Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
agami napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
agami napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
agami napisał(a):
zjadlam jogurt wlasnie i... pojawil sie zaje*** fajny bol zeba znowu 😞(( wiec widac jest do zatrucia kanałowo ;((((((((((niech mi go ktos wybije prosze 😞

😞 najwazniejsze zeby szybko przeszlo. Nawet jak to sie skonczy kanalowka...

wiem wiem wizyte mam za tydzien ale mowila ze jak bedzie bolec to ona dzis specjalnie dla mnie przyjedzie do gabinetu i go zrobimy

No to super dentystka 🙂 to lec jak najszybciej zeby to zrobic 🙂

a nie orientujecie sie przy znieczuleniu po kanalowym leczeniu mozna karmic? bo moja dentyska mowi ze mozna... a w necie czytam ze nie mozna.... i teraz zdurniałam


moj dentysta mi tez mowil ze mozna....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
asia ty sie nie obwiniaj za jego picie itd ani go nie słuchaj jak ci powie ze przez ciebie nie wrocil, bo to zwykly szantaz emocjonalny, a pijaki chyba tak lubia wymyslac sobie problemy i sie uzalac nad soba przy wodce i plakac ze sa tacy biedni i maja żony tyranow , a przeciez wiesz ze to nie prawda !

moj maz wczoraj załatwił mi zuss! i pani sie pytala czego biore tylko 20 tyg jak moge 24..no coz przeciez jej nie powiemy ze szef ma zawsze racje i wrocimy pewnie do zus za miesiac skladac na te 4 tyg dodatkowo

a moja wczoraj od 10 rano do 20 nie spała, a meczyla sie! robila krótkie drzemki na karmieniu tylko i nic w domu nie zrobione

jak teraz wstawiacie zdjecia? jak nie imageshack?

to jest dodbra strona na wstawianie zdjęć 😉
http://tinypic.com/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
a przed nami właśnie ostatnie karminie, zanim leki wezmę....

kochana witaj w klubie ja też na antybiotyku i musiałam odstawić karmienie, a mleko, które ściągam ląduje w zlewie 😞 dobra rada ściągaj jak najczęściej, ja tego nie robiłam i widzę, że pokarmu mam jeszcze mniej i teraz walczę na nowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiunia to, czyli co? bo chyba zapomniałaś linka wtawić 😉
Agami współczuję, dzwoń do dentystki i rozpraw się z zębem raz a dobrze. Mi dentystka mówiła że karmić można ale coś tam się do mleka jednak dostaje więc starać się unikać. Ja miałam bez znieczulenia robionego zęba.
Guga to może zacznij pomału rozszerzać dietę?
Aaagaaa jak to zapalenie wirusowo-bakteryjne to musisz się chyba w maseczkę zaopatrzyć żeby mlodego nie zarazić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki dziewczyny...potrzeba mi Waszych dobrych słów pocieszenia... widzę ze nie tylko u mnie się posrało... dziewczyny współczuje z tymi butelkami,bo ja też po grypie żołądkowej walczyłam o mleko i też bym była załamana jakbym musiała małą odstawić...ale trzymam kciuki za Waszą wytrwałość z laktatorem!! bólu zęba współczuje a ja dzisiaj z Julką się wybieram na siłę robić i małżon ma ją trzymać a nie wiadomo czy wróci...
gratulacje Rita 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
guga napisał(a):
wanilia napisał(a):
Cholerka zaraz sie muszę zbierać 🤢 Zrobiłam sobie liestę pytań do lekarza 😁


ja wczoraj wracalam 4 razy do gabinetu 😁 dobrze ze nikogo nie bylo 😎

Ja jestem pewna że bez listy o polowie zapomne w stresie - a trochę sie tego nazbierało, zaczęło nam ropieć oczko, chcę żeby obejrzal glowke jak się ciemiączko zrasta, musze zapytać czy to robienie mostka jest normalne, zeby obejrzałjak podnosi glówkę, czy zmienić witaminy na samą D...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
dzięki dziewczyny...potrzeba mi Waszych dobrych słów pocieszenia... widzę ze nie tylko u mnie się posrało... dziewczyny współczuje z tymi butelkami,bo ja też po grypie żołądkowej walczyłam o mleko i też bym była załamana jakbym musiała małą odstawić...ale trzymam kciuki za Waszą wytrwałość z laktatorem!! bólu zęba współczuje a ja dzisiaj z Julką się wybieram na siłę robić i małżon ma ją trzymać a nie wiadomo czy wróci...

Dlatego ja się zastanawiam nad lakowaniem (yyy, tak t się nazywa?) mleczaków- bo stałe na 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki dziewczyny 😘 a weselicho w przyszłym roku dopiero, Majcia musi nam kwiatki sypać hehe
współczuje chorym mamuśkom i buziaki przesyłąm 😘
ja moim mlekiem Majeczkę tylko 3 tyg karmiłam 😞 miałam depreche jak Adam wrócił do pracy a ja zostałam z teściową 🤨 mleko straciłam,schudłam strasznie ale to już stare dzieje 😉 trzymam za Was kciuki abyście mogły karmić maluchy jak najdłużej 🙂

któraś pisała że nie wie czy robienie mostka u malucha to normalne... ostatnio właśnie czytałam na ten temat i jest to całkiem naturalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Choruszki prosze sie kurowac!!!! Eh ja sama tez jeszcze zasmarkana, ale na szczescie lepiej juz niz tydzien temu. Wspolczuje antybiotykow, nigdy praktycznie ch nie bralam i brac nie chce.

Rita gratuluje zblizajacego sie zamazpojscia 😆 😘 Szczescia Wam zycze!!
Wanilia juz po szczepieniu? Mam nadzieje, ze Weronika dzielnie zniosla igle i ze objawow poszczepiennych nie bedzie miala.
Kasia a Ty w koncu bierzesz jakies leki? Kupilas te wyszulane w komorce pani "doktor"?

A tak à propos tych chorob, wiecie mnie co jakis czas dziwnie bola kolana przy wstawaniu i siadaniu 🤢 a bol jest naprawde silny, bo az rekomwa musze sobie czasami pomagac, zeby wstac, nie wiem skad to... I ogolnie stwierdzam, ze jestem chyba przemeczona wieczorem jak sie klade to czuje, ze az cale cialo mnie boli, rano tez obolala wstaje 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, my juz od rana mielismy gosci, przyjaciolka z synkiem dwuletnim wpadla na pogaduchy, wiec mi sie nie nudzilo,a po poludniu o 16 mam dentyste i dwa zeby do roboty, oby szybko poszlo...

Choruski trzymajcie sie cieplo i szybko zdrowiejcie 😘

Rita gratulacje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coq nawet tamtych leków nie wykupiłam od tamtej głupiej babki. Poszłam do innego normalnego lekarza, który zapisał mi antybiotyk. Niby czuję się lepiej, ale zdarza mi się jeszcze gorączkować;/ Kochana powiedz mi czy Ty już wyrabiałaś Yasmince paszport czy jeszcze nie, bo ja musiałbym mieć przed lipcem dla mojego rozbójnika, a jestem całkiem zielona w tej sprawie. Bo raz piszą zupełny odpis aktu urodzenia, a raz skrócony i cholerka już nie wiem co i jak 🤢 No i ile czeka się na taki paszport?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...