Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agami napisał(a):
ja tez Nova jeszcze naznaczona jestem..
chloe mowisz ze uda mi sie to zawiazac??? bo jak widzialam na pokazie jak oni to robia to bylam przerazona jak to zrobic z dzieckiem na rekach;D
a co to za okłady przed szczepieniem? macie nazwe?

nazwy nie mam ale jutro podskoczę do apteki i się zapytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
CANDYNS napisał(a):
WITAMY PO KILKUDNIOWEJ NIEOBECNOSCI.TRZEBA PONADRABIAC :p CO SŁYCHAĆ TAK W SKRÓCIE????JAK DZIECIACZKI SIE SPRAWUJĄ?? U NAS BEZ WIEKSZYCH ZMIAN-BUDZIMY SIE NADAL CO 2 GODZ.NA CYCA ,CZASEM JEDNORAZOWO 3 GODZ.POSPIMY I TYLE.JUTRO MAMY SZCZEPIENIE 6W 1 I PNEUMOKOKI TAK ZE JA JUZ MAM ZAJEBISTEGO STRESA JAK MAŁY ZNIESIE PIKU W OBYDWIE NÓŻKI 😞 I CO BEDZIE SIE DZIAŁO POTEM.A JAK WASZE MALUCHY PO SZCZEPIENIACH?GORĄCZKOWAŁY ?MIAŁY OPUCHLIZNE? CZYM OBKŁADAĆ NÓŻKI W RAZIE CZEGO I CO POLECACIE NA GORACZKE?

witaj,
jak widzisz ogolnie tematyka:
1 plamien po tabletkach
2 szczepien
3 napiecia miesniowego
4 chust
5 remontow 🙂

6w1 + pneumokoki to bardzo duzo
my narazie mielismy wzw a po tym chyba nie ma goraczki, ale wiem ze dziewczyny pisaly ze maja paracetamol i altacet w razie czego. 3 mamy kciuki za jutro by bylo malo krzyku i brak "NOPu".


Chloe, my tez mielismy 6w1, rota i pneumo w jednym dniu. kalina to super niosla, żadnej goraczki, obrzekow. Nie wydaje mi sie, zeby to bylo takie szkodliwe dla dziecka, w końcu jest to zalecane przez pediatrów, jakby bylo szkodliwe, to by chyba tak nie szczepili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
chloe napisał(a):
CANDYNS napisał(a):
WITAMY PO KILKUDNIOWEJ NIEOBECNOSCI.TRZEBA PONADRABIAC :p CO SŁYCHAĆ TAK W SKRÓCIE????JAK DZIECIACZKI SIE SPRAWUJĄ?? U NAS BEZ WIEKSZYCH ZMIAN-BUDZIMY SIE NADAL CO 2 GODZ.NA CYCA ,CZASEM JEDNORAZOWO 3 GODZ.POSPIMY I TYLE.JUTRO MAMY SZCZEPIENIE 6W 1 I PNEUMOKOKI TAK ZE JA JUZ MAM ZAJEBISTEGO STRESA JAK MAŁY ZNIESIE PIKU W OBYDWIE NÓŻKI 😞 I CO BEDZIE SIE DZIAŁO POTEM.A JAK WASZE MALUCHY PO SZCZEPIENIACH?GORĄCZKOWAŁY ?MIAŁY OPUCHLIZNE? CZYM OBKŁADAĆ NÓŻKI W RAZIE CZEGO I CO POLECACIE NA GORACZKE?

witaj,
jak widzisz ogolnie tematyka:
1 plamien po tabletkach
2 szczepien
3 napiecia miesniowego
4 chust
5 remontow 🙂

6w1 + pneumokoki to bardzo duzo
my narazie mielismy wzw a po tym chyba nie ma goraczki, ale wiem ze dziewczyny pisaly ze maja paracetamol i altacet w razie czego. 3 mamy kciuki za jutro by bylo malo krzyku i brak "NOPu".


Chloe, my tez mielismy 6w1, rota i pneumo w jednym dniu. kalina to super niosla, żadnej goraczki, obrzekow. Nie wydaje mi sie, zeby to bylo takie szkodliwe dla dziecka, w końcu jest to zalecane przez pediatrów, jakby bylo szkodliwe, to by chyba tak nie szczepili

nasza pediatra w przychodni nie pozwala tak szczepic, kaze osobno pneumokoki i maks 5w1, bo mowi ze odpowiedzialnosc za to bierze. no ale jak widac na waszym przykladzie dzieiaki dzielnie znosza nawet wieksze obciazenia wiec moze po prostu dmucha na zimne.

Agami - pare cwiczen na sucho z misiem i bedziesz smigac!!

Guga trzymajcie sie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wy juz spac idziecie, a ja mam dopiero czas nadrobic i odpisac, bo jak chlopaki nie spia to nie idzie, jak jeden spi to drugi cos chce i tak w kolko 😉

U nas tez nie widac oznak napiecia miesniowego, ale to nie ma co za bardzo sie temu przygladac, bo zawsze sie cos znajdzie...

NovaM napisał(a):
Aaaa zapomniałam zapytać - ,acie jeszcze krechę na brzuchu 🤨 ???
Cholera u mnie prawie niewidoczna w ciąży była, a teraz cholera zejść nie chce 😮 😮 😮

Ja nie mam juz tej krechy, ale po pierwszym to mialam ja chyba z pol roku 🙂

Pieknie wasze dzieciaczki rosna, oby tak dalej.

A u nas po serii czterech szczepien naraz, goraczki nie bylo, ale dalam zapobiegawczo paracetamol w czopku, tylko maly mial chyba przez dwa tygodnie obrzek na raczce po szczepieniu na tezec.

Ogolnie to jest spokojny tylko ostatnio nie chce zasnac po kapieli i krzyczy, ale maz go usypia i jakos wreszcie odpuszcza i spi, a ja w tym czasie zajmuje sie drugim.
Potrafi przespac od 6 do 8 godzin w nocy wiec jestem happy, z tym ze rano to mam pelne baniaki mleka i az milo jak ciagnie 😁 A na wieczor to mam tak jakos malo mleka, ze az mi sie wydaje ze nic nie mam, tez tak macie moze?

To by bylo na tyle, chyba... Teraz ide zjesc wreszcie kolacyjke, bo sobie jajka ugotowalam. mniamm... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna no to fajnie mały Ci przesypia 🙂 super 🙂 mój ostatnią noc miał raczej kiepską, budził się z takim okropnym płaczem... aż mi serce się krajało...
mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej. śpi już od 19, więc 3,5 godziny za nami 🙂 oby do 1 dotrwał to będę szczęśliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,
guga noc chyba nienajlepsza? 🥴 Ale spadła już temperatura mam nadzieję?
Krecha na brzuchu - ja nadal mam ale mi nie przeszkadza, przeszkadza mi za to oponka która jednak została mimo że wagowo niewiele mi zostało do zrzucenia
Candyns współczuję tego wstawania co dwie godziny, mógłby się Karolek juz przestawić
Temat chusty...Ja kiedys pisałam już że moja gwiazda wytrzymuje w niej ok 10 min a potem zaczyna się wiercic i płakać - chyba nie lubi jak jej się ogranicza swobodę ruchów 😜 Ale myslę że jak zaczniemy wychodzić na zewnątrz to ja swiat na tyle zaciekawi że będzie w niej siedzieć
oooo, ktos się obudził, uciekam poki co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka moja miesiąc temu na szczepieniu ważyła prawie 5kg 😮 Ale dluga jest po mamusi 😉
Dziewczyny ogladalismy wczoraj to mieszkanie i w piatek idziemy do banku załatwiać kredyt. Dużo jest do zrobienia ale facet sprzedaje w naprawdę dobrej cenie. Remont z pewnością trochę potrwa ale szybciej niz budowa więc do wakacji powinniśmy się przeprowadzać. I wtedy już mieszkając na swoim spokojnie i pomalu popychać budowę. Bo stwierdziliśmy że z pospiechu nic dobrego nie wyniknie a w końcu dom sie na całe zycie buduje. A mieszkanie spokojnie można potem wynając i się samo będzie spłacać. Tak więc trzymać kciuki żeby nam bank figi nie pokazał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny. My zaraz jedziemy uwolnić Ninkę z Holtera 🙂 Muszę się pochwalić że była mega grzeczna. Candys pocieszę cię że moja budzi się tak samo. Pogodziłam się już z tym że tak po prostu jest i tyle. Wolę to niż jakby miała kolki i darła się całe noce. A tak dostanie cycusia świeżą pieluszkę i znowu kima. Wanilia no ja już nie mogę doczekać się tej chusty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
katja26 napisał(a):
hej dziewczyny. My zaraz jedziemy uwolnić Ninkę z Holtera 🙂 Muszę się pochwalić że była mega grzeczna. Candys pocieszę cię że moja budzi się tak samo. Pogodziłam się już z tym że tak po prostu jest i tyle. Wolę to niż jakby miała kolki i darła się całe noce. A tak dostanie cycusia świeżą pieluszkę i znowu kima. Wanilia no ja już nie mogę doczekać się tej chusty.


A CO ,,,,COS Z SERDUSZKIEM ? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny zadaję temat na dziś i ruszam na spacer.
A temat/pytanie brzmi: macie coś czego koniecznie chcecie nauczyć wasze dzieci? Ja np. chciałabym żeby moja Weronika dobrze na czymś grała, ma po mamusi długie palce 🤪 ja jestem niestety samoukiem i coś tam brzdakam na gitarze i na djembe probowałam ale raczej w klasie "ogniskowej" 😜 I jeszcze chcialabym zapisać Weronikę na taniec, żeby się na parkiecie czuła lepiej niż mamusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dziewczyny zadaję temat na dziś i ruszam na spacer.
A temat/pytanie brzmi: macie coś czego koniecznie chcecie nauczyć wasze dzieci? Ja np. chciałabym żeby moja Weronika dobrze na czymś grała, ma po mamusi długie palce 🤪 ja jestem niestety samoukiem i coś tam brzdakam na gitarze i na djembe probowałam ale raczej w klasie "ogniskowej" 😜 I jeszcze chcialabym zapisać Weronikę na taniec, żeby się na parkiecie czuła lepiej niż mamusia 🙂


Bedziemy obserwować w jakim kierunku niunia bedzie przejawiala zdolnosci i zainteresowania...
czy po mamie - łeb do nauki odziedziczyła - czy po tacie zdolności rysunkowe 😜 czy po pradziadku głos operowy... 😎

ps. swoje 5 groszy już wsadziłam bo zaczynamy na basem chodzić a mamusia Uwielbia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...