Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Rita napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Rita a czy Ty widzisz nasze aavatarki?


avatarki?? Majka mi tu dokazuje przegapiłam coś?? co z nimi?? hehehe


Bo my sie to poblokowalysmy dla swiata i zdjecia i avatarki tylko dla znajomych sa widoczne 😎 A widze, ze Ty nie masz nas w srod znajomych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Rita a czy Ty widzisz nasze aavatarki?


avatarki?? Majka mi tu dokazuje przegapiłam coś?? co z nimi?? hehehe


Bo my sie to poblokowalysmy dla swiata i zdjecia i avatarki tylko dla znajomych sa widoczne 😎 A widze, ze Ty nie masz nas w srod znajomych.

no już teraz mam,dzięki za zaproszenia:* coś z tym blokowaniem jest nie tak bo widziałam je cały czas 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
beata26 napisał(a):
Kasiu jutro Ci napisze. Najwazniejsze zeby Ci pomogly 🙂
Coq witam po przerwie. Napisz mi kochana czy jestes zadowolona z pieluch eco, bo do mnie dzis dotarly Mio a jestem ciekawa Twojej opinii 🙂 Musze sie wstrzymac z uzyciem,poniewaz przyslali mi wklady 3szt w paczce a zamawialam 6 szt i czekam za papierkami na kupe.


Beatka a co to sa za pieluszki Mio? Chodzi o Bambino mio? Bo znaazlam jeszcze w necie cos takiego jak Mio unico - jakas kobieta sama szyje i sprzedaje. Wiec jakie masz? Piszesz o wkladach to pewnie masz kieszonki. No i ile masz pieluch? Eh i zasypalam Cie pytaniami 😆
Ja mam tyko 4 pieluchy i tylko 4 wklady, nie mam dodatkowych, a w papierki tez sie jeszcze nie zaopatrzylam. Prze internet nie oplaca mi sie kupic, bo przesylka bedzie droga. Wiec czekam az po tej zimie znowu z malzonem zacnieby wybywac gdzies w sobote i zaciagne go do sklepu za miasto, gdzie mozna kupic te wszystkie cuda. Albo poczekam na wyjazd do Polski i tam sie we wszystko zaopatrze.
Z pieluch jestem zadowolona bardzo. Z jednym wkladem trzymaja 3 godziny, a wklad to mieszanka bawelny i poliesteru, wiec z pewnoscia mniej chlonne sa niz bambusowe-takie chce sobie dokupic. Spieraja sie bez problemu. Jesli na wkladach pozostaja minimalne przebarwienia to w sklepach z pieluchami mozna kupic specjalne eko odplamiacze. Tak czy siak wklad jest w srodku wiec nie musi byc nieskazitelny. Ale warto chyba zainwestowac w srodek bakteriobojczy. Pieluche zakladam raz dziennie po kapieli, wiec pupa troche odpoczywa.

Napisz mi teraz wszystko o twoich, bo ja bede jeszcze kupowac, ale chce wyprobowac inne. 🙂


Uff znalazlam 🤪
Wiec mam Bambino Mio dokladnie te http://www.babypark.nl/verzorging/luiers.html
i te wklady http://www.babypark.nl/mio-nappy-katoenen-luier-maat-2-6st.html
do tego te papierki http://www.babypark.nl/verzorging/luiers.html?subcategorie=2310
Wogole jeszcze sobie wymyslilam, ze jak bede zadowolona z tych pieluch to wogole zrezygnuje z jednorazowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziołszki 🙂

zara zbede nadrabiac bo nie bylo mnie tu chyba ze 3 dni!!

ale musze Wam napisac co wczoraj sie dzialo, mianowice poszlismy do neurologa drugiego, ktory ma umowe z nfz,(ale wizyta byla prywatnie) po skierowanie na rehebilitacje bo to cholerstwo drogie jest...
w kazdym razie pan doktor bardzo dokladnie go zbadal po czym powiedzial to co nasza pediatra: Julek rozwija sie super, nie ma zadnych napiec ani nic takiego 😮 😮 😮
wiec skierowania nie dostalismy.............................................
tylko teraz mamy taki metlik w glowie ze nie wiemy co zrobic 😮 😮 😮

i musze sie jeszcze ppchwaloc ze nasz Juluś nauczyl sie dzis przewracac z brzuszka na plecy!!!, w obie strony, masakra, 2 razy mu pokazalam,tak jak neurolog nam wczoraj zalecil a on juz dzisiaj sam fika 🤪 🤪 🤪

Witaj Rita po dlugiej nieobecnosci! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coq - teraz wszyscy mowia zeby dziecko do 6 miesiaca tylko piersia bylo karmione wiec my chyba nie bedziemy na sile nic dawac wczesniej

marika
wszystkiego dobrego z okazji 2 miesiecy!! 🙂

wanilia przybij 5! my wczoraj sie wazylismy i tez 6200g 🤪 dobrze boisz ze nie chcesz euvaxu ale lepiej wymien go na engerix niz na 6w1

Rita
gratulacje!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
coq nawet tamtych leków nie wykupiłam od tamtej głupiej babki. Poszłam do innego normalnego lekarza, który zapisał mi antybiotyk. Niby czuję się lepiej, ale zdarza mi się jeszcze gorączkować;/ Kochana powiedz mi czy Ty już wyrabiałaś Yasmince paszport czy jeszcze nie, bo ja musiałbym mieć przed lipcem dla mojego rozbójnika, a jestem całkiem zielona w tej sprawie. Bo raz piszą zupełny odpis aktu urodzenia, a raz skrócony i cholerka już nie wiem co i jak 🤢 No i ile czeka się na taki paszport?!

Pewnie juz Ci ktos odpisal, ale ja wyrabialam paszport dla malego w Polsce i nie potrzebowalam wogole akty urodzenia do tego. Bylismy potrzebni my rodzice zeby potwierdzic ze sie obydwoje zgadzamy na to i zdjecie 🙂 na biometryczny czeka sie miesiac, a na tymczasowy 2 tygodnie 🙂 Nm sie udalo biometryczny i kosztowal u Nas 30 zl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
to chyba jakieś fatum...

mam zapalenie krtani i górnych dróg oddechowych, już dochodzi do oskrzeli... wirusowo-bakteryjne... 😞 😞 😞 nie obędzie się bez antybiotyku oraz leków, których nie można stosować w czasie karmienia... a ja tam chciałam karmić. mimo, że muszę Maćka dokarmiać od samego początku to i tak ile tylko było tyle od siebie mu dawałam... antybiotyk mam na 7 dni, potem jeszcze 3 dni nie mogę karmić - w sumie 10... 😞 😞 😞 mam nadzieję, że wygramy z laktatorem...

😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka krejzolki 🙃

Dziewczyny nie robić scen i wracać na biegu do zdrowia i formy 😘 😘 😘

Rita gratulejszyn 😘

Asia ... no comments 🤨 😘

Chloe & Ula, a raczej Wasze słodziaki -> proszę mi tu fikaniem pączka nie zawstydzać 😜

Guga Ty weź się nie zagłodź do lata bo z podłogi Cię zeskrobywać nie mam zamiaru 😜

Widzę, że kolejna tura szczepień nadeszła...fajnie się czyta jak rosną nasze dzieciaczki i że ładnie się rozwijają 🙂
Ja z prezesem pączkiem w piątek na kłucie jadę...
Muszę zapytać o tą jego główkę spłaszczoną tak brzydko z jednej strony bo na serio mam zagwozdkę poważną 🤔 Nie podoba mi się to 🤨
No i jestem mega ciekawa ile waży 🤪
Bo jak miał 6 tyg było 6100g ... a teraz na wadze może ERROR wyskoczyć 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
A wlasnie, kiedy chcecie maluchom wprowadzac cos do diety? Bo ja mysle, ze do 6 mesiaca bede czekac, albo w maju albo w czerwcu zaczne jej cos dawac oprocz mleka.

Ja sie zdam na lekarza. Poki co powiedzial zeby karmic sama piersia, a ja bedzie mozna cos wprowadzac to nam powie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pozdrowenia z dupy emocjonalnej...dzisiejszy dzien należy uznac za jeden z najgorszych w moim życiu....od rana marudzenie, ewidentnie bylo widac, ze chce cyca...caly czas odwracala sie w kierunku cyckow i otwierala dziubek 😞 caly dzień znowu przepłakałam. w pewnym monencie juz sie zlamalam i wyjelam piers (w ostatniej chwili sie powstrzymalam). poza tym ona nie umie pic z butli, dlawila sie, bokiem wylatywalo, plakala przy tym.A jeszcze takich 15 dni....
rano bylam na powtornych badaniach tarczycy i watroby w szpitalu z nadzieja, ze poprzednie wyniki sa bledne, niestety, wszystko sie potwierdzilo 😞 😞 😞
Aga trzymaj sie kochana, zawsze to 10 dni,a nie 15 🤔
jutro jedziemy do teatru muzycznego na Gease", wogole nie mam ochoty, juz chcialam jakas wymowke wymyslic, ale moj maz naciska, zebysmy jechali i zebym sie odstresowala troche (chocia nie wydaje mi sie zeby to bylo wogole mozliwe)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
Dziewczyny widzę, że wszędzie są inne opłaty paszportowe ja znalazłam u siebie takie coś i kąpletnie zgłupiałam, bo paszport dla dziecka do 5 lat to tymczasowy. Tu jest podane 60zł dla dziecka od 0-13lat, tymczasowy 30zł i już teraz nie wiem jaką kwotę powinnam opłacić... 😮


Kaska mi w Ambasadzie powiedzieli, ze jedynie dziecku do lat 5 tymczasowy, wazny rok, bo za szybko sie zmienia, zeby dawac dluzej wazne. Zabezpieczenie niby przed rodzicami chcacymi uprowadzic dziecko za granice bez zgody drugiego rodzica. Ja mysle, ze 30zl za tymczasowy, ale moge sie mylic. Bazuje na informacjach, ktore ja otrzymalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...