Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Ja też daję 400j bo takie mam. A lekarza mam do d...y więc się tematem witaminam zupełnie nie przejał mimo że pytałam 🥴

Pytam bo Agami napisala ze bierze podwojna dawke czyli 100 jednostek, a ja daje 4x wiecej i sie zastanawialam czy w zwiazku z tym nie daje za duzo. Ale skoro wy tez tyle dajecie to chyba jest ok 🙂

Myślę że Agami miała na myśli 1000j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzieki Basienka 😘
Holi mleko mam, czasami moze troche malo...moze jakosc nie taka... eh nie wiem. 🤨

Przepisal mi lekarz 150ml mleka modyfikowanego na wieczor. Przygotowalam 125ml...Mala zjadla 25 ml 🤨 Nie wiem moze jeszcze nie jest glodna 🥴

Basienka z recepty nie doczytam co mi przepisal, a dopiero jutro maz mi to z apteki przyniesie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
" . " a nawet dwie ".."
🥴 🥴 🥴 🥴 🥴

...jutro na szczepienie o 10:30 -> to dot. jednej kropki 🤨 ;
...znowu bałagan w Novej serduszku i mózgownicy -> dot. kropki drugiej 🤔

Śpijcie spokojnie mamusie i przesłodkie nasze grudniowe dzidziusie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
A dziewczyny, ktore karmia mlekiem modyfikowanym - dajecie wit. K? Bo mnie kazal odstawic.

nie w momencie jak zaczynasz podawać mleko modyfikowane trzeba odstawić witaminę K

a ja podaję 😲 Julka zjada tylko jedną butlę na noc i sama nie wiem... czy któraś tak ma i lekarz kazał odstawić? w ogóle to już chyba powinnyśmy ją odstawiać, bo do końca 3 miesiąca... w przyszłym tygodniu mamy szczepienie to zapytamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
A dziewczyny, ktore karmia mlekiem modyfikowanym - dajecie wit. K? Bo mnie kazal odstawic.

nie w momencie jak zaczynasz podawać mleko modyfikowane trzeba odstawić witaminę K

a ja podaję 😲 Julka zjada tylko jedną butlę na noc i sama nie wiem... czy któraś tak ma i lekarz kazał odstawić? w ogóle to już chyba powinnyśmy ją odstawiać, bo do końca 3 miesiąca... w przyszłym tygodniu mamy szczepienie to zapytamy


ja od początku trochę dokarmiałam, to kazały mi zużyć tylko jedno opakowanie D+K. a potem już tylko D mimo, że niedużo dokarmiałam bo czasami 60ml dziennie tylko. czyli 40 dni dawałam K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
" . " a nawet dwie ".."
🥴 🥴 🥴 🥴 🥴

...jutro na szczepienie o 10:30 -> to dot. jednej kropki 🤨 ;
...znowu bałagan w Novej serduszku i mózgownicy -> dot. kropki drugiej 🤔

Śpijcie spokojnie mamusie i przesłodkie nasze grudniowe dzidziusie 😘 😘 😘

Powodzenia na szczepieniach 🙂
a co do drugiej to opowiadaj bedzie Ci lzej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
wanilia napisał(a):
A ja sie musze upomnieć o odpowiedz na moje pytanie 😜 Czy Wasze dzieci maja zgrubienie w miejscu wkłucia? Bo u nas nóżka tam twarda i zaczerwieniona...


u nas nic nie ma

No właśnie...u nas ostatnio też nie pamiętam zeby cos było. Może się zle wkłuła pielęgniarka? a może reakcja na sama szczepionkę? trochę mnie to martwi 🤔 No nic, zobacze co bedzie jutro - może zejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...