Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej kochane. My dzis do 15 w domu siedzielismy. Potem pojechalismy do
Tesciow. Posiedzielismy. Po 18 w domku i kapiel po 19.
Maly juz spi od 19.40
Ja za chwile kapiel wziac.
Co do tego jablka to ja malemu
Zaczne wprowadzac jak skonczy 4 mies.
To tyle kochane pa po
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewczyny
nie mialam sil wczoraj pisac..bylam umojego lekarza z wynikami watroby no i niestety on mi juz nic nie pomoże...dostałam skierownaie do Akademii medycznej w Gdańsku, na skierownaniu napisał "poporodowe uszkodzeie wątroby", cokolwiek to znaczy, bo w google nie moge nic znaleźć na ten temat. bardziej sie obaiam, ze nie chcial mnie nastaszyc, ale że to jakieś WZW lub żółtaczka, bo coś objawy pasuja. A jeśli to to, to musze kaline przebadac,bo to zaraźliwe..Zalamana jesten, nie dośc, że mam poporodowe zapalenie tarczycy, to jeszcze poporodowe uszkodzenie watroby...jednak ciaza caly organizm mi rozlegulowala....strasznie sie z tym czuje, emocjonalnie jestem do dupy, ciagle rycze, bo uswiaomilam sobie, ze moge chorowac na cos powaźnego...
dzisiaj przyszedl laktator elektryczny z medeli, wyparzylam go, za chwile pierwszy raz uzyje. kciuk mnie boli masaktycznie od recznego, ściagam ok. 7 razy dziennie, ok. 120-150ml z jednej piersi, pije herbatki. i dalej różnych rzeczy nie jem, chociaz juz wlasciwie moge, ale jakoś nie moge sie premóc
dsziewczyny iole trwalo,zanim wasze dzieciaczki przyzwyczaily sie do butelki Calma? bo dzisiaj trzy razy dawalam kalinie i trzy raz wrzask jak nie wiem...nie chce z tego pic i w efekcie i tak musial przelewac do normalnej butli. 😠
poza tym napier***** mnie kregosłup, ze wytrzymac nie moge 😠
wczoraj Kalina pierwszy raz zostala z Babcia, na szczescie szybciutko jej usnela 🙂 my bylismy w teatrze na Grease. Fajna sprawa, niestety po 5 godzinach trzebabylo wrocic do rzeczywistości...
dziewczyny, to jest chyba najgorszy czas teraz w moim życiu... 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa kochana nie zadręczaj się. na pewno wszystko będzie dobrze, zobaczysz 😘 na pewno się jakoś wszystko unormuje. może z tą wątrobą wcale nie jest tak źle...

co do butelki to u nas zaraz nauczył się z niej pić, bo ja nie przelewałam mu tylko dotąd dawałam aż zaczął ciągnąc i cmokałam mu przy tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a Maciek jakoś niespokojnie śpi, niby śpi od 19.20 ale co trochę zaczyna płakać śpiąc i tylko jak wchodzę do pokoju to od razu przestaje. i tak ok 10 razy było. więc w końcu, mimo planów poprasowania, przyszłam do łóżka i już od tej pory nie płacze. mama moja mówi, że po prostu się za mną stęsknił, nie było mnie od 12 do 17, potem jeszcze coś tam robiłam, więc w sumie od 18 do 19 tylko byliśmy razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja z wieczora...

Aniqa... zapalenie tarczycy przechodziłam - i to utajone przez 12 miesiecy, unormuje sie... to szaleństwo hormonow...!!!

Wątroba jest JEDYNYM narządem który sie w pełni regeneruje wiec sie nie martw... gdyby to było WZW to lekarz musiałby Ci powiedzieć ze wzgledu na Kalinke i małżona....
Mysle ze kwestia odpowiedniej diety, ustaiwenia lekow ibedzie git 🙂

Basienka ze wzgledu na panujacą w kołobrzegu gruźlice- 5 przypadkow- odwołałam zajecia basenowe i czekam do kwietnia - boje sie o małą...

U mnie tydzien zleciał nawet nie wiem kiedy - istne szalenstwo...tylko jezdziłysmy z Guginka to tu to tam...to auto w naprawie... to zus, to szczepienie...ciesze sie na weekend...może troszke odsapne... 😮

Właśnie lookam na stos ciuszków w które Guginka juz nie wsadza dupska.... musze je zaczac sprzedawac lub rozdawać bo miejsca w szafie brak 🙃

Miłego piatkowego nicnierobienia 😘



ps. mam tez laktator elektryczny Medela Mini i jestem bardzo zadowolona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
😞 było echo serca i ekg i ma zamiast 3 dostawek to 2 zrosniete 😞 nadcisnienie, cholestelor,nerki i jeszcze teraz to... 😞


Pamm,trzeba wierzyć, że bedzie dobrze!Sama mam z tym problemy, ale to jedyna szansa, aby sie nie załamać! Widac, że bardzo kochasz swojego faceta, wspierasz go, a to napewno bardzo mu pomaga! nie dajcie sie chorobie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa trzymam kciuki, żeby się okazało, że to nic złego 😘 na pewno tak jest 🙂

Pammat i za Twojego ukochanego też mocno 3mam 😘

Mleczko naprodukowane, Allegro wzdłuż i wszerz przeszukane ( no na chrzciny się szykuję 😉 ) i mogę spokojnie iść spać, bo zaraz tu przed kompem usnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂 Aniqa kurka wodna ,nie daj się!! Pammat Ty też sie trzymaj mocno!! dzielne jesteście i tak musicie trzymać,bo Was zjedzą te choroby... najwazniejsze zeby wierzyć,ze wszystko się ułoży.niestety nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli... Rita ja wiem że z tymi kupkami nie trzeba się martwić ale się samo robi.i lekarz i aptekarz powiedzieli ze tak ma być. mam świetny pokarm i już:P ostatnio zrobila w ndz po czopku a dzisiaj sobota 😮 czekam. Nova zajrzyj na gadulca co?? no a pączek konkret 😁 8 kilo zupełnego szczęścia!!!
powiem Wam co u mnie.więc sprawa jest taka.Ł. wreszcie chce coś zrobić ze swoim problemem.powiedział mi dużo rzeczy,po których aż mnie całe ciało zaczęło boleć...oczywiście nie na trzeźwo bo nie dałby rady...jest jeszcze gorzej niż myślałam....taki mały sukces tylko bo wreszcie zobaczył ze to jest problem.... 🥴 guga czy to Ty kiedyś do mnie pisałaś w tej sprawie?? muszę to szybko ogarnąć żeby zdania nie zmienił....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
😞 było echo serca i ekg i ma zamiast 3 dostawek to 2 zrosniete 😞 nadcisnienie, cholestelor,nerki i jeszcze teraz to... 😞


Pammat, jezeli nawet zajdzie taka konieczność to zastawki serca sa już w dzisiejszych czasach operowane prawie rutynowo, wiec nie martw sie!!!
Musza go zdiagnozować do końca a teraz nie ma co myslec do przodu bo człek zwariuje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
dzień dobry 🙂 Aniqa kurka wodna ,nie daj się!! Pammat Ty też sie trzymaj mocno!! dzielne jesteście i tak musicie trzymać,bo Was zjedzą te choroby... najwazniejsze zeby wierzyć,ze wszystko się ułoży.niestety nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli... Rita ja wiem że z tymi kupkami nie trzeba się martwić ale się samo robi.i lekarz i aptekarz powiedzieli ze tak ma być. mam świetny pokarm i już:P ostatnio zrobila w ndz po czopku a dzisiaj sobota 😮 czekam. Nova zajrzyj na gadulca co?? no a pączek konkret 😁 8 kilo zupełnego szczęścia!!!
powiem Wam co u mnie.więc sprawa jest taka.Ł. wreszcie chce coś zrobić ze swoim problemem.powiedział mi dużo rzeczy,po których aż mnie całe ciało zaczęło boleć...oczywiście nie na trzeźwo bo nie dałby rady...jest jeszcze gorzej niż myślałam....taki mały sukces tylko bo wreszcie zobaczył ze to jest problem.... 🥴 guga czy to Ty kiedyś do mnie pisałaś w tej sprawie?? muszę to szybko ogarnąć żeby zdania nie zmienił....


tak to ja... daj na priva namiar gdzie mieszkasz (czy w samej wawie?) a ja zapytam dobrego znajomego terapeute AA jaka jest procedura i gdzie sie zgłosić 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...