzwyczailiśmy 😠 znacie jakieś pomysły, żeby go odzwyczaić?? żeby potrafił sam chociaż w bujaczu posiedzieć....


Przybijam piatke!!! Moja od kilku dni to samo 🤢

Witam Kwietnioweczke!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
dziewczyny ja jestem już uziemiona 😮 mały chce żeby ktoś cały czas go nosił, bujał, bo jak nie to płacz 🤢 chyba go do tego z m przyzwyczailiśmy 😠 znacie jakieś pomysły, żeby go odzwyczaić?? żeby potrafił sam chociaż w bujaczu posiedzieć....


Przybijam piatke!!! Moja od kilku dni to samo 🤢

Witam Kwietnioweczke!!! 🙂


mysle, ze dobrego sposobu nie ma. Moze co chwile sadzaj go do leżaczka, a jak zacznie plakac, to nie bierz go od razu na rece tylko po kilku minutach, przynajmniej ja bym tak robila. troche sie maly naplacze, ale bezbolesnego sposobu chyba nie ma. jest jesczze malutki i powinien sie w ciagu kilku dni przyzwyczaic. jedno szczescie, ze kalina cale dni spedza w leżaczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
My dzis bylismy u kuzynki. Wyjechalismy o 11:00 a wrocilismy to byla 16:30 i przez ten czas maly spal tylko w samochodzie. Dzis mial chyba za duzo przezyc jak dla niego. Od czasu jak wrocilismy do domku caly czas bardzo marudny jest przespal sie na mnie jakies 45 minut. Wlasnie moj M probuje go uspac.

Pamm wszystko bedzie dobrze. Trzymamy kciuki kochana 🙂
Aaagaa trzymamy kciuki za Macka i Ciebie. Duzo sily 😘
Kasiunia sprobuj po kazdym karmieniu wziac laktator i popompowac przez jakies 10 minut laktatorerm. Nie ma to znaczenia czy bedzie cos lecialo czy nie, wazne zeby organizm wiedzial ze trzeba wytwarzac wiecej mleka 🙂

Witamy Mame z Kwietnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...