Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
meliska napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Hej dziewczynki.. dawno mnie tu nie było...nie wiem, czy dam radę nadrobić... jestem w d... czasowej - pozdrawiam Novą 😉
My dzisiaj po szczepieniu, masakra jakaś..jestem mięczak i przewrażliwiona matka... Jak ja przeżyję kolejne szczepienia? mam nadzieję, że nocka będzie ok 🤢
Tosia waży 6750!!!! 😁 Kluska mała 😎
i niestety ma to napięcie cholerne 😠 w lewą stronę jej główkę ciągnie.. i mamy na razie jej pilnować i samemu próbować w drugą str żeby spała, patrzyła itd... i jeżeli to nie pomoże to rehabilitacja.. kurcze no!!!!
Pozdrawiam Was mamusie... trzymam kciuki za szczepienia i wracajcie do zdrowia mamuski...

chyba wszystkie mamusie tak mają 😞 a jak Tosia teraz? chyba jeszcze jakieś dziecię się szczepiło ☺️... wybaczcie, że nie pamiętam, ale miałam dziś trochę do nadrobienia i trochę mi się miesza 🙃
my w przyszłym tygodniu 😞 w poniedziałek będziemy się umawiać 🤢

Tosia teraz śpi, strasznie płakała popołudniu i miała obrzęk na nóżce, więc czopka przeciwbólowo jej zaaplikowałam.. zobaczymy jak noc..

to Ty się matka też kładź spać, a my będziemy trzymać kciuki, żeby już żadnych sensacji nie było 😘 śpijcie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde, Maciek ma dwóch dziadków... i jakże innych. jeden jest na miejscu to ma łatwiej, ale zajmuje się, bawi z nim i w ogóle, nie boję się zostawić Maćka samego z moim tatą.
a drugi? ma od swoich drzwi po nasze 2,5km... i jeszcze Maćka nie widział.......... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaaa, następna nowość 😁 mój tata za domem już chce robić Maćkowi tor z opon, bo samochód chce mu kupić taki żeby sobie jeździł, i żeby nic mu się nie stało, to zrobi mu tor 😁 chyba Maciek nie ma innego wyjścia tylko już teraz zacząć chodzić 😜 😜 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
ja do tej pory nie zapinałam Maćka w leżaczku, ale wczoraj na chwilę się odwróciłam a jemu już nogi wisiały, pupą już na brzegu był 😁 tak się skubaniec przesunął 😜 i dzisiaj jak tata z nim był jak ja byłam u lekarza to mówi że to samo zrobił 😜

ja jak się oddalam to też zapinam, ale chyba będą musiała ją przypiąć na stałe, bo to taki mały wiercipięt jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
aaaa, następna nowość 😁 mój tata za domem już chce robić Maćkowi tor z opon, bo samochód chce mu kupić taki żeby sobie jeździł, i żeby nic mu się nie stało, to zrobi mu tor 😁 chyba Maciek nie ma innego wyjścia tylko już teraz zacząć chodzić 😜 😜 😜 😎

...chodzić... od razu jeździć 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
chloe napisał(a):
meliska napisał(a):

jak ja Ci zazdroszczę ilości ( oczywiście współczuję, że niestety Kalinka wypić tego nie może )... ja w najlepszym wypadku ściągam 150 ml z dwóch 😞 a tak to 100 - 120 😞 i mam jeszcze tak, że z lewej piersi ściągam średnio 2 razy więcej niż z prawej 😮 ma któraś tak?


ja mam identycznie 🙃

Chloe a masz piersi symetryczne, bo ja właśnie mam tą lewą troszkę większą - czy to może mieć znaczenie?

chyba nie bo ja mam obie takie same. tak moze byc podobno, mowili mi to juz w szpitalu 🙂 wazne ze jest mleczko 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka, dzieki za cenna uwage, chyba duzo w tym racji... 🙂

aaagaa - ach, ja tez zawsze bardziej za tata bylam 😆 zreszta tak jest do tej pory, coreczka tatusia, mama sie wkurzala zawsze no ale to juz od najmlodszych lat tak bylo, wcale nie zlosliwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
aaaa, następna nowość 😁 mój tata za domem już chce robić Maćkowi tor z opon, bo samochód chce mu kupić taki żeby sobie jeździł, i żeby nic mu się nie stało, to zrobi mu tor 😁 chyba Maciek nie ma innego wyjścia tylko już teraz zacząć chodzić 😜 😜 😜 😎

...chodzić... od razu jeździć 🤪



no pasowałoby 🙃 a moi rodzice to oszaleli na punkcie wnuka 😁 mama non stop powtarza Maćkowi, że bardzo go kocha, bawi się z nim i w ogóle codziennie rano zanim przyjdzie do pracy to przychodzi się z nim pożegnać, wieczorem przychodzi posiedzieć przy łóżeczku i popatrzeć jak śpi 🙂 a tata oszalał inaczej: to kupi, tamto kupi, pobawi się, ponosi 😁 wymarzeni dziadkowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
aaaa, następna nowość 😁 mój tata za domem już chce robić Maćkowi tor z opon, bo samochód chce mu kupić taki żeby sobie jeździł, i żeby nic mu się nie stało, to zrobi mu tor 😁 chyba Maciek nie ma innego wyjścia tylko już teraz zacząć chodzić 😜 😜 😜 😎

...chodzić... od razu jeździć 🤪



no pasowałoby 🙃 a moi rodzice to oszaleli na punkcie wnuka 😁 mama non stop powtarza Maćkowi, że bardzo go kocha, bawi się z nim i w ogóle codziennie rano zanim przyjdzie do pracy to przychodzi się z nim pożegnać, wieczorem przychodzi posiedzieć przy łóżeczku i popatrzeć jak śpi 🙂 a tata oszalał inaczej: to kupi, tamto kupi, pobawi się, ponosi 😁 wymarzeni dziadkowie 🙂


ohoho, zazdroszce, chcialabym miec na miejscu kogod kto sie zawszw chetnie zajmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
aaaa, następna nowość 😁 mój tata za domem już chce robić Maćkowi tor z opon, bo samochód chce mu kupić taki żeby sobie jeździł, i żeby nic mu się nie stało, to zrobi mu tor 😁 chyba Maciek nie ma innego wyjścia tylko już teraz zacząć chodzić 😜 😜 😜 😎

...chodzić... od razu jeździć 🤪



no pasowałoby 🙃 a moi rodzice to oszaleli na punkcie wnuka 😁 mama non stop powtarza Maćkowi, że bardzo go kocha, bawi się z nim i w ogóle codziennie rano zanim przyjdzie do pracy to przychodzi się z nim pożegnać, wieczorem przychodzi posiedzieć przy łóżeczku i popatrzeć jak śpi 🙂 a tata oszalał inaczej: to kupi, tamto kupi, pobawi się, ponosi 😁 wymarzeni dziadkowie 🙂


ohoho, zazdroszce, chcialabym miec na miejscu kogod kto sie zawszw chetnie zajmie

Super 😁 No podobno dziadkowie bardziej kochaja wnuki niz swoje dzieci i dali by im wszystko czego zapragna, ale o tym sie przekonamy jak nasze malenstwa beda mialy dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
meliska napisał(a):
A ja dziś dostałam telefon z pracy, że mam przyjść podpisać aneks... podwyżkę dostałam 🤪


uuuu, to masz fajnego szefa. ja mialam z moim wczraj spiecie, bo chcialam RMUA, a on do mnie ze nie ma obowiazku co mesiac mi go wysyla. wiecie jak to jest? rmua na prosbe pracownika, czy to obowiazek pracodawcy?

z tego co ja się orientuje co mi z ZUS'ie powiedzieli to obowiązek pracodawcy! Debil z tego Twojego szefa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
no i teraz ściągnęłam 100ml z obu piersi, w nocy jak Maciek się obudzi, znowu ściągnę. i jutro rano zamawiam laktator elektryczny, tak żeby na piątek przyszedł


ja dzisiaj sciagalam srednio 150ml z jednej. oby tak bylo ciagle

jak ja Ci zazdroszczę ilości ( oczywiście współczuję, że niestety Kalinka wypić tego nie może )... ja w najlepszym wypadku ściągam 150 ml z dwóch 😞 a tak to 100 - 120 😞 i mam jeszcze tak, że z lewej piersi ściągam średnio 2 razy więcej niż z prawej 😮 ma któraś tak?

przybijam piątkę.... zawsze miałam kompleks co do moich piersi bo niestety nie są one jednakowe... widać, że lewa jest mniejsza od prawej i niestety teraz to już w ogóle to widać, a mleka z lewej tyle co kot napłakał 🤢 🤢 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...