Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dobry 🙂
U Nas nocka ciezka 😞 poszedl spac o 20:30. obudzil sie o 00:00, potem 2:30 a nastepnie kolo 4:30. przy czym o 00:00 i 2:30 tylko marudzil nie chcial jesc. bo sie nabombil wieczorkiem. Mial taki duzy brzuszek jak szczeniaczek jak sie naje do syta. Po szczepieniach jednak troche marudny jest, a w Niedziele chrzest wiec mam nadzieje ze mu przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
super agaa masz mały ci pięknie śpi!!! Mój to jak go nawet przetrzymam dłużej to i tak spać nie będzie dłużej!!! MOże się to kiedyś unormuje i będzie coraz lepiej!!! Dziś np juŻ śpi 3 godz a ja głupia wcześniej wstałam bo myślałam że już się budzi bo wiercił się i wiercił!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NAJLEPSZEGO DZIOŁCHY 😘 😘 😘
...I TRADYCYJNIE DLA WAS SPECJALNIE ->

GOŻDZIKI hahahah


Nadia dupa czasowa wszystkim się ostatnio zdarza...ale cieszę się, że określenie przydatne i jakże trafne Wam podsunęłam 😉

Co do cycków to symetrię pożegnałam jak Olę karmiłam...no ale z tej większej dwukrotnie więcej milka zazwyczaj ściągam...kiedyś mi to przeszkadzało ale już teraz wbijam w to...bo od czego są wkładki do staników 😜

Wiecie co ... mam stresa przed jutrzejszą wizytą z pączkiem u lekarza...ale nie stresuję się szczepieniem ale WAŻENIEM 😮
Boję się, że usłyszę, że mam na jakąś dietę przejść żeby tak na wadze nie przybierał 🤢

Czy Wasze słodziaki śpią dłużej jak butlę z mieszanką (mlekiem w proszku) dostają 😮 ???
Mojemu dałam wczoraj o 23:00 bo chciałam w końcu się choć trochę wyspać, a on obudził się o 1:20 z takim głodem że jakby mógł to by mi sutka odgryzł 😮 😮 😮

Echh aaagaaa solary to super sprawa 🙂 My w planach mamy na wiosnę zakładać 🙂

Meliska Twoja pięknotka to rzeczywiście już się do huśtawek podwórkowych przyucza 🙂 ędzie się mocno trzymać za łańcuchy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
no i teraz ściągnęłam 100ml z obu piersi, w nocy jak Maciek się obudzi, znowu ściągnę. i jutro rano zamawiam laktator elektryczny, tak żeby na piątek przyszedł


ja dzisiaj sciagalam srednio 150ml z jednej. oby tak bylo ciagle


ja jeszcze nigdy tyle z dwóch nie sciągłam....... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no nadrobiłam zaległości 🙂 uffffff
🙂

co do mleka to widze ze ni tylko ja zazdroszcze takiej ilosci mleka 🙂

Nova no u mnie wyglada na to że po modyfikowanym dłużej wytrzymuje ale skoro Twój pączuś tak przybiera to moze Ty masz akurat konkretniejsze mleko niż ja 🙂 albo z piersi zjada wiecej niz Ty mu dajesz sztucznego ile mu dajesz ml modyfikowanego?????

wasze dzieciaczki łapią ładnie zabawki ???? kiedy zaczęły ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂
Tosi się coś poprzestawiało i w nocy co 2 h na karmienie się budzi... mała głodźilla 🙂 dlatego holi piątkę zmęczoną przybijam 🙂
Nova próbowałam modyfikowanym na noc, ale to samo było, więc bez sensu..
Ajjj i odparzyła mi się malutka. Nad pisią ma czerwone krostki, polećcie coś, bo pediatra kazała tylko wietrzyć, a ja się boję, że to niewiele da i Tosia płakunia, pewnie ją boli 😞
A jak w nocy przewijacie? moja jest tak śpiąca, że strasznie płacze jak ją chcę przewinąć.. nie wiem, czy rozbudzać ją, czy zostawić jak śpi? jak Wy robicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
Dobry 🙂
Tosi się coś poprzestawiało i w nocy co 2 h na karmienie się budzi... mała głodźilla 🙂 dlatego holi piątkę zmęczoną przybijam 🙂
Nova próbowałam modyfikowanym na noc, ale to samo było, więc bez sensu..
Ajjj i odparzyła mi się malutka. Nad pisią ma czerwone krostki, polećcie coś, bo pediatra kazała tylko wietrzyć, a ja się boję, że to niewiele da i Tosia płakunia, pewnie ją boli 😞
A jak w nocy przewijacie? moja jest tak śpiąca, że strasznie płacze jak ją chcę przewinąć.. nie wiem, czy rozbudzać ją, czy zostawić jak śpi? jak Wy robicie??

ja nie zmieniam pieluch w nocy. Za to rano jak przebieram to maly jest chyba 2 kg lzejszy 🙂 na oparzenia polecam make ziemniaczana, ale zwykle uzywa jest sie do tyleczka. Wietrzenie na pewno tez duzo daje. Co do kremu uzywam AA krem na odparzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
Dobry 🙂
Tosi się coś poprzestawiało i w nocy co 2 h na karmienie się budzi... mała głodźilla 🙂 dlatego holi piątkę zmęczoną przybijam 🙂
Nova próbowałam modyfikowanym na noc, ale to samo było, więc bez sensu..
Ajjj i odparzyła mi się malutka. Nad pisią ma czerwone krostki, polećcie coś, bo pediatra kazała tylko wietrzyć, a ja się boję, że to niewiele da i Tosia płakunia, pewnie ją boli 😞
A jak w nocy przewijacie? moja jest tak śpiąca, że strasznie płacze jak ją chcę przewinąć.. nie wiem, czy rozbudzać ją, czy zostawić jak śpi? jak Wy robicie??


wykąp ją w krochmalu powinno pomóc 🙂
ja zmieniam zawsze w nocy pieluszke ale niczym nie smaruje na ogól czasem jak zaczerwieni sie to od razu albo linomag, albo bephanten 2-3 razy i po problemie i odpukać ani razu żadnego problemu z odparzaniem no a wietrzenie na bank tez pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
coq basienka gratulacje dla maluszków 🙂

a ja ponawiam pytanie:
wasze dzieciaczki łapią ładnie zabawki ???? kiedy zaczęły ???

Moj jeszcze za bardzo nie lapie, tzn jak mu wloze do raczki zabawke to trzyma, ale sam jeszcze nie chwyta 🙂 tylko pieluchy, bluzki, stanik to tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...